Už viešojo transporto įvairovę sostinėje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Už viešojo transporto įvairovę.

Po šia peticija kviečiame pasirašyti visus, kurie nesupranta Vilniaus miesto savivaldybės sprendimo nuo 2012m. sausio 1d. naikinti 1, 2, 4, 5, 62, 71 mikroautobų maršrutus Vilniaus mieste.
[b]Peticija raginame miesto vadovus pagrįsti tokį sprendimą arba jį atšaukti.[/b]
Mes nesutinkame su savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento direktoriumi Virginijumi Pauža, esą naikinami maršrutai dubliuoja miesto transporto maršrutus. Kai kurios miesto vietos be mikroautobusų ir nuosavų automobilių liktų nepasiekiamos.
Kviečiame pasirašančius peticiją komentaruose paaiškinti, kokių konkrečių nepatogumų jums sukels minėtų mikroautobusų panaikinimas.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Jolita P... Su Perkūnkiemiu susisiekimo beveik visai nėra, bent jau šalūigtatviai būtų...
2 Jovita U... butinas susisiekimas tarp perkunkiemio ir lukiskiu aikstes!
3 J. G... Šie maršrutai yra būtini, jie turi likti tokie, kokie buvo. Jų keisti ar, tuo labiau, naikinti DRAUDŽIAME.
4 Laurita G... Panaikinus 4 ir 62 maršrutus, nebus susisiekimo su miesto centru.Reikės eiti per pažliugusią pievą iki gabijos žiedo ar per ukmergės g.,kitą pievą, kad pasiekti viešajį transportą.
5 Vaclovas Ž... Prašau atšaukti sprendimą dėl nuo 2012 kovo 2d. naikinamų 2,4 ir 62 maršrutų.
6 S. Ž... 4 maršruto mikroautobusas vienintelis susisiekimas
7 S. V... viešasis transportas būtinas, gyventojų tik daugės
8 O.Murogova ... kaip mes vaziuosim i darba ?? palikit marsrutines taksi!
9 Julija D... 4 maršruto mikroautobusas vienintelis susiesikimas su Perkunkiemiu. Ir jis tiesiog būtinas
10 Tatjana G... Ne paslaptis, kad mikroautobusu galima nuvažiuoti greičiau. Dažnai būtent dėl to žmonės jais ir naudojasi. Jeigu šie maršrutai iki šiol nebankrotavo, reiškia jie turi būti keleivių patogumui.
11 Miglė K... esu pasipiktinusi ketinimais nutraukti mikroautobusų darbą.Ypač 2 maršruto
12 Viktorija V... Pagrindinis argumentas - susisiekimo greitis. Šių maršrutų panaikinimas ribotų mano judrumą laiko požiūriu.
13 R.Motiekaitienė ... Neliko autobusų greitųjų maršrutų, šie yra vienintelis išsigelbėjimas norint iš Fabijoniškių S.N.gatv. pasiekti centrą,stotį. oro uostą- į darbą tenka važiuoti išeig.d. ir šv.d.-kaip juos pasiekti
14 Irena J... gyventojai neprivalo remti seną autobusų prarasdami patogų, greita trnansportą.Geriau daugiau mikroautobusų mieste, negu griozdiški, seni autobusai.
15 Vilma K... gyvenu Justiniskese,manau ,kad47 maesrutas labai reikalingas,nes kito tokio marsruto tiesiai i Naujininkus nera.
16 J.Prokopovič ... pailgės kelionė iki darbovietės praktiškai dukartlaiko atžvilgiu
17 I.Prokopovič ... pailgės kelionė iki darbovietės praktiškai dukartlaiko atžvilgiu
18 O.Barabaš ... nenuimkite 62 marsruto - pigiausias, patogiausias,greiciausias budas pasiekti DARBO VIETA!!!!!
19 J.Balandienė ... panaikinus 4 marsruta, Perkunkiemyje nebeliks susisiekimo su miesto centru, nes nera nei vieno autobuso arba troleibuso marsruto
20 tatjana r... man potogu naudotis mikroautobusu paslaugom,,,kodel as turiu vaziuot saltame autobuse gaisti savo laika as manau mikriuku likvidavymas tai yra vartutoju teisiu pazeidimas
21 Dalia M... Vilniaus valdzia uzkniso JUODAI. Tegul patys pavazineja su troleibusais ir autobusais, kurie neplaunami, nesvarus, vasara juose uzdust galima, ziema susali iki negalejimo.
22 Violeta ... Mes rinkome nauja mera, kad pagerintu o nepablogintu musu situacijos. Is Pilaites be mikroatobusu susisiekimas pabloges labai smarkiai.
23 danuta c... neturiu automobilio.kaip speti atvažiuoti iš vieno darbo i kitą už30 min.?Ačiu vairuotojams 2 ir 5 mikroautobusų marš.
24 Martynas L... Patogu vykti iš mokymo įstaigos į namus. Kartu greita, bei saugiau važinėti negu autobusais.
25 G. J... Nenaikinti 2-o ir 5-o mikroautobusų dabartinio maršruto, nes jais galima greitai ir patogiai bei nebrangiai pasiekti svarbias žmonėms vietas (vaikų ir suaugusiųjų ligonines, reabil.centrus ir t.t.....
26 D.Julikova ... negalesiu greitai nuvykti i butinas miesto vietas,sveikatos istaigas,kurios man yra butinos.
27 Rytis K... 73 mikroautobusas yra vienintelis viešasis transportas iš Vosyliukų gyvenvietės. Daugelis žmonių juo naudojasi kiekvieną dieną.
28 Patricija K... 73 maršrutas tai vienintelis būdas daugeliui žmonių vykti į darbą ar vaikams į mokyklą.
29 Aušra V... Prašau nenaikinti mikroautobusų Vilniaus mieste, nes tuomet neliks jokios transporto įvairovės, kadangi 4 mikroautobusas vienintelė susisiekimo priemonė Perkūnkiemyje, Dėkoju!
30 A.Bikevič ... Nebus kaip nuvykti į darbą iš Fabijoniškių į Perkūnkiemį, nes ten važiuoja tik 4 ir 62 mikroautobusai, daugiau jokio kito vie6ojo transporto.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!