Už atleidimą nuo mokesčio už šiukšlių išvežimą rūšiuojantiems

0 PARAŠAI

  • L. K.
  • nuo 2011-11-10
  • 2012-11-10
Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
Kategorija:

Už tai, kad būtų leista deklaruoti faktinį išvežamų šiukšlių kiekį ir tik už jį mokėti.
Už tai, kad viską išrūšiuojantys žmonės būtų atleisti nuo mokesčio už šiukšlių vežimą.
Tokiu būdu skatinant tausoti aplinką - ne didesniais mokesčiais, bet mažesniais!
Kad deklaruojant faktinį šiukšlių kiekį būtų mokama tik už tai, ką išveži, o nenorintiems deklaruoti būtų leista mokėti tiek, kiek ir iki šiol (pagal buto plotą arba žmonių skaičių, gyventojų pageidavimu).

Dabartiniu įstatymu mokėti pagal gyvenamąjį plotą yra pažeidžiamos žmogaus teisės. Taip yra diskriminuojami žmonės, sugebėję net Lietuvoje susikurti sau gerovę ir leisti sau gyventi kokio nori ploto bute. Pasiskaitykit baudžiamąjį kodeksą: 169 straipsnis draudžia diskriminuoti žmones pagal jų socialinę padėtį. Taigi nesvarbu, kokio dydžio bute gyvena žmonės, ir ar jie bedarbiai, pensininkai ar milijonieriai, jie turi turėti teisę mokėti ne didesnę kainą nei jiems suteiktos paslaugos - šiukšlių išvežimas, administravimo išlaidos ir t.t.

Už teisingumą!

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
2 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
3 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
4 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
5 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
6 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
7 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
8 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
9 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas

Už privalomus skiepus NE!!!(dirbantiesiems) (4473)

Iveta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Už privalomus skiepus dirbantiems žmonėms ne! Kodėl žmonės turi priverstinai...

Paleisti Seima (601)

Mantas. Adresuota: Lietuvos prezidentui G. Nausedai

Chaosas, kas šiuo metu darosi valstybėje ir reiktų kuo greičiau...

Dieveniškių gyventojų teisių pažeidimui - NE !!!! (376)

Dieveniškių. Adresuota: Lietuvos respublikos Vidaus reikalų ministerija

Reikalaujame atsisakyti plano apgyvendinti nelegalus-pabėgėlio statusą turinčius žmones Šalčininkų rajono...

Ne Migrantams Rūdninkuose! (224)

Agnė. Adresuota: Šalčininkų r. Baltosios Vokės sen. Rūdninkų km.

Labai prašome pasirašyti peticija, prieš migrantus, Rūdninkuose. Apsaugokime save ir...