SUSTABDYTI BYLOS DĖL DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO NAGRINĖJIMĄ IKI PEDOFILIJOS BYLOS IŠNAGRINĖJIMO

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kėdainių rajono apylinkės teisme 2011 m. lapkričio 21 d. 9 val. paskirta nagrinėti DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS gyvenamosios vietos nustatymo byla.
Bylą nagrinėja teisėjas Vitalijus Kondratjevas, kuris atmeta Neringos Venckienės prašymus stabdyti bylą iki kol bus išnagrinėta PEDOFILIJOS BYLA.
Baudžiamojoje byloje kaltinamojo akto išvadoje nurodyta, kad Andrius Ūsas kaltinamas tuo, kad jis nuo 2006 metų lapkričio mėnesio iki 2008 metų lapkričio 23 d. bute, esančiame adresu M. Gimbutienės g. 8-1, Kaune, kurį nuomavo Laimutė Stankūnaitė, tyrimo metu tiksliai nenustatytą skaičių kartų mažametei Deimantei Kedytei, gim. 2004-02-19, laižė įvairias kūno vietas, lytinius organus bei prašė mažametės laižyti savo kūną, taip tvirkindamas mažametį asmenį, ir tuo padarė nusikaltimą, numatytą LR BK 153 str. Taigi kaltinamasis aktas patvirtina, kad L. Stankūnaitė galimai susijusi su kaltinamojoje išvadoje nurodyta nusikalstama veika, nes nusikalstama vieta yra L. Stankūnaitės nuomojamas butas.
Baudžiamosios bylos nagrinėjimo metu gali paaiškėti, kad nusikalstamą veiką padarė ne tik A. Ūsas, bet ir kiti asmenys, tarp jų L. Stankūnaitė, taigi iki baudžiamosios bylos išnagrinėjimo pripažinta nukentėjusiąja mažametė negali būti perduota kaltinamojo pedofilija A. Ūso draugei L. Stankūnaitei. Baudžiamojoje byloje nustatyti faktai savo teisine galia turės prejudicinės teisinės reikšmės būsimam teismo sprendimui civilinėje byloje dėl vaiko gyvenamosios vietos. Civilinės bylos sustabdymas pagal CPK 163 straipsnio 3 punktą atitinka privalomojo bylos sustabdymo pagrindo paskirtį ir yra teisėtas, tačiau į tai teisėjas V. Kondratjevas visiškai nekreipia dėmesio.
Šiuo metu Drąsiaus Kedžio dukros gyvenamąją vietą nustačius su L. Stankūnaite, būtų galutinai sugriauta pedofilijos byla, nes L. Stankūnaitė gina ne vaiko, bet kaltinamojo pedofilija A. Ūso interesus.
Teisėjas V. Kondratjevas skuba grąžinti mažametę L. Stankūnaitei ir galutinai sugriauti pedofilijos bylą.
PRAŠOME skubiai imtis priemonių, kad

