NELEISKIME ATIMTI IŠ VAIKŲ GALIMYBĖS SPORTUOTI!

0 PARAŠAI

Kategorija:

[b]NELEISKIME ATIMTI IŠ VAIKŲ GALIMYBĖS SPORTUOTI!

Vilniaus miesto savivaldybės Taryboje bus svarstomas klausimas dėl beisbolo stadiono įrengimo ir teritorijos sutvarkymo Vilniuje, Žirmūnuose šalia Valakupių tilto.

Beisbolą žaidžiantiems vaikams tai gyvybiškai svarbus klausimas, nes dabar berniukai ir mergaites sportuoja laikinoje, beisbolui žaisti nepritaikytoje aikštelėje - tiesiog pievoje. O artimiausiu metu ir jos nebeturės, nes bus pradėti statybos darbai.

Lietuvoje beisbolą sportuoja keli šimtai vaikų. Yra komandos Vilniuje, Kaune, Radviliškyje, Utenoje, Rukloje, Druskininkuose. Praėjusiais metais Lietuvos vaikų rinktinė tapo Europos berniukų čempionato bronzos medalių laimėtojais, Vilniaus vaikai tapo Lietuvos čempionais, laimėjo ne vieną tarptautinį turnyrą. Šiemet vaikai dalyvavo Pasaulio vaikų iki 12 metų beisbolo čempionate Taivanyje ir atstovavo Lietuvą.

[b]Už Lietuvos vardo garsinimą vaikai buvo pagerbti Vilniaus miesto savivaldybėje.

[b]NELEISKIME ATIMTI IŠ VAIKŲ GALIMYBĖS SPORTUOTI IR GARSINTI LIETUVĄ!

[b]Mes, žemiau pasirašę, prašome Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos patvirtinti beisbolo stadiono įrengimo ir teritorijos sutvarkymo detalųjį planą Kareivių gatvėje šalia Valakupių tilto:


Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!