TEISĖJOS NERINGOS VENCKIENĖS NEATLEISTI IŠ PAREIGŲ

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos teisinė sistema - beveik visiškai supuvusi. Teisėjų garbės teismas, siūlydamas atleisti teisėją Neringą Venckienę iš pareigų, daro gėdą visuomenei. Norima susidoroti su sąžininga ir teisinga teisėja, kovojančia už nukentėjusią nužudyto brolio dukrelę. Prašome neatleisti teisėjos Neringos Venckienės iš pareigų.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gražina P... teisinga teisėja,negalima jos atleisti,pas ją dar likęs teisingumas,palaikau ją.
2 Vaidas V... Reikia palaikyti zmones kovojancius pries pedofilija
3 L.L ... puiku,susiraset zudiko gynejai zinosim ka veliau teisti.
4 Ramunas L... Sazines reikia tureti atleidineti visus pasipriesinusiuos supuvusei teisesaugai...
5 Jolanta L... Visiškai aišku, kad purviname teisėjų luome bijoma laisvų tiesoje šviesuolių
6 rita K... aš už tai, kad lietuvoje būtų teisybė, melo ir taip daug
7 Zinaida V... Neturintys sąžinės ir savigarbos teisėjų garbės teismo teisėjai, ne vieta jums teisme ir akis bado teisėjos Neringos Venckienės tiesos paieškos
8 Indira ... kazkaip tie kas vilkino byla , naikino irodymus, garebs teismui neuzkliuvo
9 Albina A... Šalin brudnas rankas nuo teisėjos Venskienės! Išmėžti pirmiausia reikia nesąžininguosius. Būtina patikrinti ją teisusių teisėjų sąžiningumo koeficientą.
10 Gintaras ... tai mano manymu pati tyriausia is visu zinomu Lietuvos moteru. sekmes ir sveikatos jai! tiesa nugales!
11 Kostas K... Baudžiama už žmogaus asmeninę nuomonę. Nonsensas.
12 Algimantas M... Tautos ateities forumas žr.www.taf.lt mano ,kad tai teisėjų klano kerštas
13 visa J... atleisti reikia visus kitus teisejus (korumpuotus, girtus, kysininkus, pedofilus ir nesaziningus) tai manau Lietuvoje liktu, kokie du teisejai, o vienas is ju butu Neringa Venckiene
14 Viktoras P... Jei Prezidentė atleis, mano šeima, artimieji už nebebalsuos.os,
15 Nelia S... Mums viena kartą reikia išmokti gerbti žmogų, ne žodžiais o darbais
16 Kastytis N... Būtina teismų reforma, kiekvienas teisėjas turi būti atskaitingas visuomenei. Nustatyti teisėjų kadencijas, kurios pratęsimas būtų patvirtintas visuotinių rinkimų būdu.
17 Eugenijus A... Neistyrus bylos iki galo,pradeti susidorojima su Venskiene-labai negarbingas "garbes" teismo veiksmas.
18 Salvinija M... Didelės sėkmės N. Venckienei kovoje prieš teisėsaugos pūlinius
19 ГАЯТРИ ... НЕРИНГА ВЕНЦКЕНЕ - БОРЕЦ ЗА СПРАВЕДЛИВОСТЬ !
20 birute g... Nera už ką šios teisėjos atleisti.Garbės teismą-į teismą.
21 Vakaris Z... Mes nesutinkame su pedofilu klano bandymu atleisti treiseja is darbo
22 Ninel A... daugiau tokiu teiseju Lietuvos teismose ir uz musu vaiku laiminga vaikyste
23 V. M... nedriskite atleisti teisingos teisejos N.Venckienes is pareigu
24 Irena V... Neringa,jei Jūs pralaimėsit,pralaimės visa Lietuva.Nepasiduokit.Mūsų šeima Jus palaiko.
25 Sidonija K... Puiki, sazininga teiseja, pavyzdys daugumai. Absurdas butu atleidineti sitokius specialistus uz smulkmenas.
26 L.Rudzikaite ... p. Venckiene yra verta paskatinimo, ir jokiu budu ne atleidimo. Teiseju garbes teismas neturetu piktnaudziauti savo padetimi, skirdamas neadekvacias bausmes.
27 Alvydas M... Gerbiu ir palaikau p.Neringą Venckienę.Sėkmės Jai...
28 Viktoras B... Jei nesugebame valstybės apsaugoti, privalome apsaugoti vaikus. Teisėja Neringa Venckienė-pasiaukojantis vaikų gynėjas ir rakštis taip vadinamų teisėjų klanui.
29 Evaldas A... kada pagaliau sugrįž į Lietuva vienybė ir tvarka ?!
30 Birute G... Tai viena iš nedaugelio teiseju , kurią galima gerbti ir ja pasitiketi.Labai teisinga,stipri asmenybe.Pilnai Neringa Venckiene pasitikime ir apie jos atleidima negali buti net kalbos.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.