SUSTABDYTI BYLOS DĖL DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO NAGRINĖJIMĄ IKI PEDOFILIJOS BYLOS IŠNAGRINĖJIMO

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kėdainių rajono apylinkės teisme 2011 m. lapkričio 21 d. 9 val. paskirta nagrinėti DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS gyvenamosios vietos nustatymo byla.
Bylą nagrinėja teisėjas Vitalijus Kondratjevas, kuris atmeta Neringos Venckienės prašymus stabdyti bylą iki kol bus išnagrinėta PEDOFILIJOS BYLA.
Baudžiamojoje byloje kaltinamojo akto išvadoje nurodyta, kad Andrius Ūsas kaltinamas tuo, kad jis nuo 2006 metų lapkričio mėnesio iki 2008 metų lapkričio 23 d. bute, esančiame adresu M. Gimbutienės g. 8-1, Kaune, kurį nuomavo Laimutė Stankūnaitė, tyrimo metu tiksliai nenustatytą skaičių kartų mažametei Deimantei Kedytei, gim. 2004-02-19, laižė įvairias kūno vietas, lytinius organus bei prašė mažametės laižyti savo kūną, taip tvirkindamas mažametį asmenį, ir tuo padarė nusikaltimą, numatytą LR BK 153 str. Taigi kaltinamasis aktas patvirtina, kad L. Stankūnaitė galimai susijusi su kaltinamojoje išvadoje nurodyta nusikalstama veika, nes nusikalstama vieta yra L. Stankūnaitės nuomojamas butas.
Baudžiamosios bylos nagrinėjimo metu gali paaiškėti, kad nusikalstamą veiką padarė ne tik A. Ūsas, bet ir kiti asmenys, tarp jų L. Stankūnaitė, taigi iki baudžiamosios bylos išnagrinėjimo pripažinta nukentėjusiąja mažametė negali būti perduota kaltinamojo pedofilija A. Ūso draugei L. Stankūnaitei. Baudžiamojoje byloje nustatyti faktai savo teisine galia turės prejudicinės teisinės reikšmės būsimam teismo sprendimui civilinėje byloje dėl vaiko gyvenamosios vietos. Civilinės bylos sustabdymas pagal CPK 163 straipsnio 3 punktą atitinka privalomojo bylos sustabdymo pagrindo paskirtį ir yra teisėtas, tačiau į tai teisėjas V. Kondratjevas visiškai nekreipia dėmesio.
Šiuo metu Drąsiaus Kedžio dukros gyvenamąją vietą nustačius su L. Stankūnaite, būtų galutinai sugriauta pedofilijos byla, nes L. Stankūnaitė gina ne vaiko, bet kaltinamojo pedofilija A. Ūso interesus.
Teisėjas V. Kondratjevas skuba grąžinti mažametę L. Stankūnaitei ir galutinai sugriauti pedofilijos bylą.
PRAŠOME skubiai imtis priemonių, kad

BŪTŲ SUSTABDYTA BYLA DĖL DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO.

# Vardas Komentaras
1 Vitalijus
http://www.ustream.tv/channel/klonio-gatve-tiesiogiai
2 Virginija
BŪTŲ SUSTABDYTA BYLA KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO IKI PEDOFILIJOS BYLOS IŠNAGRINĖJIMO
3 B.Rasa
Pirma isnagrineti Pedofilijos byla tada paskirti gyvenama vieta
4 Andrius
As dar neturiu vaiku,bet man baisu net pagalvoti kas galetu nutikti mano busimiems vaikams jei neuzkirsime tam kelio
5 Ramune
dieve,apsaugok sia sali ir isvalyk ja nuo slykstyniu
6 Rasa
gėda mūsų teisėsaugai. Įdomu kokie įtakingi asmenys už viso to slepiasi!!!
7 Jolita
Neatiduokite mergaitės ji turi augti ramioje aplinkoje kur yra mylima,o ne prostitut4s kuri pardavin4jo savo vaik1 kaip ir jos sesuo..
8 E.Kepezinskaite
tokias "motinas" i kartuves, o mergytei leiskit ramiai gyveti mylincioj seimos, didziausios sekmes Kedziams ir Venckams:*
9 vaidas
www.youtube.com/watch?v=5kTrzg9kmBE&context=C4a6d388ADvjVQa1PpcFOh5QAz1JyeZL2ZgRgX5DSmI_Wf61n_rxg=
10 Asta
ar nesutinkate kad reiketu pirmiausia išnagrinėti pedofilijos byla, o poto spresti klausima dėl mergaitės gyvenamosios vietos?
11 VILHELMA
Prokurorai turi ginti auka, o ne advokatauti kaltinamojo ir jo drauges pusei
12 A.G
kur treisingumas , aišku jokio atidavimo , tik po bylo išnagrinėjimos
13 Bronius
Pirmiausia nešališkai ir iki galo išnagrinėkit pirmaeiles bylas (keturių žmonių žūtį), pašalinkit priežastis dėl ko motina saugoma ir tik tada galima pradėti mastyti apie mergaitės gyvenamąją vietą.
14 R.
Tik pedofilijos bylai issisprendus, galima bus mastyti apie mergaites gyv. vieta.
15 Jurate
Didziausia nesamone atiduoti mergaite kol nera baigtos pedofilijos bylos!!!
16 Antanas
Sutinku,kad tik po bylos nagrinejimo sprestu mergaites likima juk ji pagrindine liudytoja.
17 arturasglobys
butina sustabdyti byla del drasiaus kedzio dukros gyvenamosios vietos nustatymo
18 Anželika
Būtina pirmiausiai išnagrinėti pedofilijos bylą, ir ne tik... būtina išsiaiškinti, kad užsakinėja tokius niekinius teismo sprendimus. Aukščiausiu lygiu reikia spręsti šią bylą.
19 Rima
Tik issprendus pedofilijos byla, galima galvoti apie vaiko reikalus...
20 Audrius
Kad butu sustabdyta byla del D,Kedzio dukros gyvenamosios vietos nustatymo
21 Edita
Mergaite turi buti isklausyta ir neabejotinai turi teise rinktis su kuo jai gyventi.
22 Birutė
Mergaitė turi teisę pasirinkti pati. Ji- nebe kūdikis.
23 I.Juskauskiene
Negalima manipuliuoti mergaites jausmais .Ia pradziu reikia isnagrineti pagrindine (pedofilijos)byla
24 ALGIRDAS
teisėjas Vitalijus Kondratjevas, atvirai palaikantis pedofilų siekius nužudyti mergaitę, asmuo, kuriuo turi susidomėti LR teisėjų asociacija
25 Irena
Kad butu sustabdyta byla del D.Kedzio dukros gyvenamos vietos nustatymo
26 Bronius
Teisti tokia motyna,kuri pardavinejo dukra del savo geroves! ne motina,o ragana! uzdirbo buta ir masina per toki trumpa laika,niekur nedirbdama,o teisesaugai dzin!
27 A.Juronas
Kol nebaigtas pedofilijos bylos tyrimas negali buti jokiu sprendimu del mergaites gyvenamos vietos nustatymo...
28 Lidija
ATIDUOTI VAIKA I NIEKUR???? PEDOFILAI GALYNGI IR PAVOJINGI DAR
29 Giedre
Būtina sustabdyti Kedytės gyv. vietos nustatymą , kol nebus išnagrinėta pedofilijos byla
30 Arvydas
Pradeti vykdyti Vilniaus apygardos teismo sprendima ir juo remiantis patraukti l.stankunaite baydzimojon atsakomyben uz dalyvavima savo dukrytes tvirkinimo procese

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.