Padėkime sergantiems 1-o tipo diabetu

0 PARAŠAI

Kategorija:

Pasirašydamas šiame lape aš prašau Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Valstybinės Ligonių Kasos suteikti pirmojo tipo diabetu sergantiesiems, besigydantiems insulino pompa, kompensavimą insulino pompų susinaudojančioms dalims ir po 19-kos metų amžiaus.
Kompensavimą gautų palyginti maža diabetu sergančiųjų grupė, bet jiems būtų užtikrinta EU standartus atitinkanti gyvenimo kokybė.
Šiuo metu daugelyje Europos šalių, turinčių panašų ekonomikos lygį kaip ir Lietuva (BVP Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje- labai nedaug skiriasi nuo Lietuvos), kompensuojami ne tik pompų priedai, bet ir pačios insulino pompos.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laura S... reikia ! Nejaugi norite kad mirtų vis daugiau žmonių ? Vaikų? ??
2 Regina Z... Svarbu, kad sergantys galėtų gyventi pilnavertų gyvenimą
3 J.Švedarauskienė ... Tai yra būtina, su pompa gaunama geresne diabeto kontrole, kas itakoja ir komplikaciju nebuvima, po ko pasekoje ir Valstybe sutaupo pinigu komplikaciju gydymui ir turi sveika, darbinga pilieti
4 Kuskys D... Sunkus gyvenimas diabetikoi, bent kiek supaprastintumete jy
5 Beatričė K... tai būtų tikras humaniškumo aktas mūsų vaikams,apeliuojame į valdančiųjų sąžinę
6 V. Š... reikias gelbėti žmones nuo cukraligės sukeliamų komplikacijų. Jei su pompa tai galima padaryti - tai tebūnie.
7 M.Bunga ... Tikrai to reiktu.. Nesusidaro labai dideles sumos, bet nekiekvienas ir turedamas pompa gali tai sau leisti..
8 J.Strelčiūnaitė ... Tokiem žmonėm reikalinga pagalba. Nors pati liga nėra labai sunki, bet jos komplikacijos baisios. O insulino pompa tikrai pagerina gyvenimą.
9 Mindaugas K... Tai labai būtų geras postūmis į cukrinio diabeto kompensavimą ir po pilnametystės
10 Rasita A... Prašau LRV kompensuoti, tai, ko reikia būtinai...
11 Aurelija M... Tai tikrai palengvintu daugelio diabetiku gyvenima!
12 Diana K... pati sergu cukriniu diabetu 1tipu, bet pas mane svirkstai o ne pompa, nes islaikyti pompa yra brangu
13 Deimantė B... daugiau tokių peticjų su tokiais gerais tikslais.
14 Silvija Š... Pompų kompensavimas, dar nėra būtinybė... Bet bent keičiamas dalis... Nes dabar jas išlaikyti yra beprotiškai sunku...
15 Skaidrė M... normalioje valstybėje šiuo klausimu niekas net nediskutuoja, o pas ligoniai paliekami likimo valiai
16 Evalda D... gyventi su 1 tipo CD sudėtinga, pagalba ne tik būtina, bet ir ekonomiškai pagrįsta
17 Sigita A... Valstybė privalo rūpintis visais savo piliečiais nepaisant amžiaus.
18 Jovita Z... tai yra palyginu maza kuo galime padeti sia liga sergantiems vaikams ar jaunuolems

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!