Dėl pensiinio amžiaus žmonių automobilių ženklinimo

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kodėl jauni žmonės išlaikę vairavimo kursus ir gavę vairuotojo pažymėjimą privalo 2 metus važinėti su žalio klevo lapu? Sakysit dėl kitų vairuotojų saugumo? Dėl to, kad jie dar nepatyrę vairuotojai ir jų reikia saugotis kelyje?
Siūlau įteisinti privalomą ženklinimą pensiinio amžiaus žmonėms, kad jų automobiliai būtų ženklinami panašiai kaip neturintiems stažo žmonėms, nes pensiinio amžiaus žmonės yra taip pat pavojingi, jei ne pavojingesni už neturinčius vairuotojo stažo žmones. Dauguma pensiinio amžiaus žmonių išvažiuoja į gatves tik kelis kartus per metus ir jų vairavimo įgūdžiai dingsta, jie darosi neprognozuojami kelyje. Su amžiumi reakcijos laikas ilgėja todėl avarinių situacijų metu dažnas pensiinio amžiaus žmogus nespėja sureaguoti į situaciją, o dar padidėjęs rizikos faktorius dėl širdies ligų sukeltose stresinėse situacijose. Pastaruoju metu vis dažniau išgirstame kaip senyvo amžiaus vairuotojai sukelia vis daugiau avarinių situacijų.
Jei Jūs pritariate mano nuomonei, siūlau pasirašyti šią peticiją.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 V.Tomkevicius ... Kuo daugiau vazineju tuo daugiau pastebiu ko nemoku.Paranojikus reikia perdazyti viena spalva.
2 Ilona M... ce visiska nesamone, gal dar tegu pradeda imti mokesti uz ora kuriuo kvepuojam....
3 Zigmas K... Ar ponas Dovydaitis neprotingesnio reikalavimo nesugebėjo parašyti
4 vitalija ... pritariu, senai jau laikas. taip noreitų atkreipti dėmesį įvairuotojus turinčius neįgaluma dėl širdies sutrikimų.