dėl keičiamo eismo Skuodo g. ir Pravieniškių g. sankryžoje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Šiandiena važiuodamas iš Pravieniškių gatvės į Skuodo gatvę, prieš sukdamas į dešnę pusę pakliuvau į neitin malonia situaciją, turejau vaziuoti ratu, duobetais keliais. Nesuprantu, kodėl šioje gatvėje atsirado draudžiamieji kelio ženklai ? Aš manau, kad Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisija priėme netinkama sprendima, dėl keičiamo eismo Skuodo g. ir Pravieniškių g. sankryžoje.
Visu pirma numanau, kad keičiamas eismas ne šiaip sau. Suprantu, kad šioje sankryžoje yra pavojinga išvaziuoti iš Pravieniškių g, bet tai yra dėl blogo matomumo. Kadangi Skuodo gatvėje yra autobusų ir maršrutinių taksi galutinė stotelė. Jie kliudo matomumui, ne tik Skuodo g. ir Pravieniškių g. Sankryžoje, tačiau ir išvažiuojant iš Žaslių gatvės į Skuodo gatvę. Tuomet šioje sankryžoje taipogi reikia pastatyti draudžiamajį ženklą? Toliau švaistyti mokesčiu mokėtojų pinigus? Ši galutinė stotelė, taip pat trukdo važiuojant tiesiai Skuodo gatve, kadangi stotelėje stovi du autobusai ir 5-8 liaudiškai tariant ,,mikriukai‘‘, o gatvė nėra ypatingai plati, tuomet yra neimanoma prasilenkti su priešais atvažiuojančiais automobiliais. Štai kas avaringų situacijų sukelėjas. Siūlyčiau tiesiog perkelti galutinę stotelę į netoliese esančią Ašmenos pirmają gatvę. Ji yra plati, 3 juostų gatvė. Daug geriau, jei galutine stotelė butu joje. Tuomet sumažetu nelaimyngu atsitikimu, bei žmonėm sancius atvykusiem į Kauno apskrities ligonine iš kito rajono ar užmesčio, nereikėtu klaidžioti po visus Aukstuosius šancius ratais, kad parvažiuotu namo.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!