Už "Plytinės" kartodromą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Apginkime nuo 1967 metų veikiantį Vilniaus "Plytinės" kartodromą nuo Vilniaus savivaldybės savivalės. 2012 sausio 6 d. įsakymu savivaldybė uždraudė vaikams treniruotis su sportiniais kartingais kartodrome savaitgaliais, t.y. vienintelėmis dienomis kai tai yra realu daryti. Pasirašykime už vaikų sportą, o ne už asmeninius Vilniaus savivaldybės narių, gyvenančių kaimynystėje, interesus.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Marina K... Tikiuosi, kad Jūsų akcija padės. Pas mus remimą ir "žalią šviesą" gauna tik tam tikros sporto šakos ir tai liudniausia.
2 Edmundas Č... tai uždrauskime ir krepšinio kamuolius pardavinėti, kad vaikai nebumsėtų jais vasaros vakarais..
3 R. K... reikia gėdos turėt, kad i paskutines autosporto vietas uždarinėt
4 ieva t... Kaip galima uzdaryti savaitgaliais kartodroma kai vaikai tik tada gali treniruotis
5 Aurimas T... nepatinka garsas, nereikejo pirkt buto tokioj vietoj!!!
6 Aurimas B... Gėda spaudoje skaityti užpirktus straipsnius apie kartodromą
7 Jurij V... Kartodromo reikia. cia atvaziuoja net is kitu saliu. jis vienyje zmones
8 Povilas P... Gėda už tokias "politikes", kurios ne tik nenusišalina nuo interesų konfliktų, bet dar ir inicijuoja juos.
9 jonas p... esu Sauletekio al.gyvenantis studentas. Jokiu nepatogumu kartodromas man nesukelia, kaip ir daugumai mano grupioku
10 Valerijus B... Kadangi kartodromas veikia jau nuo 1967 metu, o gyvenamieji daugiabuciai tik keli metai ten stovi, tai gal tegul savivaldybe, kuri isdave leidimus siu namu statybai, ir pasirupina ju ramybe?
11 Natanaelis J... Kurio iš merų parašu buvo patvirtinta gyvenamųjų namų statyba šalia kartodromo.
12 R.Andriuška ... Lietuvoj techninis sportas niekinamas, visiškai jokios paramos iš valdžios pusės
13 E.Austys ... Tiesa pasakius, visiškai vienodai ar rašysim tas peticijas ar ne. Paprasčiausiai atėjo tokie laikai kai niekas jau nebekreipia dėmesio į tautos žodį.
14 Darius K... Tai vienintelis budas vaikams pasivazineti, taigi bent tiek galetume jiem leisti.
15 Arūnas ... Nedarykite klaidos!!! ar jūs nortite, kda vaikai šlaistytusi gatvėmis ir taptų nusikaltėliais?
16 Justas L... Jis turi buti issaugotas del jaunimo ir apskritai del zmoniu laisvalaikio praleidimo budo.. o ne del kazkokiu privaciu interesu.
17 J.Gulbinaitė ... keldamiesi ten gyventi, juk žinojo, kad ten įsikūrės kartodromas ir kad jis veikia...
18 Šarūnas J... Leiskit automobiliui sportui populiarėti, nes ir taip mažai jo yra
19 Vytautas B... Sutinku, kad valdininkai žiūri tik savo interesų ...
20 S.Kiziūnas ... Kartodromas jau seniai, o kotedžų prisistate tarybos nariai ir žurnalistai atsikėlė neseniai
21 S.Girdauskas ... Statydami kotedžus DOSAF įkurtoje sporto bazeje dare nusikaltima ir žinojo, kad gyvens šalia kartadromo! DOSAF turtas turėjo būti perduotas sporto visuomenei, o ne prichvatizuotas!
22 R. N... Vilniui reikia ir daugiau kartingo trasų, atvirų ir uždarų!
23 D. B... čia tas pats, kaip uždraustume eiti į prekybos centrus savaitgaliais, nes šalia daugiabučiuose gyvenantys žmonės nusipelno ramybės
24 I. Č... mes uz tai, kad lietuvoje nubutu naikinamas autosportas
25 laurynas v... tikiuosi valdzia susimastys ir supras, kad yra neteisi.. prasau, neatimkite is musu gyvenimo tikslo.. juk lietuva dar neuzaugino nei vieno f1 piloto.. negriaukime musu vilciu is savanaudisku paskatu..
26 Ernestas B... Leiskite pildyti vaiku svajones!! Juk jie musu ateitis...
27 rima v... nu jau geriau jus ta garsa iskentetumet o ne vaikai musu po kiemus slaistytusi
28 Almantas P... Leiskite vaikams sportuoti, negi visur turi stoveti daugiaauksciai namai ?
29 Jurgis B... Tokiem klounam kurie sugeba sitaip riboti jaunimo uzimtuma pietu pertraukas reikia padaryti nuo 1-2 val nakties
30 Saulius K... Šis kartodromas yra senesnis uz mane patį, o jame dabar sportuoja ir mano sunus. Keistos gyventojų pretenzijos, nes jie zinojo kur perka ar stato namus

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.