Už miesto transportą Viršupio, Mileišiškių gatvėse

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus mieste, aukštutinėje Antakalnio rajono dalyje, Mileišiškių, Viršupio, Moliakalnio gatvių prieigose yra Pylimėlių , Kalnų gyvenamųjų namų rajonas. Be to 15-ka sodininkų bendrijų. Tai virš 1500 sklypų. Skaičiuojant vidutiniškai po tris žmones sklypui, tai daugiau negu 4500 žmonių. O miesto autobuso nėra.
Mes žemiau pasirašę, prašome Vilniaus miesto mero imtis priemonių, kad miesto autobusas kursuotų į šią miesto dalį.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Linas Deg... Manau, kad tik VILNIAUS miesto valdžios rankose yra tokia galimybė išklausyti nemažos dalies miesto gyventojų rūpesčius dėl transporto problemų jų gyvenamojoje vietovėje. Ir adekvačiai juos IŠSPRĘSTI
2 Natalija Fed... labai svarbu, nuo Kalno g. iki centro autobusu reikia min. 1 val. 20 min. laiko, be to su 2-3 autobusais, tiesioginio nėra
3 Živilė Žal... labai reukia viesojo transporto. 115 mikriukas labai retai vaziuoja.
4 Gintautas Kaš... Suprantame, kad nei Mileišiškių, nei Viršupio gatvės yra per siauros ir neapšviestosl autobuso maršrutui.Bet gyventojų čia nuolat daugėja.Autobuso tikrai reikia.Raginame pradėti pirmuosius darbus.
5 onute orl... jeigu mes miestieciai tai ir transportas turi buti miesto
6 G.Paukštienė ... pritariu, juk vaikai ir suaugę kasdien vazinėja į mokyklą irdarbą. Pėstute nenueisi, kai slidu ir tamsu. Ypač reikia pagyvenusiems žmonėms, kad būtų miesto transportas. Jie neišgali mokėti po 3 Lt už
7 Vitalija Šiš... Miesto transportas butinas. Lyg ir gyvename mieste, bet transporto infrastruktura turbut geriau isvystyta rajone.
8 Rimantas bal... Pritariu teisėtiems gyventojų reikalavimams, visuomeninis transportas turi būti lengvai pasiekiamas gyventojams ir ypač vaikams vykstantiems į mokyklas ir atgal į namus.
9 Indrė Šet... Vaikai priversti eiti iki sustojimo 3 km, nors miesto teritorija
10 Ričardas Val... Autobusas būtinas, nes vietiniai priversti p4sčiomis vaikščioti!

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!