Pasakyk NE "Dainų ir šokių šventės" atšaukimui

0 PARAŠAI

Kategorija:

Pasakykime NE!! ir neleiskime iš mūsų atimti Dainų ir šokių šventės!! Tai šventė dėl kurios dirba begalė jaunimo, vaikų, moksleivių ir suaugusiųjų vardan vieno tikslo!!! Aš pats esu šokėjas ir pažystu daug šokėjų neleiskime jiem sugriauti mūsų visų šventės!!! Jei kam idomu ką apie tai pasakė mūsų gerbiamas švietimo ministras straipsnį galite rasti paspaude nuorodą: www.respublika.lt/lt/naujienos/kultura/kulturos_naujienos/dainu_svenciu_nebus_aciu_gsteponaviciui/,print.1

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Saulius ... Reikia tokiu svenciu! Kad Lietuviai zinotu savo tradicijas.
2 Gintarė S... didžiausius turtus nori paleisti vėjais, ką tie žmonės besupranta, juk tai nuostabi šventė, joje dalyvauti yra daugiau nei nuostabu :)
3 Marija D... Neleiskim atimti šventės. Jei trūksta pinigų, nebimbinėkim į Afganistaną. Juk Ir JAV išėjo..
4 Vykintas Č... Svarbiausia, kad sušiktiems valdovų rūmams išleidžia 400milijonų, o dainų šventei, UNESCO paveldui - negali skirti kelių milijonų.
5 Linas B... Steponavičius: "turime rinktis mažiausiai skausmingus taupymus".Ponai, "nubraukit" tai,ko Lietuvai išties nereikia, okupacines ES valdžios "projektus"... ir problemos nebus...
6 Juozas S... Nes jaučiu meilę Lietuvos dainoms, šokiams o ypač muzikai!
7 Kristina S... Tai pati gražiausia šventė Lietuvoje ir jei jos nebus,tai bus visiškas absurdas. Sunaikinsim savo tradicijas.
8 Viktorija U... Nuostabūs prisiminimai visam gyvenimui. Noriu, kad mano vaikai tai patirtų!
9 Monika A... Absurdas, tai vienintelis renginys suvienijantis tiek daug jaunimo, argi negaila to is musu atimti?
10 Justė Č... Dainų švenčių negalima atšaukti. Tik tai visą jaunimą suvienija.
11 Vilija M... neatimkit is sokeju progos pasijausti Lietuvos dalimi dalyvaujant tokioje sventeje, kuriai jie ruosesi ilga laika. ir kurios begalo lauke
12 R. B... Lietuva privalo turėti savo dainų ir šokių šventę!
13 Vytenis A... Mano a.a. tėvas, būdamas labai mažas,pirmąją dainų švetę Vileišio aikštėje matė, todėl tapo visam gyveimui iki pat gilios senatvės chorų daininkas ir organiatorius, dainavo KPI Jaunystės ir II Jaunys
14 S. G... Dainų šventė buvo, yra ir bus tautinis paveldas!
15 Jonė R... Negalite atimti bene vienintelio likusio tyro dalyko sujungančio jaunimą ir ne tik.
16 Agnė V... Tai siaubinga! Dainų Šventės - tai vienas unikaliausių ir svarbiausių patyrimų lietuvio gyvenime, tautiškumo palaikymas ir šalies tradicijos kūrimas. Dainų šventės didingumas stebina ir užsienį.
17 M. Š... Pritariu 100%. Aš pats esu dalyvaves du kartus šioje šventėje ir tai yra didžiausias atlygis už sunkų darbą su choru mano atvėju
18 Petras M... Cia gi jaunimo budas isreiksti save!!!! Matyt nesate dalyvave tokiuose renginiuose kaip dalyvis, kad nesuprantate to.
19 Greta K... Neatimkit is musu tokios sventes!!! Tik jos pagalba jaunimas puoseleja Lietuvos tradicijas savo noru!
20 Darvydas Š... kaip jus galit atsisakyti sito? http://www.youtube.com/watch?v=8BMJsRYCX0c&feature=related
21 A.Mozūraitis ... Tokios šventės negalima atimti iš Lietuvos!!!!!!
22 D. Š... Leiskite Lietuvos moksleiviams dainuoti, šokti, puoselėti ir saugoti savo tradicijas
23 Vytautas T... Neatšaukime dainų ir šokių šventės, neatsisakykime daugiametės tradicijos, o kaip tik skatinkime tokias šventes, viena iš nedaugelio švenčių, kai prisimename tikrą lietuvišką dainą ir šokį.
24 Karolis S... Per griežtai užsibrėžta. Mūm - mokiniam ištikrūjų tai labai daug ką reiškia...
25 Dionis M... tautiškumo ir pilietiškumo sumetimais šis renginys yra būtinas Lietuvoje
26 Lina J... Panaikinkim viską, kas yra lietuviška. Man gėda turėti tokią valdžią šalyje. Geriau jau iš savo kišenės duotų, o ne atiminėtų tokių dalykų!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!