Už Vilniaus saugaus eismo mokyklos palikimą dabartinėse Antakalnio gatvės patalpose

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus miesto valdantieji savavališkai užsimojo uždaryti Vilniaus saugaus eismo mokyklą, kuri per 20 metus įdėjo tieks daug darbo į saugaus eismo, civilinės saugos vaikų ir mokinių, jaunimo ugdymą. Apmokė labai daug vaikų bei mokinių, jaunimo. Patys savo lėšomis sukūrė ir sutvarkė mokyklą, kūrė metodiką.

Visą jų sukurtą gerbuvį A. Zuoko ir Lenkų rinkiminė akcija partijos užsimanė sunaikinti uždarant mokyklą neva dėl darželių plėtros. Šalia mokyklos veikia rusų mokomąją kalba darželis. Politikai be Vilniaus saugaus eismo mokyklos bendruomenės pritarimo, pamindami mokyklos savivaldą, vienašališkai svarsto sprendimą iškelti Saugaus eismo mokyklą bet kur ar net visai uždaryti.

Gerbiami miestiečiai, švietimo darbuotojai palaikykite šią mokyklą, nes jai tai yra svarbu, įvertinkime jų darbus. Politikai neatsakingai griaunam saugaus eismo ugdymą mieste ir tokiu būdu niekina švietimo savivaldą. Neleiskime politikams „trypti“ neformalaus ugdymo įstaigų nesiskaitant su įstaigų švietimo bendruomene, jų sukurtais darbo vaisiais.

Pareikalaukime, kad mokykla ir toliau galėtų veikti sėkimngai.

# Vardas Komentaras
1 Žydrūnė
Nejaugi Vilniuje nebėra vietos Saugaus eismo mokyklai, kad ją norima perkelti į kokį užkampį? Į apleistas patalpas ar kokį pusrūsį veiklos numirimui...Tai tiek ir terūpi savivaldybei saugus vaikas!
2 R.Juska
Nemanau, kad mano balsas kazka pakeis, bet manau, kad mokykla turi likti.
3 Karolis
Aš už Saugaus eismo mokyklą Antakalnyje. Važiuodavau į VSEM su mokykla, dabar ten baigiu vairavimo kursus. Vieta patogi pasiekti viešuoju transportu. Aš už VSEM dabartinėje vietoje.
4 Jolita
Uz tai, kas saugu, ne tik mums, bet ir musu vaikams !!!
5 Lilijana
Nereikia jos uždaryti, ji ten jau įaugusi ir reikalinga
6 Gytis
Neįsivaizduoju kas darosi tiems mūsų politikams ?! Tegul jie bent užeina į tos mokyklos kiemelį, patalpas. Jose yra beproto jauku, tas jaukumas šiaip neatsiranda, atmosfera buvo sukurta per 20metų.
7 paulius
SEM baigiau B kategorijos vairavimo kursus, regitroje tiek teorija tiek praktika islaikiau is pirmojo karto, kartu eje draugai taip pat
8 Robert
neuzdarukite man cia labai patinka as myliu visus sios mokyklos vadovus
9 Dominik
As sioj mokykleleje 2m lankau esu szavetas kaip cia faina gera ir jauku .neuzdarykite jos!!!!
10 Jurgita
Sioje mokykloje lankausi jau devynerius metus, tikrai sioj mokykloj yra jauku,silta .Labai nuostabus,mokytojei bei zavi Direktore L.M.Grigaliuniene kuri stengesi del sios mokyklos, bei del vaiku.
11 Viktorija
Saugaus eismo mokyklėlę lankau jau 9 metus, nuo antros klasės. Čia vyksta varžybos. būna labai linksma. Labai nenoriu, kad ją iškeltų.
12 Kotryna
Saugaus eismo mokykloje lankausi jau devynerius metus , nuo antros klasės . Šioje mokykloje išmokau labai daug, dalyvavome įvairiuose renginiuose. Labai norėčiau, kad mokykla liktų savo vietoje.
13 Virginija
Jokiu budu negalima jos uzdaryti,juk siame rajone ir taip geu mokyklu nera!
14 A.
Vienintelė tokia įstaiga Vilniuje, kuri moko jaunuosius vairuotojus vairuoti (ir SAUGIAI VAIRUOTI) ne dėl to, kad jie pinigus jiems moka, o dėl to, kad jaunieji vairuotojai iš tikrųjų mokėtų vairuoti.
15 Loreta
Džaiaugiamės bendradarbiaudami su šia įstaiga.
16 Elena
Saugaus eismo mokyklos negalima panaikinti, kaip nereikalingos, o dar labiau išplėsti. Joje sukaupta patirtis ir darbas su miesto mokyklų jaunimu palengvina mokytojų darbą, paįvairina saugaus eismo u
17 Marija
mokykla turėtų išlikti, kodėl viską tik naikiname , bet ne kuriame. Taupukime , bet ne vaikų ugdymo klausimais.
18 Natalija
tai nuostabi mokykla nuostabus jos darbuotojai kurie atsakingai ir rupestingai atlieka savo darba,palikite sia mokykla savo vietoje neuzdarykite ir tikrai nekelkite jos kitur
19 Danute
mokykla yra sveiko gyvenimo ir saugaus eismo ugdymo centras
20 Birutė
Matote, valdžioje yra verslininkai, todėl Antakalnio rajonas kvapni vieta, galima sudaryti pelningus sandorius ir papildyti asmenines kišenes. Tokia mokykla reikalinga ir negalima jos iškeldinti.
21 G.
Čia išmokau važiuoti dviračiu,šioje mokykloje mokiausi vairuoti automobilį, išmokau pirmąsias pamokas apie ekologiją ir saugų eismą, tai labai svarbi ir reikalinga vieta.Nenorime,kad ji būtų uždaryta!

