Nacionalizuoti Vilniaus energija

0 PARAŠAI

Kategorija:

Nacionalizuoti ''Vilniaus energija''
Reikia nacionalizuoti Vilniaus energiją ir pagaliau pradėt šildytis ne Rusiškomis dujomis, o biokuru, kurį pagamintų Lietuvos ūkininkai. Tada pinigai už šilumą liktų Lietuvoje ir viena ar kita forma vėl sugrįžtu mums Lietuvos gyventojams, o neiškeliautų į Rusiją kaip yra dabar.
Žinoma taip padaryti bus labai sunku nes neabejotinai rusiškų dujų pinigai už ,,gerus'' sprendimus nusėda ir mūsų valdininkų kišenėse.
Tad pasirašykime
Valio! Valio! Valio!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 karolina r... manau,kad visu miestu energijas reikia nacionalizuoti
2 E.Adomaitis ... Pildau kad pildyt,bet su šita peticija tiksliai prisifantazavot,net tiesioginis referendumas būtų bejėgis,ką jau kalbėt apie kažkokią peticiją.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!