SUSTABDYTI BYLOS DĖL DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO NAGRINĖJIMĄ IKI PEDOFILIJOS BYLOS IŠNAGRINĖJIMO

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kėdainių rajono apylinkės teisme 2011 m. lapkričio 21 d. 9 val. paskirta nagrinėti DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS gyvenamosios vietos nustatymo byla.
Bylą nagrinėja teisėjas Vitalijus Kondratjevas, kuris atmeta Neringos Venckienės prašymus stabdyti bylą iki kol bus išnagrinėta PEDOFILIJOS BYLA.
Baudžiamojoje byloje kaltinamojo akto išvadoje nurodyta, kad Andrius Ūsas kaltinamas tuo, kad jis nuo 2006 metų lapkričio mėnesio iki 2008 metų lapkričio 23 d. bute, esančiame adresu M. Gimbutienės g. 8-1, Kaune, kurį nuomavo Laimutė Stankūnaitė, tyrimo metu tiksliai nenustatytą skaičių kartų mažametei Deimantei Kedytei, gim. 2004-02-19, laižė įvairias kūno vietas, lytinius organus bei prašė mažametės laižyti savo kūną, taip tvirkindamas mažametį asmenį, ir tuo padarė nusikaltimą, numatytą LR BK 153 str. Taigi kaltinamasis aktas patvirtina, kad L. Stankūnaitė galimai susijusi su kaltinamojoje išvadoje nurodyta nusikalstama veika, nes nusikalstama vieta yra L. Stankūnaitės nuomojamas butas.
Baudžiamosios bylos nagrinėjimo metu gali paaiškėti, kad nusikalstamą veiką padarė ne tik A. Ūsas, bet ir kiti asmenys, tarp jų L. Stankūnaitė, taigi iki baudžiamosios bylos išnagrinėjimo pripažinta nukentėjusiąja mažametė negali būti perduota kaltinamojo pedofilija A. Ūso draugei L. Stankūnaitei. Baudžiamojoje byloje nustatyti faktai savo teisine galia turės prejudicinės teisinės reikšmės būsimam teismo sprendimui civilinėje byloje dėl vaiko gyvenamosios vietos. Civilinės bylos sustabdymas pagal CPK 163 straipsnio 3 punktą atitinka privalomojo bylos sustabdymo pagrindo paskirtį ir yra teisėtas, tačiau į tai teisėjas V. Kondratjevas visiškai nekreipia dėmesio.
Šiuo metu Drąsiaus Kedžio dukros gyvenamąją vietą nustačius su L. Stankūnaite, būtų galutinai sugriauta pedofilijos byla, nes L. Stankūnaitė gina ne vaiko, bet kaltinamojo pedofilija A. Ūso interesus.
Teisėjas V. Kondratjevas skuba grąžinti mažametę L. Stankūnaitei ir galutinai sugriauti pedofilijos bylą.
PRAŠOME skubiai imtis priemonių, kad

BŪTŲ SUSTABDYTA BYLA DĖL DRĄSIAUS KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO.