Atiduokite Monroe ir Tali GRAŽINAI ? (1646)

Gražina. Adresuota: Aplinkos Apsaugos Departamento prie Aplinkos Ministerijos Klaipėdos valdyba

Katėms Monroe ir Talismanui reikalinga globa ir priežiūra, kuria gali pasirūpinti tik šeimininkė. Monroe reikalingas gydymas ir vaistai. Spec. Maistas. Visi dokumentai laikymui ir gyvenamosios sąlygos bus suteiktos 100% tad , prašau atsižvelgti į prašymus, ( parašus) juos sugrąžint, Gražinai Asipauskaitei. Neleiskite jas parduoti, tiems kas jas ruošiasi atimti! ....

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (364)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.

NE Druskininkų miesto mokyklų tinklo pertvarkai ! (257)

Diana. Adresuota: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai

Kategoriškai NESUTINKAME su Druskininkų mieste planuojama "Saulės" pagrindinės bei "Atgimimo" mokyklų tinklo pertvarkymo reforma, nes tai pažeidžia mūsų pasirinkimo teisę į švietimo įstaigos pasirinkimą pagal gyvenamąją vietą, vaikų saugų savarankiškumą, į jau sukurtą ilgametę saugią aplinką mūsų mokyklose, į pedagogų darbo vietų išsaugojimą, bei daug kitų argumentų faktišką konstatavimą. Pradinėje mokykloje negali būti daugiau nei 400 mokinių. Įvykdžius reformą, pradinė mokykla turėtų apie 700 mokinių. O tai jau blogai. Esame patenkinti ugdymo procesu savo mokyklose ir nenorime, kad būtų suardytos dviejų mokyklų bendruomenės. Nuoroda apie siūlomą reformą : http://www.manodruskininkai.lt/svietimas/pradedamas-rengti-druskininku-savivaldybes-bendrojo-ugdymo-mokyklu-tinklo-pertvarkos-2021-2025-metu-planas/ P.S. AGRESYVŪS IR ĮŽEIDŽIANTYS KOMENTARAI NETOLERUOJAMI ! PRAŠOM GERBTI VIENI KITUS !

Dėl Grigiškių seniūno Leonard Klimovič (ne)atliekamų pareigų (172)

Grigiškių. Adresuota: Vilniaus miesto savivaldybės merui, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui

