„ PIGESNĮ KURĄ LIETUVOS VERSLUI IR ŽMONĖMS !"

0 PARAŠAI

Kategorija:

„ PIGESNĮ KURĄ LIETUVOS VERSLUI IR ŽMONĖMS ! “
Lietuvos Respublikos Prezidentei, Vyriausybei ir Seimui

KREIPIMOSI PRIEŽASTYS

Šiais metais degalai yra brangiausi per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją, tačiau premjeras Andrius Kubilius pareiškė, kad Vyriausybė nebandys nieko keisti. Nors mūsų šalyje, kur yra naftos perdirbimo įmonė – statistinis Lietuvos pilietis, norėdamas pripildyti vidutinės klasės automobilio baką, turi dirbti beveik visą savaitę!

KREIPIMOSI TIKSLAS

LR Vyriausybės sprendimu Lietuva savo noru užsikrovė žymiai didesnį degalų akcizą, nei jis taikomas daugelyje ES šalių. Tačiau benzino ir dyzelino brangimas – tai neišvengiama infliacija, augant prekių ir paslaugų kainoms, nacionalinio verslo konkurencingumo mažėjimas (transporto kaštai, sąnaudos gamybai). Akcizas degalams yra žymiai mažesnis net daugelyje turtingų ES šalių (Belgija, Vokietija).

REIKALAUJAME

Lietuvos valdžiai visai nekontroliuojant situacijos degalų rinkoje, Lietuvos piliečiai privalo ją įpareigoti ištaisyti savo klaidą ir reikalauti kuo skubiau imtis priemonių degalų kainoms mažinti! Lietuvos vyriausybė vis dar turi puikią galimybę sumažinti degalų akcizą iki ES leidžiamų ribų: litras benzino ir dyzelino šiandien galėtų kainuoti 2 litus, nes visa, kas virš - sudaro vien dideli mokesčiai. Todėl Lietuvos Vyriausybė ir privalo sumažinti degalų akcizą iki ES leidžiamų ribų. REIKALAUJAME sumažinti degalų akcizą iki ES leidžiamos minimalios ribos !
Šio Kreipimosi pateikimo pagrindas: LR Peticijų įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 3 punktas – svarbūs visuomenei, savivaldybėms ar valstybei klausimai.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ričardas B... Tik būdami kolektyviai vieningi galime išsikovoti norimo

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!