Naujam įstatymui, kuris leis žudyti šunis-ne!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Artimiausiu metu, Lietuvoje bus svarstomas gyvūnų gerovės įstatymo projektas. Priėmus jį-prasidės masinis gyvūnų žudymas. Įteisinus gyvūnų diskriminaciją ir uždraudus kai kurias veisles, į juos panašūs mišrūnai bus žudomi be išimties.. Imkime pavyzdį iš kitų, šį įstatymą jau iteisinusių šalių ir nekartokime jų klaidu..
Daugiau informacijos : http://vimeo.com/30981399 , http://vimeo.com/30979945

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 E. J... Netvarkingus šeimininkus reikia auklėti, kurie nesinešioja maišelių ir šuniukus "apreikalauja" prie svetimų durų ar vartų irnereaguoja į "nukentėjusių" prašymus. O šuniukai tikrai nieko neprasikalto,
2 ramune m... griestai ne proto turekit!!!!kaip galima tokius debiliskus istatymus sugalvot
3 J. B... Tai kodel negalima zmonem mirties bausme?????? Sunys gyvi, jie jaucia ta pati ka zmones
4 R.Brazinskaite ... as pries sunu veisliu zudyma paziurejau kaip dresiruotojas Cesar Millan padeda seimininkam teisingai aukleti ir rezultatai nuostabus tikrai priklauso nuo seimininko
5 Rugile K... NIEKADA! kaip dar gali buti tokie istatymai. apgailetina
6 G.Bastakyte ... Prieš Gyvūnų žudyma! Jei esame žmonės, tai elkimės žmoniškai.
7 Laura S... Niekada !!!! Juk gyvūnas toks pats kaip ir žmogus, tik, kad nemoka kalbėti ir pasakyti kaip jis jaučiasi.. Nekečniu tokių kurie gali žūdyti nekaltus.. Pačius įmesti ten kur nesulenda !!!
8 Milda V... Neleiskime, kad tokios klaidos būtų daromos mūsų visuomenėje. Nebūkime abejingi.
9 A.Mikalauskas ... Kas darosi? Pedofilams - taip, gyvūnų žudynėms - taip, paaugliai kanapių rūkoriai ir/ar augintojai baudžiami sunkesnėmis bausmėmis nei žmogžudžiai, nu blyn, kas TAU LIETUVA DAROSI?
10 Mainetas B... Dewbiai jus esat !!! Suo niekuo katas !!! Seimininkai durni . As pries sitoki istatyma !!!
11 Goda S... Nuo pacio seimininko priklauso koks yra augintinis. Pats kvailiausias istatymas koki man teko girdeti. Gyvunu zudymui - NE.
12 Agnė P... Debilų šaika. Juos pačius praretint biškį reikėtų.
13 Roberta D... Debilai tie kurie dar gali noret toki istatyma priimt? pati nusauciau
14 T.Baranauskas ... visiska nesamone Sunis YRA draugai o ne zudimo taikinys
15 Milda B... Gyvunai tokie patys kaip ir zmones, tai gal isleiskime istatyma zudyt zmones?
16 Goda S... Nuo pacio seimininko priklauso koks yra augintinis. Pats kvailiausias istatymas koki man teko girdeti. Gyvunu zudymui - NE.
17 Edta S... Visiškai neprotingas ir neargumentuotas įstatymas. Jam - NE!
18 J.Apneriene ... Jau daug metu laikai Amerikieciu stafordsyro terjera - jokiu bedu, apts svelniausias. Tuo tarpu su rotveileriais nemalonumu turejau oi kiek. Bet ar gyvunas ar seimininkas kaltas, jei suni aukleja agre
19 Zivile G... Patys gyvunai negali apsiginti, tai apginkime mes...
20 Aivaras K... jei bus sunu rasizmas, tada lai buna ir lenku bei zydu genocidas!!!!
21 Edita K... nesielk su niekuo kaip noretai kad su tavim elgtusi ar tavo artimu ...
22 V. B... reikia drausti ne kovinius šunis, o kovinius žmones!
23 E.Ivanauskas ... Koks dar įstatymas, ką čia dabar darot?? apie koki žudymą eina kalba? Gyvūnas, kaip žmogus- turi širdį, protą ir jausmus, tai gal priimkit įstatymą, kad leistu žudyti ir žmones savo nuožiūra? Absurdas
24 Simonas Š... neuztenka zmonem vieni kitu zudyt, prireike ir geriausius draugus.....
25 Justina P... As degu is pykcio! Kas per nesamone? Kas cia toks besirdis taip sugalvojo?? Tiesiog truksta zodziu..
26 Evaldas J... Šuo yra geriausias žmogaus draugas!!! Kaip pats žmogus išauklėja taip ir būna, šuo nekaltas,dėl prasto dresiravimo!!!
27 Lukas K... Suo yra geriausias zmogaus draugas,del gyvuno agresyvumo kaltas ne gyvunas, o jo seimininkas, gerai pasvarstykite koks po to prasides masines gyvunu zudynes, AS PRIES SI ISTATYMA! AS SAKAU NE!
28 Simona M... nebenusisnekekit, cia tas pats kaip zudytumes kudiki nes jo tevai kokie zudikai. ir kazi kodel suo vadinamas geriausiu zmogaus draugu? tikriausia del to kad jie besalygiskai myli savo seimininkus
29 Egidijus ... Isvisa jau baige nuproteti su tokiais istatymais....
30 Egidijus S... Jum ten tiem kur įstatymą pasiūlėt, su galva negerai gal ?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!