Pasakyk NE "Dainų ir šokių šventės" atšaukimui

0 PARAŠAI

Kategorija:

Pasakykime NE!! ir neleiskime iš mūsų atimti Dainų ir šokių šventės!! Tai šventė dėl kurios dirba begalė jaunimo, vaikų, moksleivių ir suaugusiųjų vardan vieno tikslo!!! Aš pats esu šokėjas ir pažystu daug šokėjų neleiskime jiem sugriauti mūsų visų šventės!!! Jei kam idomu ką apie tai pasakė mūsų gerbiamas švietimo ministras straipsnį galite rasti paspaude nuorodą: www.respublika.lt/lt/naujienos/kultura/kulturos_naujienos/dainu_svenciu_nebus_aciu_gsteponaviciui/,print.1

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Saulius ... Reikia tokiu svenciu! Kad Lietuviai zinotu savo tradicijas.
2 Gintarė Ser... didžiausius turtus nori paleisti vėjais, ką tie žmonės besupranta, juk tai nuostabi šventė, joje dalyvauti yra daugiau nei nuostabu :)
3 Marija Dau... Neleiskim atimti šventės. Jei trūksta pinigų, nebimbinėkim į Afganistaną. Juk Ir JAV išėjo..
4 Vykintas Čiv... Svarbiausia, kad sušiktiems valdovų rūmams išleidžia 400milijonų, o dainų šventei, UNESCO paveldui - negali skirti kelių milijonų.
5 Linas Buk... Steponavičius: "turime rinktis mažiausiai skausmingus taupymus".Ponai, "nubraukit" tai,ko Lietuvai išties nereikia, okupacines ES valdžios "projektus"... ir problemos nebus...
6 Juozas Ste... Nes jaučiu meilę Lietuvos dainoms, šokiams o ypač muzikai!
7 Kristina Sla... Tai pati gražiausia šventė Lietuvoje ir jei jos nebus,tai bus visiškas absurdas. Sunaikinsim savo tradicijas.
8 Viktorija Uld... Nuostabūs prisiminimai visam gyvenimui. Noriu, kad mano vaikai tai patirtų!
9 Monika Aku... Absurdas, tai vienintelis renginys suvienijantis tiek daug jaunimo, argi negaila to is musu atimti?
10 Justė Čer... Dainų švenčių negalima atšaukti. Tik tai visą jaunimą suvienija.