Užpalių gimnazijai - taip

0 PARAŠAI

Kategorija:

Utenos rajono savivaldybė pateikė bendrojo ugdymo mokyklų tinklo
pertvarkos 2012-2015 metų bendrąjį planą, pagal kurį Užpalių gimnazijoje 2013 m siūloma nebeleisti formuoti I gimnazijos klasės, vėlesniais metais – neformuoti ir vyresniųjų klasių.
Užpalių gimnazijos bendruomenė, atsižvelgdama į tai kad:

gimnazijoje yra pakankamas mokinių skaičius,
gimnazijos auklėtiniai gauna gerus valstybinių egzaminų įvertinimus,
gimnazija turi gerą mokymo bazę ir kvalifikuotus mokytojus,
gimnazijoje mokiniai save realizuoja įvairioje neformaliojo švietimo veikloje,
gimnazijos veikla socialiai orientuota,
mokiniams pasiekti kitas ugdymo įstaigas yra sunku, kai kuriems mokiniams kelias į Utenos mokyklas ir atgal sudaro 78 km,
gimnazijos pertvarka brangiai kainuoja ir neduoda laukiamo finansinio efekto,

siūlo nepritarti Utenos rajono savivaldybės pateiktam bendrojo ugdymo mokyklų tinklo
pertvarkos 2012-2015 metų bendrajam planui.

Pritariančius, kad Užpalių gimnazija turi išlikti, kviečiame pasirašyti šią peticiją.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Elena J... Nusikaltėlių valdžios, įvykdžiusios daugybę nusikaltimų valstybei, nori padaryti dar vieną.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!