BŪTŲ SUSTABDYTA BYLA DĖL DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vitalijus A... http://www.ustream.tv/channel/klonio-gatve-tiesiogiai
2 Virginija G... BŪTŲ SUSTABDYTA BYLA KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO IKI PEDOFILIJOS BYLOS IŠNAGRINĖJIMO
3 B.Rasa ... Pirma isnagrineti Pedofilijos byla tada paskirti gyvenama vieta
4 Andrius Š... As dar neturiu vaiku,bet man baisu net pagalvoti kas galetu nutikti mano busimiems vaikams jei neuzkirsime tam kelio
5 Ramune Š... dieve,apsaugok sia sali ir isvalyk ja nuo slykstyniu
6 Rasa P... gėda mūsų teisėsaugai. Įdomu kokie įtakingi asmenys už viso to slepiasi!!!
7 Jolita G... Neatiduokite mergaitės ji turi augti ramioje aplinkoje kur yra mylima,o ne prostitut4s kuri pardavin4jo savo vaik1 kaip ir jos sesuo..
8 E.Kepezinskaite ... tokias "motinas" i kartuves, o mergytei leiskit ramiai gyveti mylincioj seimos, didziausios sekmes Kedziams ir Venckams:*
9 vaidas Š... www.youtube.com/watch?v=5kTrzg9kmBE&context=C4a6d388ADvjVQa1PpcFOh5QAz1JyeZL2ZgRgX5DSmI_Wf61n_rxg=
10 Asta V... ar nesutinkate kad reiketu pirmiausia išnagrinėti pedofilijos byla, o poto spresti klausima dėl mergaitės gyvenamosios vietos?
11 VILHELMA B... Prokurorai turi ginti auka, o ne advokatauti kaltinamojo ir jo drauges pusei
12 A.G ... kur treisingumas , aišku jokio atidavimo , tik po bylo išnagrinėjimos
13 Bronius G... Pirmiausia nešališkai ir iki galo išnagrinėkit pirmaeiles bylas (keturių žmonių žūtį), pašalinkit priežastis dėl ko motina saugoma ir tik tada galima pradėti mastyti apie mergaitės gyvenamąją vietą.
14 R. P... Tik pedofilijos bylai issisprendus, galima bus mastyti apie mergaites gyv. vieta.
15 Jurate G... Didziausia nesamone atiduoti mergaite kol nera baigtos pedofilijos bylos!!!
16 Antanas ... Sutinku,kad tik po bylos nagrinejimo sprestu mergaites likima juk ji pagrindine liudytoja.
17 arturasglobys ... butina sustabdyti byla del drasiaus kedzio dukros gyvenamosios vietos nustatymo
18 Anželika Š... Būtina pirmiausiai išnagrinėti pedofilijos bylą, ir ne tik... būtina išsiaiškinti, kad užsakinėja tokius niekinius teismo sprendimus. Aukščiausiu lygiu reikia spręsti šią bylą.
19 Rima P... Tik issprendus pedofilijos byla, galima galvoti apie vaiko reikalus...
20 Audrius Z... Kad butu sustabdyta byla del D,Kedzio dukros gyvenamosios vietos nustatymo
21 Edita G... Mergaite turi buti isklausyta ir neabejotinai turi teise rinktis su kuo jai gyventi.
22 Birutė I... Mergaitė turi teisę pasirinkti pati. Ji- nebe kūdikis.
23 I.Juskauskiene ... Negalima manipuliuoti mergaites jausmais .Ia pradziu reikia isnagrineti pagrindine (pedofilijos)byla
24 ALGIRDAS V... teisėjas Vitalijus Kondratjevas, atvirai palaikantis pedofilų siekius nužudyti mergaitę, asmuo, kuriuo turi susidomėti LR teisėjų asociacija
25 Irena Z... Kad butu sustabdyta byla del D.Kedzio dukros gyvenamos vietos nustatymo
26 Bronius Z... Teisti tokia motyna,kuri pardavinejo dukra del savo geroves! ne motina,o ragana! uzdirbo buta ir masina per toki trumpa laika,niekur nedirbdama,o teisesaugai dzin!
27 A.Juronas ... Kol nebaigtas pedofilijos bylos tyrimas negali buti jokiu sprendimu del mergaites gyvenamos vietos nustatymo...
28 Lidija J... ATIDUOTI VAIKA I NIEKUR???? PEDOFILAI GALYNGI IR PAVOJINGI DAR
29 Giedre V... Būtina sustabdyti Kedytės gyv. vietos nustatymą , kol nebus išnagrinėta pedofilijos byla
30 Arvydas Š... Pradeti vykdyti Vilniaus apygardos teismo sprendima ir juo remiantis patraukti l.stankunaite baydzimojon atsakomyben uz dalyvavima savo dukrytes tvirkinimo procese

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!