Atstatykime garbingą Lietuvos futbolo vardą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Visiškai smukus Lietuvos futbolo rinktinės rezultatams, reikalaujame atstatydinti LFF prezidentą Varanavičių ir rinktinės trenerį Žutautą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Tadas.M ... Lauk, lauk, lauk! ir vieną ilgą : Laaaaaaaaaaauuuuuk!!!!!!!!!!
2 Laurynas ... Panasu kad liksim vienintele Baltijos salim nezaidusia EC
3 ultrasas ... Kvedara su Tautkum von, Varanavicius tik peshka, ir jam bent jau rupi ir reprezentatyviai atrodo
4 Edmundas J... Kiekvienas iš pasirašiusiųjų, tokį totalų Lietuvos futbolo žlugdymą jau gali priimti kaip asmeninį įžeidimą.
5 m.keraisis ... nera futbolo Ltu del tokiu moliu kai zutautas ir co
6 Linas R... Senai laikas mest lauk varanavičių, iš jo net uefa tyčiojasi
7 E.Vaitulionis ... pagal visus standartu Europoje už toky komandu pasirodyma treneriai privalo atsistatydinti, o prezidentas nu jei nenori daugiau gedos taipogi
8 Marius L... Visiskai pritariu sitokiam zmoniu norui ir zingniui. Jau laikas viska keisti is pagrindu, kad ir kaip kaskas nenoretu naujoviu.
9 M. G... Net ir kylant jaunimo lygiui, išrinkti visiškai trenerio patirties neturintį "saviaką"... Nu nežinau, žmonės, biškį protingesni turėtumėt būt...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!