Mes už gyvūnus

0 PARAŠAI

Adresuota: Dominyka
Kategorija:

Suteikime gyvūnam geresnį gyvenimą pasirašydami pateiciją už smurtą prieš gyvūnus , tegul niekas prieš mūsų draugus augintiniu nekelia rankos.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 R.Brazinskaite
as skaitau mes visi turim teise gyventi kaip ir musu mazieji draugai nes viskas yra kartu susije o kad gyvunai negali saves apginti neduoda teises pries juos smurtauti
2 Jurgita
Esu už baudžiamosios atsakomybės įvedimą (bausmė turi būti susijusi su laisvės atėmimo bausme) asmenims už tyčines nusikalstamas veikas.
3 Vida
Ačiū tiems, kas imasi ginti vargšus gyvūnelius.Jau toj Lietuvoj visiškas nužmogiškėjimas.Turčiai galėtų geras gyvūnų prieglaudas įsteigti.Nors tokiu būdu atpirktų savo grobikiškas nuodėmes.
4 Ilja
Prezidente, įpareigokite šituos" gyvūnų mylėtojus" susirankioti jų šūdus
5 Birute
Gyvunai,kaip ir mes, yra Dievo kurinys ir nevalia ju skriausti,tai ju prigimtine teise gyventi..

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (554)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (206)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.