# Vardas Komentaras
1 Vitalijus
http://www.ustream.tv/channel/klonio-gatve-tiesiogiai
2 Virginija
BŪTŲ SUSTABDYTA BYLA KEDŽIO DUKROS GYVENAMOSIOS VIETOS NUSTATYMO IKI PEDOFILIJOS BYLOS IŠNAGRINĖJIMO
3 B.Rasa
Pirma isnagrineti Pedofilijos byla tada paskirti gyvenama vieta
4 Andrius
As dar neturiu vaiku,bet man baisu net pagalvoti kas galetu nutikti mano busimiems vaikams jei neuzkirsime tam kelio
5 Ramune
dieve,apsaugok sia sali ir isvalyk ja nuo slykstyniu
6 Rasa
gėda mūsų teisėsaugai. Įdomu kokie įtakingi asmenys už viso to slepiasi!!!
7 Jolita
Neatiduokite mergaitės ji turi augti ramioje aplinkoje kur yra mylima,o ne prostitut4s kuri pardavin4jo savo vaik1 kaip ir jos sesuo..
8 E.Kepezinskaite
tokias "motinas" i kartuves, o mergytei leiskit ramiai gyveti mylincioj seimos, didziausios sekmes Kedziams ir Venckams:*
9 vaidas
www.youtube.com/watch?v=5kTrzg9kmBE&context=C4a6d388ADvjVQa1PpcFOh5QAz1JyeZL2ZgRgX5DSmI_Wf61n_rxg=
10 Asta
ar nesutinkate kad reiketu pirmiausia išnagrinėti pedofilijos byla, o poto spresti klausima dėl mergaitės gyvenamosios vietos?
11 VILHELMA
Prokurorai turi ginti auka, o ne advokatauti kaltinamojo ir jo drauges pusei
12 A.G
kur treisingumas , aišku jokio atidavimo , tik po bylo išnagrinėjimos
13 Bronius
Pirmiausia nešališkai ir iki galo išnagrinėkit pirmaeiles bylas (keturių žmonių žūtį), pašalinkit priežastis dėl ko motina saugoma ir tik tada galima pradėti mastyti apie mergaitės gyvenamąją vietą.
14 R.
Tik pedofilijos bylai issisprendus, galima bus mastyti apie mergaites gyv. vieta.
15 Jurate
Didziausia nesamone atiduoti mergaite kol nera baigtos pedofilijos bylos!!!
16 Antanas
Sutinku,kad tik po bylos nagrinejimo sprestu mergaites likima juk ji pagrindine liudytoja.
17 arturasglobys
butina sustabdyti byla del drasiaus kedzio dukros gyvenamosios vietos nustatymo
18 Anželika
Būtina pirmiausiai išnagrinėti pedofilijos bylą, ir ne tik... būtina išsiaiškinti, kad užsakinėja tokius niekinius teismo sprendimus. Aukščiausiu lygiu reikia spręsti šią bylą.
19 Rima
Tik issprendus pedofilijos byla, galima galvoti apie vaiko reikalus...
20 Audrius
Kad butu sustabdyta byla del D,Kedzio dukros gyvenamosios vietos nustatymo
21 Edita
Mergaite turi buti isklausyta ir neabejotinai turi teise rinktis su kuo jai gyventi.
22 Birutė
Mergaitė turi teisę pasirinkti pati. Ji- nebe kūdikis.
23 I.Juskauskiene
Negalima manipuliuoti mergaites jausmais .Ia pradziu reikia isnagrineti pagrindine (pedofilijos)byla
24 ALGIRDAS
teisėjas Vitalijus Kondratjevas, atvirai palaikantis pedofilų siekius nužudyti mergaitę, asmuo, kuriuo turi susidomėti LR teisėjų asociacija
25 Irena
Kad butu sustabdyta byla del D.Kedzio dukros gyvenamos vietos nustatymo
26 Bronius
Teisti tokia motyna,kuri pardavinejo dukra del savo geroves! ne motina,o ragana! uzdirbo buta ir masina per toki trumpa laika,niekur nedirbdama,o teisesaugai dzin!
27 A.Juronas
Kol nebaigtas pedofilijos bylos tyrimas negali buti jokiu sprendimu del mergaites gyvenamos vietos nustatymo...
28 Lidija
ATIDUOTI VAIKA I NIEKUR???? PEDOFILAI GALYNGI IR PAVOJINGI DAR
29 Giedre
Būtina sustabdyti Kedytės gyv. vietos nustatymą , kol nebus išnagrinėta pedofilijos byla
30 Arvydas
Pradeti vykdyti Vilniaus apygardos teismo sprendima ir juo remiantis patraukti l.stankunaite baydzimojon atsakomyben uz dalyvavima savo dukrytes tvirkinimo procese

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (122)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.