Mes už gyvūnus

0 PARAŠAI

Adresuota: Dominyka
Kategorija:

Suteikime gyvūnam geresnį gyvenimą pasirašydami pateiciją už smurtą prieš gyvūnus , tegul niekas prieš mūsų draugus augintiniu nekelia rankos.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 R.Brazinskaite
as skaitau mes visi turim teise gyventi kaip ir musu mazieji draugai nes viskas yra kartu susije o kad gyvunai negali saves apginti neduoda teises pries juos smurtauti
2 Jurgita
Esu už baudžiamosios atsakomybės įvedimą (bausmė turi būti susijusi su laisvės atėmimo bausme) asmenims už tyčines nusikalstamas veikas.
3 Vida
Ačiū tiems, kas imasi ginti vargšus gyvūnelius.Jau toj Lietuvoj visiškas nužmogiškėjimas.Turčiai galėtų geras gyvūnų prieglaudas įsteigti.Nors tokiu būdu atpirktų savo grobikiškas nuodėmes.
4 Ilja
Prezidente, įpareigokite šituos" gyvūnų mylėtojus" susirankioti jų šūdus
5 Birute
Gyvunai,kaip ir mes, yra Dievo kurinys ir nevalia ju skriausti,tai ju prigimtine teise gyventi..

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.