Dėl viešojo transporto nakties metu Kauno mieste

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kauno miesto universitetų Studentų atstovybės siekia atnaujinti naktinį viešąjį
transportą Kauno mieste, taip palengvinant studentų susisiekimą tamsiu paros metu. Manome, jog
šio transporto atsiradimas prisidėtų prie Kauno miesto saugumo, patogumo jaunimui ir skatintų
aktyviau dalyvauti Kauno miesto kultūriniame gyvenime visą jaunimą.

Siekdami parodyti, jog šis klausimas yra svarbus ne tik studentams bet ir visam Kauno
miesto jaunimui prašome Jūsų prisidėti prie peticijos „Dėl viešojo transporto nakties metu Kauno
mieste“ renkant parašus.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ieva J... Po šokių treniruotės tikrai sunku grįš namo...
2 Paulius V... Pritariu. Savaites begyje bent 2 kartus tenka grizti namo paryciui, ir tai neskaitant sventimu. Ir taxi kainos man yra per dideles, bedini sau namo ir nieko daugiau... reikia reikia viesojo transporo.
3 Edvinas S... kartais tikrai naudinga. Ypač didesnių švenčių metu
4 R.Norkus ... Asmeniskai pats nemazai renginiu praleidziu del sunkumu gryzti namo velai. Naktinis viesasis transportas issprestu sia problema
5 V. G... mano nuomone, naktinis transportas yra būtinas. tamsiomis gatvėmis vaikščioti baugu, pavojinga
6 Justas N... Norim viešojo transporto nakties metu Kauno mieste
7 Mindaugas K... Naktinis maršrutas būtinas, net jei ir ne itin dažnas, tačiau tikrai reikalingas
8 Tadas V... Aš retai juo naudojuosi, bet mano mergina dažnai grįžta iš renginių ar mano namų namo į Šilainius būtent 37 naktiniu autobusu. Labai reikalinga paslauga, jei yra ir daugiau tokių žmonių.
9 K. V... dideliame mieste, kuriame daug studentų ir jaunimo apskritai, tai būtinai reikalinga !
10 Antanas G... Labai svarbu, ne tik Kauno mieste, bet ir rajone, reikia suteikti jaunimui galimybę pasiekti miestą
11 J.Černiauskaitė ... Sutinku, jei tik tai galiotų ir Kauno rajono autobusams
12 Živilė ... kuo greičiau taip bus, tuo geriau mums patiems bus. ačiū
13 K. P... reikia naktinio transporto. savaitgalio nakti neuztenka
14 Lukas P... Visom penkiom UZ! Butu gerai kad 6 vaziuotu in Garliava :D
15 Jurga S... Aš gyvenu Vytauto prospekte, prie 2X Maximos. Čia naktinis transportas būna tik savaitgaliais, ir tai tik 37N.Labai reikia naktinio autobusu ir ketvirtadienio bei penktadienio naktimis.
16 V.Vainauskaitė ... Rašausi, nes dažnai neturiu kaip grįšti namo :)
17 Rūta S... tokio dalyko tikrai reikia, nes renginiai vyksta ne tik savaitgaliais, o naktį eiti pėstute nėra pats saugiausias būdas.
18 Andrius R... kad ir reti, bet galėtų būti autobusai naktimis į visus rajonus ir užmiesčius
19 K. C... Tiesiog naktinis transportas yra būtinas miestui, kuris vadina save studentų miestu. Tegu jaunimas pilnavertiškai dalyvauja miesto gyvenime ir grįžta saugiai namo.
20 Vytautas J... esu studentas gyvenantis Kauno raj. Ringauduose. Kaip ir daugelis mūsų miestelio jaunimo susiduriame su ta pačia problema - retas viešojo transporto judėjimas į Ringaudus. Tai ypač yra juntama vakare.
21 Evelina V... Yra renginių po kurių grįžti sunku kai neturi mašinos.
22 Gediminas D... To tikrai reikia, nes studentai tikrai gryzta naktimis, tai is vienur ir is kitur. Tiek po svenciu visu tiek is pazystamu
23 Dovilė D... reikia platesnio naktinių maršrutų tinklo. vienas maršrutas nieko negelbsti
24 B. K... Na, jei ne per naktį, tai bent iki 12:00 galėtų važinėti normaliu grafiku
25 Monika Ž... Būtų daug saugiau grįžti namo naktį, nes eiti tamsiomis gatvėmis gali būti ir baugu, ir pavojinga.

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu