Prieš absurdišką šiukšlių mokestį!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mieli tautiečiai,
Alytuje kilo iniciatyva reikalauti iš valdžios, kad priimtų Atliekų tvarkymo įstatymą, kuris tarnautų Lietuvos piliečiams ir neprieštarautų paprastai logikai: įstatymu turi būti apibrėžta, kad mokesčiai už atliekų surinkimą ir tvarkymą priklauso tik nuo atliekų turėtojų skaičiaus, atliekų kiekio ir jų išrūšiavimo laipsnio.
Pagal dabar Alytaus regione galiojančią tvarką vietinė rinkliava (ją nustatė savivaldybių tarybos) už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir jų tvarkymą nustatoma pagal turimą plotą, niekaip nesusiejant to su faktiškai surenkamų atliekų kiekiu.
Seime priėmus naują Atliekų tvarkymo įstatymo redakciją, savivaldybių tarybos būtų priverstos pataisyti rinkliavos už atliekas surinkimo tvarką taip, kad ji atitiktų daugumos gyventojų, o ne suinteresuotų asmenų ar grupuočių interesus.
Mielieji, Jūs nesate nutolę nuo Lietuvos reikalų, todėl kviečiame paremti šią iniciatyvą.
Daug pasieksime veikdami išvien.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gintarė P... paimkime pavyzdi, kaip gali daugiau siukliu ismesti name gyvenantys 2 zmones lyginant su bute gyvenanciais 4? kai dar namu gyventojai atliekas meta i kompastus, deginamas atliekas degina ir panasiai
2 T. R... "pagal turimą plotą" -Kažkoks apsurdas
3 Vaidas V... Privatūs šiukšlių vežėjai ima mokestį už išvežtų šiukšlių kiekį,galima nustatyti ir paslaugos dažnumą.Vartotojas pats gali reguliuoti kokius konteinerius statyti.Močiutė 2k bute tikrai mažai šiukšlina
4 ARVYDAS J... Gal būtų tikslesnis pavadinimas:"PRIEŠ ABSURDIŠKĄ ŠIŪKŠLIŲ MOKESČIO SKAIČIAVIMO TVARKĄ"
5 Algimantas R... Ir taip norima paskutinius į užsienį išgrūsti...
6 Danutė B... Čia ne mokestis,o reketas-šiukšlių nėra-mokėti vistiek reikia.
7 Medardas T... Šiuklių tvarkymą tradiciškai bando užvaldyti mafija. Neleiskime.
8 Raimondas M... Savivaldybėj šį klausimą jau kėliau tik priėmus dabartinę tvarką