Už įlipimą pro priekines duris Vilniuje

0 PARAŠAI

Adresuota: Vilnias meras
Kategorija:

Buvo paskelbta, kad nuo rugpjūčio 1 d. bus atšaukta įlipimo pro priekines duris tvarka. Vilniaus miesto savivaldybės internetiniame puslapyje rašoma, jog tai daroma dėl neva pagausėjusių gyventojų skundų. Tačiau juk jokia oficiali gyventojų apklausa nebuvo atlikta ir neaišku, kokių yra daugiau - nepatenkintų ar patenkintų šia tvarka. Manau, ji pasiteisino: ją įvedus viešajame transporte tikrai sumažėjo asocialių asmenų ir, žinoma, "zuikių". Žmonės prie tokios tvarkos priprato ir įlipimas vyksta sklandžiai. Na, o transporto vėlavimą daugeliu atvejų lemia ne ši tvarka, o kamščiai, kurie niekur nedings ir lipant pro visas duris. Kelia abejonių ir teiginys, jog "saugumą kelionės metu užtikrins Viešosios tvarkos pareigūnai dažniau patruliuodami transporto priemonėse": jei taip ir bus, ar nėra problemų, kurioms spręsti pareigūnai reikalingi labiau? Jų laiko nereikėtų eikvoti, jei įlipimo pro priekines duris tvarka nebūtų panaikinta.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 A.Matulaitytė ... Viskas buvo tiesiog tobula. O dabar vėl su asocialiais asmenimis viešuoju transportu važinėjam...
2 Tvarkingas p... Tikrai buvo daugiau tvarkos, kai visi lipdavo tik pro priekines durys, dar reikėtų įvesti kokias 50-100 litų baudas už įlipimą per galines ar vidurines, o panaikinti šią tvarką naudinga "zuikiams".
3 Laura ... Butu gerai, jei meras pateiktu irodymus apie ta "gausybe" skundu.Kur kas veiksmesnis ilipimas pro priekines duris, keleiviai drausmingesni,eiliu beveik nebudavo.
4 K.Šalčiūnienė ... Pro priekines duris įlipti tikrai buvo patogiau ir nors nepamiršti bilieto nusipirkti ar išsimušti! Ir svarbiausia nereikdavo stumdytis.
5 Milda P... Na kodel nuolaidziaujama netvarkingiems ir aplaidiems keleiviams?Visoje Europoje lipama tik per priekines duris. Puiki,pasiteisinusi tvarka.
6 Dalija ... dabar daugiau tvarkos, visi priversti žymėti bilietukus, nebėr landos gudraujantiems..
7 Toma G... Prisidedu prie peticijos pozicijos. Visi paminėti aspektai, mano galva, teisingi.
8 J. R... Lįpimas pro priekines duris įvedė tvarką viešajame transporte - tiek "zuikiu" sumažėjo tiek žmonės kultūringai lipa po viena, nesigrūsdami kaip gyvūliai, kaip buvo iki tol...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!