Už skaidrų Lietuvos futbolą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Ši peticija yra Lietuvos futbolo sirgalių reikalavimas Lietuvos futbolo federacijai (toliau LFF).
Reikalavimai:
1. Reikalaujame LFF eilinę konferenciją surengti federecijos praktiką atitinkančiu laikotarpiu - gegužės mėnesį. Konferencija turi būti vieša, prieinama žurnalistams. Balsavimai turi būti atviri. Darbotvarkė skelbiama iš anksto ir viešai.
2. Reikalaujame LFF prezidentą rinkti viešai, atviru balsavimu iš kelių (mažiausiai dviejų) kandidatų. Reikalaujame, kad visiems kandidatams į LFF prezidento postą būtų privaloma ir suteikta teisė viešai pristatyti programą LFF tinklalapyje ( lff.lt).
3. Reikalaujame LFF vykdomojo komiteto narius rinkti viešai, atviru balsavimu, pristatant jų nuopelnus Lietuvos futbolui ir programas.
4. Reikalaujame leisti dalyvauti rinkimuose į LFF prezidento postą Lietuvos futbolo sirgalių kandidatui Pauliui Malžinskui. Paulius Malžinskas įrodė savo gebėjimus vadovauti futbolo organizacijai būdamas Sekmadienio futbolo lygos prezidentu. Šis prašymas skirtas ir pačiam ponui P.Malžinskui.
Kadangi pagal LFF įstatus kandidatą turi iškelti apskrities federacija, tai sirgalių kandidatą turėtų iškelti tos apskrities federacija, kurios atstovų daugiausia pasirašys po šia peticija.

Lietuvos futbolo sirgalių kandidato apibūdinimas iš "wikipedia":
Paulius Malžinskas (g. 1970 m. birželio 21 d. Vilniuje) – buvęs futbolininkas, dabar Lietuvos futbolo teisėjas, nuo 2001 m. buvo skiriamas FIFA arbitru ir kurį laiką buvo vienintelis tarptautinės kategorijos aikštės teisėjas iš Lietuvos. 2005 m. prie jo prisijungė Audrius Žuta, o 2008 m. pastarąjį pakeitė Gediminas Mažeika. 2010 metų sezonui Paulių Malžinską FIFA aikštės teisėjų kategorijoje pakeitė Nerijus Dunauskas.
Teisėjauja Lietuvos A Lygos varžybose bei tarptautiniuose susitikimuose (Atrankose į pasaulio ir Europos čempionatus). Sekmadienio futbolo lygos prezidentas. 2008 m. komentavo Europos futbolo čempionato varžybas per LRT.

Pastaba:
Aš, kuriantis šią peticiją, jokių asmeninių ryšių su p.P.Malžinsku neturiu ir jo asmeniškai nepažįstu.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!