Už viešojo transporto įvairovę sostinėje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Už viešojo transporto įvairovę.

Po šia peticija kviečiame pasirašyti visus, kurie nesupranta Vilniaus miesto savivaldybės sprendimo nuo 2012m. sausio 1d. naikinti 1, 2, 4, 5, 62, 71 mikroautobų maršrutus Vilniaus mieste.
[b]Peticija raginame miesto vadovus pagrįsti tokį sprendimą arba jį atšaukti.[/b]
Mes nesutinkame su savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento direktoriumi Virginijumi Pauža, esą naikinami maršrutai dubliuoja miesto transporto maršrutus. Kai kurios miesto vietos be mikroautobusų ir nuosavų automobilių liktų nepasiekiamos.
Kviečiame pasirašančius peticiją komentaruose paaiškinti, kokių konkrečių nepatogumų jums sukels minėtų mikroautobusų panaikinimas.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Jolita Pil... Su Perkūnkiemiu susisiekimo beveik visai nėra, bent jau šalūigtatviai būtų...
2 Jovita U... butinas susisiekimas tarp perkunkiemio ir lukiskiu aikstes!
3 J. Gud... Šie maršrutai yra būtini, jie turi likti tokie, kokie buvo. Jų keisti ar, tuo labiau, naikinti DRAUDŽIAME.
4 Laurita Gri... Panaikinus 4 ir 62 maršrutus, nebus susisiekimo su miesto centru.Reikės eiti per pažliugusią pievą iki gabijos žiedo ar per ukmergės g.,kitą pievą, kad pasiekti viešajį transportą.
5 Vaclovas Žus... Prašau atšaukti sprendimą dėl nuo 2012 kovo 2d. naikinamų 2,4 ir 62 maršrutų.
6 S. Žus... 4 maršruto mikroautobusas vienintelis susisiekimas
7 S. Vai... viešasis transportas būtinas, gyventojų tik daugės
8 O.Murogova ... kaip mes vaziuosim i darba ?? palikit marsrutines taksi!
9 Julija Dir... 4 maršruto mikroautobusas vienintelis susiesikimas su Perkunkiemiu. Ir jis tiesiog būtinas
10 Tatjana Gri... Ne paslaptis, kad mikroautobusu galima nuvažiuoti greičiau. Dažnai būtent dėl to žmonės jais ir naudojasi. Jeigu šie maršrutai iki šiol nebankrotavo, reiškia jie turi būti keleivių patogumui.
11 Miglė Kaz... esu pasipiktinusi ketinimais nutraukti mikroautobusų darbą.Ypač 2 maršruto
12 Viktorija Vai... Pagrindinis argumentas - susisiekimo greitis. Šių maršrutų panaikinimas ribotų mano judrumą laiko požiūriu.
13 R.Motiekaitienė ... Neliko autobusų greitųjų maršrutų, šie yra vienintelis išsigelbėjimas norint iš Fabijoniškių S.N.gatv. pasiekti centrą,stotį. oro uostą- į darbą tenka važiuoti išeig.d. ir šv.d.-kaip juos pasiekti
14 Irena Joa... gyventojai neprivalo remti seną autobusų prarasdami patogų, greita trnansportą.Geriau daugiau mikroautobusų mieste, negu griozdiški, seni autobusai.
15 Vilma Kir... gyvenu Justiniskese,manau ,kad47 maesrutas labai reikalingas,nes kito tokio marsruto tiesiai i Naujininkus nera.
16 J.Prokopovič ... pailgės kelionė iki darbovietės praktiškai dukartlaiko atžvilgiu
17 I.Prokopovič ... pailgės kelionė iki darbovietės praktiškai dukartlaiko atžvilgiu
18 O.Barabaš ... nenuimkite 62 marsruto - pigiausias, patogiausias,greiciausias budas pasiekti DARBO VIETA!!!!!
19 J.Balandienė ... panaikinus 4 marsruta, Perkunkiemyje nebeliks susisiekimo su miesto centru, nes nera nei vieno autobuso arba troleibuso marsruto
20 tatjana ryn... man potogu naudotis mikroautobusu paslaugom,,,kodel as turiu vaziuot saltame autobuse gaisti savo laika as manau mikriuku likvidavymas tai yra vartutoju teisiu pazeidimas
21 Dalia Maž... Vilniaus valdzia uzkniso JUODAI. Tegul patys pavazineja su troleibusais ir autobusais, kurie neplaunami, nesvarus, vasara juose uzdust galima, ziema susali iki negalejimo.
22 Violeta ... Mes rinkome nauja mera, kad pagerintu o nepablogintu musu situacijos. Is Pilaites be mikroatobusu susisiekimas pabloges labai smarkiai.
23 danuta chv... neturiu automobilio.kaip speti atvažiuoti iš vieno darbo i kitą už30 min.?Ačiu vairuotojams 2 ir 5 mikroautobusų marš.
24 Martynas Lap... Patogu vykti iš mokymo įstaigos į namus. Kartu greita, bei saugiau važinėti negu autobusais.
25 G. Jan... Nenaikinti 2-o ir 5-o mikroautobusų dabartinio maršruto, nes jais galima greitai ir patogiai bei nebrangiai pasiekti svarbias žmonėms vietas (vaikų ir suaugusiųjų ligonines, reabil.centrus ir t.t.....
26 D.Julikova ... negalesiu greitai nuvykti i butinas miesto vietas,sveikatos istaigas,kurios man yra butinos.
27 Rytis Kur... 73 mikroautobusas yra vienintelis viešasis transportas iš Vosyliukų gyvenvietės. Daugelis žmonių juo naudojasi kiekvieną dieną.
28 Patricija Kun... 73 maršrutas tai vienintelis būdas daugeliui žmonių vykti į darbą ar vaikams į mokyklą.
29 Aušra Vai... Prašau nenaikinti mikroautobusų Vilniaus mieste, nes tuomet neliks jokios transporto įvairovės, kadangi 4 mikroautobusas vienintelė susisiekimo priemonė Perkūnkiemyje, Dėkoju!
30 A.Bikevič ... Nebus kaip nuvykti į darbą iš Fabijoniškių į Perkūnkiemį, nes ten važiuoja tik 4 ir 62 mikroautobusai, daugiau jokio kito vie6ojo transporto.