Prieš Romanovo saviveiklą Žalgiryje

0 PARAŠAI

  • Karolis
  • nuo 2011-11-08
  • iki 2012-10-01
Kategorija:

Mes, visi Kauno "Žalgirio" ir Lietuvos krepšinio sirgaliai, pasisakome prieš pono Vladimiro Romanovo dominavimą ir jo saviveikla atsižvelgiant Kauno "Žalgirio" valdymu ir kišimusi į Kauno "Žalgirio" trenerių darbą. Tai yra pagrindinė priežastis dėl prastų "Žalgirio" rezultatų pastaruosius keliolika mėnėsių, verčianti mūsų istorinį klubą ir Lietuvos pasididžiavimą žingsnis po žingsnio grimsti į dugną, kas yra grėsmė tolismesniam Kauno "Žalgirio" klubo egzistavimui ir išlikimui.

Mes Lietuvos krepšinio sirgaliai ir piliečiai esame tikrieji šios istorines komandos šeimininkai ir mes turim teise pasirinkti tinkama asmenį ar organą komandos išlaikymui ir vadovavimui ir kaip matome ponas Romanovas tikrai nėra tas asmuo kuris tinkamai atlieka savo kaip vadovo darbą "Žalgirio" klube.

Nuolatinis trenerių kaitaliojimas, lapelių strategija, bei pastovus kišimasis į klubo vidinius reikalus yra puikiai žinoma "Žalgirio" sirgaliams ir plika akimi matoma. Mes visi puikiai suprantame, kad tokia Romanovo strategija neigiamai motyvuoja visus "Žalgirio" klubo žaidėjus, bei asmenis susijusius su klubu, kas tikrai neatnešė, neatneša ir dar ilgai neatneš pergaliu mūsų istoriniam klubui.

Taigi ponas Vladimirai Romanovai, mes visų "Žalgirio" komandos ir Lietuvos krepšinio sirgaliu vardu reikalajaume jūsu arba nustoti kištis į komandos valdymą ir palikti komandos žaidimo strategiją tikram komandos vairininkui, kuris šiuo metu yra A. Trifunovičius arba visam laikui palikti klubą ir perleisti jį kitiems savininkams!

# Vardas Komentaras
1 Sigia
Romanovai nustok žaist su Žalgiriu,jis ne žaislas
2 N.Raznauskas
jau per burna lenda ,dydybes manija sergancio nykstuko manipuliacija lietuvos krepsinio simboliu,ZALGIRIU,nori grazinti atgal i tssrs laikus kad zaistumem tik su rusais
3 Žydrūnas
Beto visškai nepriimtinas pono Romanovo noras nuo kito sezono rungtyniauti atvirajama rusu cempionate,o ne LKL.Žalgiris yra visos LIETUVOS komnda,o ne vieno Romanovo.
4 Aurimas
Grybas tas Buratinas greiciau perimtu kas kitas sita skestanty laiva nes jau ir ziuret geda.
5 Kitas
Buratinas - logiškas Likimo atpildas žalgifaniams
6 troll
vladimirai romanovai prasol ne trollint kauno zalgirio aciu
7 v.
pamastykime - romanovas sužlugdė fbk, dabar žlugdo žalgirį, o pajamas gauna. Klausimas - kas jam dengia nuostolius ir damoka pelnui?
8 V.
Zlugdytojas, intelektas maziau zemo, pinigai padare gyvuli is zmogaus.
9 Anonimas
Sužlugdė Lietuvos futbolą, o dabar ėmėsi krepšinio.
10 Pasirašau
Lauk šitą neišmanėlį! Mano, kad jei turi pinigų, tai gali daryti ką tinkamas. Deja, labai apsirinka. Kuo greičiau jo neliks, tuo geriau visai Lietuvai ir sportui.
11 G.Grigutis
Prašau mažiau kištis į žalgirio komandos reikalus nes toks Žaidimas yra daugiau negu baisus todėl pršau komandos valdyma palikt tikram komandos vairininkui.
12 kurvenis
as krc kurveniukas pakurveninis valdau pasauly imsim unicaja tolka tak rytoj zaisim ant sparnu ant sparnu dar turbinos ir variklis 6.2
13 TipinisZalFanas
Jei ne romanovas mes dabar zaistume nbei ir traiskytumeme myjamio heat ant 50pts
14 J.
Romanovas nepatinka daug kam, bet ar mes surasim toki investuotoja, kuris gales tiek finansu skirti musu mylimai komandai??? pagalvokit pries rasydami kvailas peticijas!
15 S.
Nors sergu už Rytą kai žaidžia tarpusavyje, bet tokia saviveikla per didelė
16 kurvenis
as krc kurveniukas pakurveninis valdau pasauly imsim unicaja tolka tak rytoj zaisim ant sparnu ant sparnu dar turbinos ir variklis 6.2
17 Vitalija
Kažkada Žalgiris buvo visos Lietuvos pasididžiavimas, o dabar?...turbut Romanovui "dėkoti" reikia..."na tai ačiū"...žiauriai gėda
18 Š.
Gulinčių ir nesveikų niekas nemuša, tad susiimkit Kauniečiai.
19 visi
kokie jus idiotai zalgfaniai. romanovo pinigai, ka jis nori ta ir daro. jei norit kazka padaryt - merkit savo pinigus i si sudu kubila - zalgiri
20 Mantas
Romanovai, kol tu taip zaisi su komanda mes ir toliau liksim patranku mesa.
21 Siaubas
Gal tu, Karoli, daugiau nebekurk jokių peticijų. O tai sapalioji kaip buratinas...
22 Armandas
Tai koorva ka tas romka cia bled darooo, bet seip taj romis gereuses ira treneriz ir as uz tavo lapukus romai
23 E.Adomaitis
romanovai dink is zalgirio su trifunovicium ir aciu kad ismetei milakni.
24 Povilas
Aciu jums uz klubo isgelbejima ponas Romanovai, bet dar labiau jums padekociau kai nesikistumet i Zalgirio darba ten kur jums nereikia , juk maloniau butu girdeti ,jog romka maladec negu romka gaidys.
25 Vygantas
Kaip galima ligoniui leisti daryti,ka tik nori su nacionaline vertybe Žalgiriu,vien todėl,kad turi pinigų.
26 M,
Leisk treneriui dirbt savo darba, neveltui K.Kemzura neparsidave
27 Giedrius
Dejau as ant taves, turi daug pinigu, bet tau ne sportas. Aciu, kad isgelbejai kluba.
28 Ruski,
Romanovai, rusų atmata prakeiktas, palik Lietuvos simbolį ramybėje, nekaišiok savo supistų taktikų
29 MrVycka
rutsudis mus sutriuskins tolka tak ,v adnu kalitku ,aisiu pas kaimyne kavos,poto keliatas prisitraukimu pashokus nuo kedes ,ir annakarelina romana daskaitisiu kuri pradejau budamas 6metu ,o jus ir tol
30 imp
Kadangi sergu padidėjusiu šlapimo spaudimu į smegenų sritį, tapau impotentu mąstyti, savo problemas bandau spręsti, klykaudamas virtualioje erdvėje, nes daugiau nieko nemoku.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.