Užpalių gimnazijai - taip

0 PARAŠAI

Kategorija:

Utenos rajono savivaldybė pateikė bendrojo ugdymo mokyklų tinklo
pertvarkos 2012-2015 metų bendrąjį planą, pagal kurį Užpalių gimnazijoje 2013 m siūloma nebeleisti formuoti I gimnazijos klasės, vėlesniais metais – neformuoti ir vyresniųjų klasių.
Užpalių gimnazijos bendruomenė, atsižvelgdama į tai kad:

gimnazijoje yra pakankamas mokinių skaičius,
gimnazijos auklėtiniai gauna gerus valstybinių egzaminų įvertinimus,
gimnazija turi gerą mokymo bazę ir kvalifikuotus mokytojus,
gimnazijoje mokiniai save realizuoja įvairioje neformaliojo švietimo veikloje,
gimnazijos veikla socialiai orientuota,
mokiniams pasiekti kitas ugdymo įstaigas yra sunku, kai kuriems mokiniams kelias į Utenos mokyklas ir atgal sudaro 78 km,
gimnazijos pertvarka brangiai kainuoja ir neduoda laukiamo finansinio efekto,

siūlo nepritarti Utenos rajono savivaldybės pateiktam bendrojo ugdymo mokyklų tinklo
pertvarkos 2012-2015 metų bendrajam planui.

Pritariančius, kad Užpalių gimnazija turi išlikti, kviečiame pasirašyti šią peticiją.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Elena Juo... Nusikaltėlių valdžios, įvykdžiusios daugybę nusikaltimų valstybei, nori padaryti dar vieną.

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!