TEISĖJOS NERINGOS VENCKIENĖS NEATLEISTI IŠ PAREIGŲ

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos teisinė sistema - beveik visiškai supuvusi. Teisėjų garbės teismas, siūlydamas atleisti teisėją Neringą Venckienę iš pareigų, daro gėdą visuomenei. Norima susidoroti su sąžininga ir teisinga teisėja, kovojančia už nukentėjusią nužudyto brolio dukrelę. Prašome neatleisti teisėjos Neringos Venckienės iš pareigų.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gražina P... teisinga teisėja,negalima jos atleisti,pas ją dar likęs teisingumas,palaikau ją.
2 Vaidas V... Reikia palaikyti zmones kovojancius pries pedofilija
3 L.L ... puiku,susiraset zudiko gynejai zinosim ka veliau teisti.
4 Ramunas L... Sazines reikia tureti atleidineti visus pasipriesinusiuos supuvusei teisesaugai...
5 Jolanta L... Visiškai aišku, kad purviname teisėjų luome bijoma laisvų tiesoje šviesuolių
6 rita K... aš už tai, kad lietuvoje būtų teisybė, melo ir taip daug
7 Zinaida V... Neturintys sąžinės ir savigarbos teisėjų garbės teismo teisėjai, ne vieta jums teisme ir akis bado teisėjos Neringos Venckienės tiesos paieškos
8 Indira ... kazkaip tie kas vilkino byla , naikino irodymus, garebs teismui neuzkliuvo
9 Albina A... Šalin brudnas rankas nuo teisėjos Venskienės! Išmėžti pirmiausia reikia nesąžininguosius. Būtina patikrinti ją teisusių teisėjų sąžiningumo koeficientą.
10 Gintaras ... tai mano manymu pati tyriausia is visu zinomu Lietuvos moteru. sekmes ir sveikatos jai! tiesa nugales!
11 Kostas K... Baudžiama už žmogaus asmeninę nuomonę. Nonsensas.
12 Algimantas M... Tautos ateities forumas žr.www.taf.lt mano ,kad tai teisėjų klano kerštas
13 visa J... atleisti reikia visus kitus teisejus (korumpuotus, girtus, kysininkus, pedofilus ir nesaziningus) tai manau Lietuvoje liktu, kokie du teisejai, o vienas is ju butu Neringa Venckiene
14 Viktoras P... Jei Prezidentė atleis, mano šeima, artimieji už nebebalsuos.os,
15 Nelia S... Mums viena kartą reikia išmokti gerbti žmogų, ne žodžiais o darbais
16 Kastytis N... Būtina teismų reforma, kiekvienas teisėjas turi būti atskaitingas visuomenei. Nustatyti teisėjų kadencijas, kurios pratęsimas būtų patvirtintas visuotinių rinkimų būdu.
17 Eugenijus A... Neistyrus bylos iki galo,pradeti susidorojima su Venskiene-labai negarbingas "garbes" teismo veiksmas.
18 Salvinija M... Didelės sėkmės N. Venckienei kovoje prieš teisėsaugos pūlinius
19 ГАЯТРИ ... НЕРИНГА ВЕНЦКЕНЕ - БОРЕЦ ЗА СПРАВЕДЛИВОСТЬ !
20 birute g... Nera už ką šios teisėjos atleisti.Garbės teismą-į teismą.
21 Vakaris Z... Mes nesutinkame su pedofilu klano bandymu atleisti treiseja is darbo
22 Ninel A... daugiau tokiu teiseju Lietuvos teismose ir uz musu vaiku laiminga vaikyste
23 V. M... nedriskite atleisti teisingos teisejos N.Venckienes is pareigu
24 Irena V... Neringa,jei Jūs pralaimėsit,pralaimės visa Lietuva.Nepasiduokit.Mūsų šeima Jus palaiko.
25 Sidonija K... Puiki, sazininga teiseja, pavyzdys daugumai. Absurdas butu atleidineti sitokius specialistus uz smulkmenas.
26 L.Rudzikaite ... p. Venckiene yra verta paskatinimo, ir jokiu budu ne atleidimo. Teiseju garbes teismas neturetu piktnaudziauti savo padetimi, skirdamas neadekvacias bausmes.
27 Alvydas M... Gerbiu ir palaikau p.Neringą Venckienę.Sėkmės Jai...
28 Viktoras B... Jei nesugebame valstybės apsaugoti, privalome apsaugoti vaikus. Teisėja Neringa Venckienė-pasiaukojantis vaikų gynėjas ir rakštis taip vadinamų teisėjų klanui.
29 Evaldas A... kada pagaliau sugrįž į Lietuva vienybė ir tvarka ?!
30 Birute G... Tai viena iš nedaugelio teiseju , kurią galima gerbti ir ja pasitiketi.Labai teisinga,stipri asmenybe.Pilnai Neringa Venckiene pasitikime ir apie jos atleidima negali buti net kalbos.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!