Už "Plytinės" kartodromą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Apginkime nuo 1967 metų veikiantį Vilniaus "Plytinės" kartodromą nuo Vilniaus savivaldybės savivalės. 2012 sausio 6 d. įsakymu savivaldybė uždraudė vaikams treniruotis su sportiniais kartingais kartodrome savaitgaliais, t.y. vienintelėmis dienomis kai tai yra realu daryti. Pasirašykime už vaikų sportą, o ne už asmeninius Vilniaus savivaldybės narių, gyvenančių kaimynystėje, interesus.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Marina K... Tikiuosi, kad Jūsų akcija padės. Pas mus remimą ir "žalią šviesą" gauna tik tam tikros sporto šakos ir tai liudniausia.
2 Edmundas Č... tai uždrauskime ir krepšinio kamuolius pardavinėti, kad vaikai nebumsėtų jais vasaros vakarais..
3 R. K... reikia gėdos turėt, kad i paskutines autosporto vietas uždarinėt
4 ieva t... Kaip galima uzdaryti savaitgaliais kartodroma kai vaikai tik tada gali treniruotis
5 Aurimas T... nepatinka garsas, nereikejo pirkt buto tokioj vietoj!!!
6 Aurimas B... Gėda spaudoje skaityti užpirktus straipsnius apie kartodromą
7 Jurij V... Kartodromo reikia. cia atvaziuoja net is kitu saliu. jis vienyje zmones
8 Povilas P... Gėda už tokias "politikes", kurios ne tik nenusišalina nuo interesų konfliktų, bet dar ir inicijuoja juos.
9 jonas p... esu Sauletekio al.gyvenantis studentas. Jokiu nepatogumu kartodromas man nesukelia, kaip ir daugumai mano grupioku
10 Valerijus B... Kadangi kartodromas veikia jau nuo 1967 metu, o gyvenamieji daugiabuciai tik keli metai ten stovi, tai gal tegul savivaldybe, kuri isdave leidimus siu namu statybai, ir pasirupina ju ramybe?
11 Natanaelis J... Kurio iš merų parašu buvo patvirtinta gyvenamųjų namų statyba šalia kartodromo.
12 R.Andriuška ... Lietuvoj techninis sportas niekinamas, visiškai jokios paramos iš valdžios pusės
13 E.Austys ... Tiesa pasakius, visiškai vienodai ar rašysim tas peticijas ar ne. Paprasčiausiai atėjo tokie laikai kai niekas jau nebekreipia dėmesio į tautos žodį.
14 Darius K... Tai vienintelis budas vaikams pasivazineti, taigi bent tiek galetume jiem leisti.
15 Arūnas ... Nedarykite klaidos!!! ar jūs nortite, kda vaikai šlaistytusi gatvėmis ir taptų nusikaltėliais?
16 Justas L... Jis turi buti issaugotas del jaunimo ir apskritai del zmoniu laisvalaikio praleidimo budo.. o ne del kazkokiu privaciu interesu.
17 J.Gulbinaitė ... keldamiesi ten gyventi, juk žinojo, kad ten įsikūrės kartodromas ir kad jis veikia...
18 Šarūnas J... Leiskit automobiliui sportui populiarėti, nes ir taip mažai jo yra
19 Vytautas B... Sutinku, kad valdininkai žiūri tik savo interesų ...
20 S.Kiziūnas ... Kartodromas jau seniai, o kotedžų prisistate tarybos nariai ir žurnalistai atsikėlė neseniai
21 S.Girdauskas ... Statydami kotedžus DOSAF įkurtoje sporto bazeje dare nusikaltima ir žinojo, kad gyvens šalia kartadromo! DOSAF turtas turėjo būti perduotas sporto visuomenei, o ne prichvatizuotas!
22 R. N... Vilniui reikia ir daugiau kartingo trasų, atvirų ir uždarų!
23 D. B... čia tas pats, kaip uždraustume eiti į prekybos centrus savaitgaliais, nes šalia daugiabučiuose gyvenantys žmonės nusipelno ramybės
24 I. Č... mes uz tai, kad lietuvoje nubutu naikinamas autosportas
25 laurynas v... tikiuosi valdzia susimastys ir supras, kad yra neteisi.. prasau, neatimkite is musu gyvenimo tikslo.. juk lietuva dar neuzaugino nei vieno f1 piloto.. negriaukime musu vilciu is savanaudisku paskatu..
26 Ernestas B... Leiskite pildyti vaiku svajones!! Juk jie musu ateitis...
27 rima v... nu jau geriau jus ta garsa iskentetumet o ne vaikai musu po kiemus slaistytusi
28 Almantas P... Leiskite vaikams sportuoti, negi visur turi stoveti daugiaauksciai namai ?
29 Jurgis B... Tokiem klounam kurie sugeba sitaip riboti jaunimo uzimtuma pietu pertraukas reikia padaryti nuo 1-2 val nakties
30 Saulius K... Šis kartodromas yra senesnis uz mane patį, o jame dabar sportuoja ir mano sunus. Keistos gyventojų pretenzijos, nes jie zinojo kur perka ar stato namus

Dėl realios laisvės atėmimo bausmės skyrimo Mantui Icikevičiui Jurbarko byloje dėl sumušimo ir mėginimo išžaginti.

Vaidas. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje. Taip pat išsiaiškinti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.