Priverstinis alkoholizmo gydymas

0 PARAŠAI

Kategorija:

Turbūt ne vienas ir ne du žmonės turite savo šeimos, artimųjų ar giminių tarpe - alkoholiką ar narkomaną. Galvojate kaip padėti, tačiau pagal galiojančią šiuo metu valstybės tvarką pagalbos turi prašytis pats ligonis, tik gaila kad šios ligos pažeisti žmonės dažniausiai nesugeba suvokti, kad jiems reikia pagalbos. Kitas patarimas artimiesiems - palik, tegul svaiginasi, jei nieko nesupranta... Va butent del to kad jie nieko nesupranta turėdami šią priklausomybę ir turėtų šiems ligoniams gydymas būti privalomas. Pagailėkite griūnančių šeimų ir skęstančių svaigalų liūne žmonių.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 V.Žiobakiene ... tikrai už... pragerti protai nesuvokia kaip kenkia sau , šeimai, artimiems .
2 Goda ... Aš neturiu giminių,kurie turi problemų su alkoholiu,bet aš puikiai suprantu,kaip jaučiasi jų artimieji,ne kartą teko bendrauti paprastais žmonėmis,kurie netikėtai pateko į tokią bėdą.
3 K.Šematulskytė ... Velnias, tai kam tas balsavimas, sąskaitų išnaudojimas jei paskutinį tašką deda komisija????? Nesąmonė. Milita turi atstovaut Lietuvai, už ją žmonės balsavo.
4 x.x ... priverstinai nepriversite ir nepadesite, tik atvirksciai bus...gryztam i sovietinius laikus kaip sakant, reikia ne gygyt o uzdraust alkoholi... uzdet galu gale didellius akcizus...