dėl keičiamo eismo Skuodo g. ir Pravieniškių g. sankryžoje

0 PARAŠAI

Kategorija:

Šiandiena važiuodamas iš Pravieniškių gatvės į Skuodo gatvę, prieš sukdamas į dešnę pusę pakliuvau į neitin malonia situaciją, turejau vaziuoti ratu, duobetais keliais. Nesuprantu, kodėl šioje gatvėje atsirado draudžiamieji kelio ženklai ? Aš manau, kad Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisija priėme netinkama sprendima, dėl keičiamo eismo Skuodo g. ir Pravieniškių g. sankryžoje.
Visu pirma numanau, kad keičiamas eismas ne šiaip sau. Suprantu, kad šioje sankryžoje yra pavojinga išvaziuoti iš Pravieniškių g, bet tai yra dėl blogo matomumo. Kadangi Skuodo gatvėje yra autobusų ir maršrutinių taksi galutinė stotelė. Jie kliudo matomumui, ne tik Skuodo g. ir Pravieniškių g. Sankryžoje, tačiau ir išvažiuojant iš Žaslių gatvės į Skuodo gatvę. Tuomet šioje sankryžoje taipogi reikia pastatyti draudžiamajį ženklą? Toliau švaistyti mokesčiu mokėtojų pinigus? Ši galutinė stotelė, taip pat trukdo važiuojant tiesiai Skuodo gatve, kadangi stotelėje stovi du autobusai ir 5-8 liaudiškai tariant ,,mikriukai‘‘, o gatvė nėra ypatingai plati, tuomet yra neimanoma prasilenkti su priešais atvažiuojančiais automobiliais. Štai kas avaringų situacijų sukelėjas. Siūlyčiau tiesiog perkelti galutinę stotelę į netoliese esančią Ašmenos pirmają gatvę. Ji yra plati, 3 juostų gatvė. Daug geriau, jei galutine stotelė butu joje. Tuomet sumažetu nelaimyngu atsitikimu, bei žmonėm sancius atvykusiem į Kauno apskrities ligonine iš kito rajono ar užmesčio, nereikėtu klaidžioti po visus Aukstuosius šancius ratais, kad parvažiuotu namo.

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!