Mes už gyvūnus

0 PARAŠAI

Adresuota: Dominyka
Kategorija:

Suteikime gyvūnam geresnį gyvenimą pasirašydami pateiciją už smurtą prieš gyvūnus , tegul niekas prieš mūsų draugus augintiniu nekelia rankos.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R.Brazinskaite ... as skaitau mes visi turim teise gyventi kaip ir musu mazieji draugai nes viskas yra kartu susije o kad gyvunai negali saves apginti neduoda teises pries juos smurtauti
2 Jurgita ... Esu už baudžiamosios atsakomybės įvedimą (bausmė turi būti susijusi su laisvės atėmimo bausme) asmenims už tyčines nusikalstamas veikas.
3 Vida G... Ačiū tiems, kas imasi ginti vargšus gyvūnelius.Jau toj Lietuvoj visiškas nužmogiškėjimas.Turčiai galėtų geras gyvūnų prieglaudas įsteigti.Nors tokiu būdu atpirktų savo grobikiškas nuodėmes.
4 Ilja ... Prezidente, įpareigokite šituos" gyvūnų mylėtojus" susirankioti jų šūdus
5 Birute G... Gyvunai,kaip ir mes, yra Dievo kurinys ir nevalia ju skriausti,tai ju prigimtine teise gyventi..

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!