Prieš Romanovo saviveiklą Žalgiryje

0 PARAŠAI

  • Karolis
  • nuo 2011-11-08
  • iki 2012-10-01
Kategorija:

Mes, visi Kauno "Žalgirio" ir Lietuvos krepšinio sirgaliai, pasisakome prieš pono Vladimiro Romanovo dominavimą ir jo saviveikla atsižvelgiant Kauno "Žalgirio" valdymu ir kišimusi į Kauno "Žalgirio" trenerių darbą. Tai yra pagrindinė priežastis dėl prastų "Žalgirio" rezultatų pastaruosius keliolika mėnėsių, verčianti mūsų istorinį klubą ir Lietuvos pasididžiavimą žingsnis po žingsnio grimsti į dugną, kas yra grėsmė tolismesniam Kauno "Žalgirio" klubo egzistavimui ir išlikimui.

Mes Lietuvos krepšinio sirgaliai ir piliečiai esame tikrieji šios istorines komandos šeimininkai ir mes turim teise pasirinkti tinkama asmenį ar organą komandos išlaikymui ir vadovavimui ir kaip matome ponas Romanovas tikrai nėra tas asmuo kuris tinkamai atlieka savo kaip vadovo darbą "Žalgirio" klube.

Nuolatinis trenerių kaitaliojimas, lapelių strategija, bei pastovus kišimasis į klubo vidinius reikalus yra puikiai žinoma "Žalgirio" sirgaliams ir plika akimi matoma. Mes visi puikiai suprantame, kad tokia Romanovo strategija neigiamai motyvuoja visus "Žalgirio" klubo žaidėjus, bei asmenis susijusius su klubu, kas tikrai neatnešė, neatneša ir dar ilgai neatneš pergaliu mūsų istoriniam klubui.

Taigi ponas Vladimirai Romanovai, mes visų "Žalgirio" komandos ir Lietuvos krepšinio sirgaliu vardu reikalajaume jūsu arba nustoti kištis į komandos valdymą ir palikti komandos žaidimo strategiją tikram komandos vairininkui, kuris šiuo metu yra A. Trifunovičius arba visam laikui palikti klubą ir perleisti jį kitiems savininkams!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Sigia K... Romanovai nustok žaist su Žalgiriu,jis ne žaislas
2 N.Raznauskas ... jau per burna lenda ,dydybes manija sergancio nykstuko manipuliacija lietuvos krepsinio simboliu,ZALGIRIU,nori grazinti atgal i tssrs laikus kad zaistumem tik su rusais
3 Žydrūnas G... Beto visškai nepriimtinas pono Romanovo noras nuo kito sezono rungtyniauti atvirajama rusu cempionate,o ne LKL.Žalgiris yra visos LIETUVOS komnda,o ne vieno Romanovo.
4 Aurimas V... Grybas tas Buratinas greiciau perimtu kas kitas sita skestanty laiva nes jau ir ziuret geda.
5 Kitas K... Buratinas - logiškas Likimo atpildas žalgifaniams
6 troll ... vladimirai romanovai prasol ne trollint kauno zalgirio aciu
7 v. n... pamastykime - romanovas sužlugdė fbk, dabar žlugdo žalgirį, o pajamas gauna. Klausimas - kas jam dengia nuostolius ir damoka pelnui?
8 V. Z... Zlugdytojas, intelektas maziau zemo, pinigai padare gyvuli is zmogaus.
9 Anonimas ... Sužlugdė Lietuvos futbolą, o dabar ėmėsi krepšinio.
10 Pasirašau B... Lauk šitą neišmanėlį! Mano, kad jei turi pinigų, tai gali daryti ką tinkamas. Deja, labai apsirinka. Kuo greičiau jo neliks, tuo geriau visai Lietuvai ir sportui.
11 G.Grigutis ... Prašau mažiau kištis į žalgirio komandos reikalus nes toks Žaidimas yra daugiau negu baisus todėl pršau komandos valdyma palikt tikram komandos vairininkui.
12 kurvenis p... as krc kurveniukas pakurveninis valdau pasauly imsim unicaja tolka tak rytoj zaisim ant sparnu ant sparnu dar turbinos ir variklis 6.2
13 TipinisZalFanas ... Jei ne romanovas mes dabar zaistume nbei ir traiskytumeme myjamio heat ant 50pts
14 J. S... Romanovas nepatinka daug kam, bet ar mes surasim toki investuotoja, kuris gales tiek finansu skirti musu mylimai komandai??? pagalvokit pries rasydami kvailas peticijas!
15 S. V... Nors sergu už Rytą kai žaidžia tarpusavyje, bet tokia saviveikla per didelė
16 kurvenis p... as krc kurveniukas pakurveninis valdau pasauly imsim unicaja tolka tak rytoj zaisim ant sparnu ant sparnu dar turbinos ir variklis 6.2
17 Vitalija P... Kažkada Žalgiris buvo visos Lietuvos pasididžiavimas, o dabar?...turbut Romanovui "dėkoti" reikia..."na tai ačiū"...žiauriai gėda
18 Š. V... Gulinčių ir nesveikų niekas nemuša, tad susiimkit Kauniečiai.
19 visi k... kokie jus idiotai zalgfaniai. romanovo pinigai, ka jis nori ta ir daro. jei norit kazka padaryt - merkit savo pinigus i si sudu kubila - zalgiri
20 Mantas B... Romanovai, kol tu taip zaisi su komanda mes ir toliau liksim patranku mesa.
21 Siaubas ... Gal tu, Karoli, daugiau nebekurk jokių peticijų. O tai sapalioji kaip buratinas...
22 Armandas J... Tai koorva ka tas romka cia bled darooo, bet seip taj romis gereuses ira treneriz ir as uz tavo lapukus romai
23 E.Adomaitis ... romanovai dink is zalgirio su trifunovicium ir aciu kad ismetei milakni.
24 Povilas ... Aciu jums uz klubo isgelbejima ponas Romanovai, bet dar labiau jums padekociau kai nesikistumet i Zalgirio darba ten kur jums nereikia , juk maloniau butu girdeti ,jog romka maladec negu romka gaidys.
25 Vygantas G... Kaip galima ligoniui leisti daryti,ka tik nori su nacionaline vertybe Žalgiriu,vien todėl,kad turi pinigų.
26 M, B... Leisk treneriui dirbt savo darba, neveltui K.Kemzura neparsidave
27 Giedrius K... Dejau as ant taves, turi daug pinigu, bet tau ne sportas. Aciu, kad isgelbejai kluba.
28 Ruski, l... Romanovai, rusų atmata prakeiktas, palik Lietuvos simbolį ramybėje, nekaišiok savo supistų taktikų
29 MrVycka ... rutsudis mus sutriuskins tolka tak ,v adnu kalitku ,aisiu pas kaimyne kavos,poto keliatas prisitraukimu pashokus nuo kedes ,ir annakarelina romana daskaitisiu kuri pradejau budamas 6metu ,o jus ir tol
30 imp ... Kadangi sergu padidėjusiu šlapimo spaudimu į smegenų sritį, tapau impotentu mąstyti, savo problemas bandau spręsti, klykaudamas virtualioje erdvėje, nes daugiau nieko nemoku.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!