Prieš neteisingą vaikų eurovizijos vertinimą

0 PARAŠAI

  • Gabija.K
  • nuo 2011-09-20
  • iki 2012-01-01
Kategorija:

Ši peticija yra dėl neteisingo vaikų eurovizijos atrankos vertinimo:
1.Neatsižvelgta į žiūrovų balsus.
2.Komisija savavališkai išrinko atstovą.
Pagal visus vertinimus į vaikų euroviziją Armėnijoje turėjo važiuoti Milita Daikerytė surinkusi 22 balus ir atsidūrusi 1 vietoje. Bet komisija išrinko antroje vietoje atsidūrusią Pauliną Skrebytę,kuri surinko 18 balų. Tai yra neteisybė, nes 7 žmonės(komisija) nusprendė priešingai nei norėjo dauguma Lietuvos gyventojų.Už Militą balsavo 1688,o už Pauliną tik 311 žmonės. Akivaizdu, kad Milita turėjo būti laimėtoja. Šia peticija norėtume , kad rezultatai būtų persvarstyti ir į euroviziją važiuotų tikroji laimėtoja.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 S.Kučiauskaitė ... Tiesiog pritariu šiai peticijai, bet gaila kad į ją taippat buvo neatkreipta dėmesio.
2 mileta s... Ta paulina baisiai dainuoja negaliu jos klausyt.!!!Milita uz ja daug geresne!
3 P.Sasnauskaitė ... Nesamonė,užmigs visi ten sėdintys!!!!!Militos daina energinga ir už ją tikrai balsuotų!!!!Paulina pirmoje vietoje nuo galo...
4 Miglė P... Esu apšalusi.. Nors žinoma suprantama, kad komisija specialiai į eurovizija išsiuntė Pauliną.. Jei laimėtumėm, mes neturėtumėm didžiulių scenų.... APMAUDU. DAUGIAU NEBALSUOSIU ŠITOJ APGAULINGOJE EURO.
5 Guoda G... Milita 100 procentu buvo verta laimet, nera nei ka galvot
6 Ieva A... Milita geriau pasirodė už Pauliną. Taip nusprendė žiūrovai, reikia į juos atsižvelgti daugiausia,o ne vien į kelis teisėjus.
7 RENATA J... Super zvaigzde, Rihannos antrininke.Taip ir toliau Lietuva!!!!
8 Gabija D... Nafik ta komisija su savo nuostatom jei Lietuvos zmones isrenka geresnius dalyvius nei jie.
9 S. L... Į Euroviziją turėjo būti išrinkta Milita. Komisija rinko dainą kuri patinka vaikams, bet išrinko tikrai netinkamą.
10 Saulė j... Nesamonė ta paulina, kas ji vapšie tokia? Kubiliaus dukterėčia gal?
11 viena v... Manau ji buvo daug vertesne nei kiuri laimejo, jos daina tikrai daug nepasieks o Milita tikrai butu uzemus garbinga vieta penketuke ... :)
12 ere ... paulina turi tikrai gražų balsą ir tikrai negražią dainą eurovizijai ;) , o Milita turi šiui atveju gražų balsą , gražią dainą eurovizijai , puikų pasirodymą ir pati yra be galo graži !
13 Amelija P... Manau cia tesiog pinigus sumokejo ir viskas. Bet teisybe turi but ivykdyta
14 Monika M... Militos pasirodymas buvo zymiai profesionalesnis, daina ismintinesne ir daug labiau tinkanti JESC 2011 konkursui Armenijoje atsizvelgiant ir i kitu saliu konkusines dainas. MILITA!
15 J. K... Nes jos daina yra geriausia, ir patiko publikai, komisija neatsižvelgė į liaudies balsą.
16 Kristina A... Balsavimas yra suklastotas reikalauju perbalsuoti !
17 M,Juskevicius ... prasau kad butu teisybe kad ne Paulina keliautu o Milita man atrodo Paulina nepritare tokiam sprendimui
18 J.Stonytė ... Jei nenorime eilinį kartą būti pajuokos objektu,puiku,siųskime Pauliną :) bet manau su Milita būtų žymiai aukštesnė vieta :)
19 Evelina S... NESUTINKU su "Vaikų Eurovizijos 2011" neteisėta laimėtoja Paulina Skrebytę.IR labai prašau,kad į tikrąją Eroviziją važiuotų ir atstovautų Lietuvai Milita Deikerytė.Negi norite padaryti Lietuvai gėda?
20 Urte B... gal praejo jau eurovizijos parodimas vaiku vistiek ja palaikau visada
21 Šarūnas D... krc ka d nesamones darotblt. nustokit issipisinet is vaiku
22 Raimonda V... Labai norėčiau, kad Militą išrinktų naujaja nugalėtoja. Čia yra didelė neteisybė. Ji turi laimėti Europos vaikų euroviziją, tai gi ji turi būti nugalėtoja Lietuvos vaikų eirovizijoje.!!
23 Andrius S... TIK UŽ MILITA. PAULINA VISAI TUŠČIA TEN JAI NEVIETA!!!
24 Caca P... Aš peikiu LRT už tokią nesąmonę. Gėda pelėda. Jau ir Lietuva neapsisprendė labiau, kam pinigus leist - krepšiniui ar Eurovizijai. Už Militą!!!
25 Kamilė L... Nesamon nesamonė, tikra nesamonė. Pažiūrėkite į balsus, žiūrovų balsus. Į užsivežimą Militos. Nedarykime gėdos :)
26 Vitalija J... jei neišrinksit Militos, jau galiu pasveikinti su paskutine vieta..
27 martyna ... žmones, žinot kodėl Egle užėmė 3 vieta? nes ta daina buvo linksma ispudinga ir vezanti ir norisi dainuot ir dainuot kaip militos o paulinos sekancia minute uzmirsau zodzius:Di
28 Sonata J... paulina ziurke nemoka dainuoti,milita veskit i eurovizija.
29 Justė U... Nesažinigas balsavimas, Su ta Paulina Lietuva tik gėda sau pasidarys..
30 Goda ... TIK UŽ MILITĄ IR NIEKĄ DAUGIAU!IŠ ANKSTO SVEIKINU SU PASKUTINE VIETA.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!