Dėl viešojo transporto nakties metu Kauno mieste

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kauno miesto universitetų Studentų atstovybės siekia atnaujinti naktinį viešąjį
transportą Kauno mieste, taip palengvinant studentų susisiekimą tamsiu paros metu. Manome, jog
šio transporto atsiradimas prisidėtų prie Kauno miesto saugumo, patogumo jaunimui ir skatintų
aktyviau dalyvauti Kauno miesto kultūriniame gyvenime visą jaunimą.

Siekdami parodyti, jog šis klausimas yra svarbus ne tik studentams bet ir visam Kauno
miesto jaunimui prašome Jūsų prisidėti prie peticijos „Dėl viešojo transporto nakties metu Kauno
mieste“ renkant parašus.

# Vardas Komentaras
1 Ieva
Po šokių treniruotės tikrai sunku grįš namo...
2 Paulius
Pritariu. Savaites begyje bent 2 kartus tenka grizti namo paryciui, ir tai neskaitant sventimu. Ir taxi kainos man yra per dideles, bedini sau namo ir nieko daugiau... reikia reikia viesojo transporo.
3 Edvinas
kartais tikrai naudinga. Ypač didesnių švenčių metu
4 R.Norkus
Asmeniskai pats nemazai renginiu praleidziu del sunkumu gryzti namo velai. Naktinis viesasis transportas issprestu sia problema
5 V.
mano nuomone, naktinis transportas yra būtinas. tamsiomis gatvėmis vaikščioti baugu, pavojinga
6 Justas
Norim viešojo transporto nakties metu Kauno mieste
7 Mindaugas
Naktinis maršrutas būtinas, net jei ir ne itin dažnas, tačiau tikrai reikalingas
8 Tadas
Aš retai juo naudojuosi, bet mano mergina dažnai grįžta iš renginių ar mano namų namo į Šilainius būtent 37 naktiniu autobusu. Labai reikalinga paslauga, jei yra ir daugiau tokių žmonių.
9 K.
dideliame mieste, kuriame daug studentų ir jaunimo apskritai, tai būtinai reikalinga !
10 Antanas
Labai svarbu, ne tik Kauno mieste, bet ir rajone, reikia suteikti jaunimui galimybę pasiekti miestą
11 J.Černiauskaitė
Sutinku, jei tik tai galiotų ir Kauno rajono autobusams
12 Živilė
kuo greičiau taip bus, tuo geriau mums patiems bus. ačiū
13 K.
reikia naktinio transporto. savaitgalio nakti neuztenka
14 Lukas
Visom penkiom UZ! Butu gerai kad 6 vaziuotu in Garliava :D
15 Jurga
Aš gyvenu Vytauto prospekte, prie 2X Maximos. Čia naktinis transportas būna tik savaitgaliais, ir tai tik 37N.Labai reikia naktinio autobusu ir ketvirtadienio bei penktadienio naktimis.
16 V.Vainauskaitė
Rašausi, nes dažnai neturiu kaip grįšti namo :)
17 Rūta
tokio dalyko tikrai reikia, nes renginiai vyksta ne tik savaitgaliais, o naktį eiti pėstute nėra pats saugiausias būdas.
18 Andrius
kad ir reti, bet galėtų būti autobusai naktimis į visus rajonus ir užmiesčius
19 K.
Tiesiog naktinis transportas yra būtinas miestui, kuris vadina save studentų miestu. Tegu jaunimas pilnavertiškai dalyvauja miesto gyvenime ir grįžta saugiai namo.
20 Vytautas
esu studentas gyvenantis Kauno raj. Ringauduose. Kaip ir daugelis mūsų miestelio jaunimo susiduriame su ta pačia problema - retas viešojo transporto judėjimas į Ringaudus. Tai ypač yra juntama vakare.
21 Evelina
Yra renginių po kurių grįžti sunku kai neturi mašinos.
22 Gediminas
To tikrai reikia, nes studentai tikrai gryzta naktimis, tai is vienur ir is kitur. Tiek po svenciu visu tiek is pazystamu
23 Dovilė
reikia platesnio naktinių maršrutų tinklo. vienas maršrutas nieko negelbsti
24 B.
Na, jei ne per naktį, tai bent iki 12:00 galėtų važinėti normaliu grafiku
25 Monika
Būtų daug saugiau grįžti namo naktį, nes eiti tamsiomis gatvėmis gali būti ir baugu, ir pavojinga.

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (787)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (136)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.