Už skaidrų Lietuvos futbolą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Ši peticija yra Lietuvos futbolo sirgalių reikalavimas Lietuvos futbolo federacijai (toliau LFF).
Reikalavimai:
1. Reikalaujame LFF eilinę konferenciją surengti federecijos praktiką atitinkančiu laikotarpiu - gegužės mėnesį. Konferencija turi būti vieša, prieinama žurnalistams. Balsavimai turi būti atviri. Darbotvarkė skelbiama iš anksto ir viešai.
2. Reikalaujame LFF prezidentą rinkti viešai, atviru balsavimu iš kelių (mažiausiai dviejų) kandidatų. Reikalaujame, kad visiems kandidatams į LFF prezidento postą būtų privaloma ir suteikta teisė viešai pristatyti programą LFF tinklalapyje ( lff.lt).
3. Reikalaujame LFF vykdomojo komiteto narius rinkti viešai, atviru balsavimu, pristatant jų nuopelnus Lietuvos futbolui ir programas.
4. Reikalaujame leisti dalyvauti rinkimuose į LFF prezidento postą Lietuvos futbolo sirgalių kandidatui Pauliui Malžinskui. Paulius Malžinskas įrodė savo gebėjimus vadovauti futbolo organizacijai būdamas Sekmadienio futbolo lygos prezidentu. Šis prašymas skirtas ir pačiam ponui P.Malžinskui.
Kadangi pagal LFF įstatus kandidatą turi iškelti apskrities federacija, tai sirgalių kandidatą turėtų iškelti tos apskrities federacija, kurios atstovų daugiausia pasirašys po šia peticija.

Lietuvos futbolo sirgalių kandidato apibūdinimas iš "wikipedia":
Paulius Malžinskas (g. 1970 m. birželio 21 d. Vilniuje) – buvęs futbolininkas, dabar Lietuvos futbolo teisėjas, nuo 2001 m. buvo skiriamas FIFA arbitru ir kurį laiką buvo vienintelis tarptautinės kategorijos aikštės teisėjas iš Lietuvos. 2005 m. prie jo prisijungė Audrius Žuta, o 2008 m. pastarąjį pakeitė Gediminas Mažeika. 2010 metų sezonui Paulių Malžinską FIFA aikštės teisėjų kategorijoje pakeitė Nerijus Dunauskas.
Teisėjauja Lietuvos A Lygos varžybose bei tarptautiniuose susitikimuose (Atrankose į pasaulio ir Europos čempionatus). Sekmadienio futbolo lygos prezidentas. 2008 m. komentavo Europos futbolo čempionato varžybas per LRT.

Pastaba:
Aš, kuriantis šią peticiją, jokių asmeninių ryšių su p.P.Malžinsku neturiu ir jo asmeniškai nepažįstu.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.