P E T I C I J A Dėl Grigiškių seniūno Leonard Klimovič (ne)atliekamų pareigų 2021 m. vasario 10 d., Seniūnijų vaidmuo yra susijęs su savivaldybės administracinių ir viešųjų paslaugų priartinimu prie žmogaus, jų prieinamumo vietos bendruomenei didinimu. Seniūnija, būdama arčiausiai gyventojų, atlieka tarpininkės vaidmenį tarp savivaldybės ir vietos bendruomenės, taip priartindama vietos valdžią prie gyventojų. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo nuostatomis, seniūnas turi spręsti vietos gyventojų problemas, nagrinėti jų prašymus, skundus, telkti bendruomenę, supažindinti vietos gyventojus su strateginiu ir seniūnijos metiniu veiklos planu, ūkiškai tvarkyti seniūnijai skirtus asignavimus ir pan., tačiau viso šito Grigiškių m. gyventojai pasigenda. Grigiškių seniūnas neatsižvelgia į miesto bendruomenės, seniūnaičių nuomonę, prašymus, nevyksta dialogas su gyventojais. Seniūnas pasižymi vienasmeniu, galima sakyti autokratišku valdymo metodu, kuris netenkina Grigiškių m. gyventojų. Seniūnijoje nėra informacijos sklaidos, visuomenei nepristatomi strateginiai ir seniūnijos metiniai veiklos planai, nėra veiklos tęstinumo bei veiklos ataskaitų pristatymo gyventojams, skiriami asignavimai, galimai, naudojami neefektyviai, neracionaliai ir neskaidriai, tikėtina seniūnas tinkamai nevykdo valstybės tarnautojo pareigų, neinformavo valstybinių institucijų apie Vokės upės ir Grigiškių tvenkinio apgailėtiną situaciją. Nėra tinkamo grįžtamojo ryšio ir kompetentingų bei konkrečių atsakymų į gyventojų paklausimus, tikėtina, kad seniūnija nesilaiko Lietuvos Respublikos teisės aktais patvirtintų dokumentų rengimo taisyklių, t.y. seniūnijai (seniūnui) pateikiami raštai/skundai/prašymai nėra registruojami, vengiama į juos atsakyti Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytais terminais. Gyventojai kantriai (jau daugiau nei 20 metų) laukia Grigiškių m. kelių, gatvių, šaligatvių ir kiemų sutvarkymo, neapsemtų pravažiavimų, apšvietimo, senų griuvėsių ir teritorijų sutvarkymo, viešųjų erdvių gerbūvio gerinimo (poilsio zonos ir Grigiškių tvenkinys), pagarbaus seniūno elgesio ir bendravimo su gyventojais. Grigiškių m. bendruomenė ilgai laukė ir nusipelnė kokybiškų sprendimų dabar. Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame atsižvelgti į išsakytas pastabas ir nuogąstavimus, siūlome peržvelgti Grigiškių m. seniūno Leonard Klimovič per eilę metų (ne)atliktus darbus, įvertinti jo kompetenciją ir atitikimą valstybės tarnautojui bei pareigybės aprašyme nustatytoms funkcijoms atlikti keliamiems reikalavimams, galimus įgaliojimų viršijimus bei svarstyti galimybę atleisti seniūną iš užimamų pareigų. П E T И Ц И Я Относительно (не)выполняемых обязанностей старoстой Григишкес Леонардом Климовичем 2021 г. февраль Роль старoсты связана с приближением административных и государственных служб муниципалитета к человеку, повышая их доступность для местной общины (населения). Старoста действует как посредник между муниципалитетом и местной общиной, тем самым приближая местное самоуправление к населению. В соответствии с Законом о местном самоуправлении Литовской Республики, старoста должен решать проблемы местных жителей, рассматривать их просьбы, жалобы, мобилизовать сообщество, знакомить местных жителей со стратегическим и годовым планом деятельности сенюнии, ответственно распоряжаться ассигнованиями, однако все это отсутствует. Старoста Григишкес не учитывает мнение и просьбы жителей, нет диалога с населением. Информация от старосты на территории сенюнии отсутствует, стратегические и годовые планы деятельности не предоставляются общественности, отсутствуют отчеты о деятельности старoсты, ассигнования распределяются, используются возможно неэффективно, нерационально и непрозрачно. Отсутствует обратная связь, грамотные и конкретные ответы на запросы жителей, вероятно, что старoста не соблюдает правила подготовки документов, утвержденные правовыми актами Литовской Республики, т.е. письма/ жалобы/просьбы не регистрируются, ответы на них не предоставляются в сроки, установленные правовыми актами Литовской Республики. Жители терпеливо, более 20 лет, ждали строительства дорог, улиц, тротуаров и дворов, устройства освещения, приведения в порядок старых руин и территорий, улучшения благосостояния общественных пространств (зоны отдыха и пруда в Григишкес), уважительного поведения и общения с жителями. Жители Григишкес долго ждали и заслуживают качественных решений Мы, ниже подписавшиеся, требуем учесть высказанные замечания, предлагаем оценить работу Леонарда Климовича и выполнение прямых обязанностей, которые не выполнялись на протяжении многих лет, оценить его компетентность и соответствие требованиям, предъявляемым к государственному служащему, а также функциям, изложенным в должностной инструкции, и рассмотреть возможность увольнения с занимаемой должности.