NE dviejų metų vairavimo stažo neturinčių vairuotojų papildomiems kursams

0 PARAŠAI

  • Ingrida
  • nuo 2012-03-21
  • iki 2012-04-01
Kategorija:

Seime vilkinant naujos redakcijos Saugaus eismo įstatymo priėmimą, nuo balandžio dvejų metų stažą turintys vairuotojai negalės iš karto pasikeisti vairuotojo pažymėjimų. Teisę vairuoti jie atgaus tik po papildomų mokymų. Tačiau ar teisinga, kad nė karto neprasižengę vairuotojai irgi turės lankyti šiuos kursus bei mokėti pinigus? Šis įstatymas atrodo visiškai nelogiškas. Kodėl tuomet didesnį vairavimo stažą turintys, bet avarijų padarę vairuotojai neturi lankyti tokių kursų, o saugiai vairuojantys dvejų metų stažą turintys vairuotojai turi lankyti? Visa tai, beveik niekam nekyla abejonių, tėra pasipinigavimo akcija. Jei žmogus išsilaikė teises, vadinasi, jis yra vertas vairuoti. Jei norima padidinti saugumą keliuose, reikia griežtinti vairavimo teisių išdavimo taisykles.

# Vardas Komentaras
1 Laura
tikriausiai jau nebesugalvojat kaip "sutriau" pinigus atimt..
2 saulius
bet jei reikia mum kuie dvie metu neturi stazo tegu ir patys simunai perlaiko teises nes jei daznai daro avaryjas .
3 gintaras
savaime aisku kad pritariu kad neteisinga zmogui susimokejusiam po dvieju metu vel reiketu moketi uz kursus ir laikima
4 Arvydas
Cia dar vienas Lietuvos teisingumas.Reikia pilietinio karo.
5 Dale
tai tik pasipinigavimas, ar pabaigsit skurdinti zmones?
6 Ramunė
Nesutinku, kodėl aš turiu mokėt papildomai, kai važiuoju be pražengimų? Ir taip ne pigų buvo gauti teisės.
7 Saulius
ne vairavimo staže esmė o vairavimo kokybėje ir nusižengimuose kuriuos per tuos metus daro vairuojantys
8 E.
Bausti reikia tuos, kurie nusižengė, o ne tuos, kurie važynėjo pavyzdingai :)
9 Jūratė
Visu pirma patys seimunai neisdarinekit tokiu nesamoniu su vairavimu, pastoviai isgere, koki sviesofora numuse ir pan.. negalvokit kad ir paprasti vairuotuojai leidzia sau tokius bajerius isdarineti.
10 Siga
nesamone, kodel mes turim perlaikyti?vien del to kad papuolam butent nuo 2010 metu laikiusiuju sarasa??? tegul perlaiko tie kurie prie 40 metu laikesi teises ar kurie prasizengia vairuodami!!!!!
11 Judita
mano nuomone turi lankyti kursus tie, kurie prasizenge.
12 Rūta
Visiškai sutinku, o tie kurie teisias išsilaikė ir stalčiui laikė tuos dvejus metus yra nesamoningi i, sau ir kitiems keliantys pavojų neišmanėliai.
13 J.
Idijotai ir tiek, "geriau sumastytų kad kas mėnesį teises perlaikynėt reikėtų"
14 I.
Jau tie besmegeniai seime greit paskutines nervų ląsteles baigs išnaikint.
15 Agne
jokiu papildomu kursu!!!!! yra zmoniu, kuriems brangus ir laikas ir pinigai, kodel mes turetume buti bandomaisiais valstybes pasipinigavimo triusiais?????beje, ar aukles naujagimiams valstybe samdys?
16 D.Petrošiūtė
manau, kad tiems vairuotojams, kurie nera nė karto prasižengę turętų būti atleidžiami nuo papildomų vairavimo kursų, o šis įstatymas turėtų būti taikomas tik tiems, kurie buvo gavę nuobaudų.
17 Tomas
Cia yra visiskas asurdas ir as nepritariu tokiems nutarimams. Tikrai jei neturi nei 1 pazeidimo turetu isduoti teises be jokiu papildomu laikymu, nors tiems, kurie issilaike teises jau senokai..
18 Ugnė
Jei išlaikėmė tai reiškia išlaikėmė, kam dar kažkokių kursų
19 A.
Tie kursai grynas pinigų plovimas.Sieka dar labiau nuskurdint LT pliečius
20 Aurelija
studijuoju universitete. jokiu būdu neberasčiau laiko tokioms nesamonėms. Juolab, neturiu jokių nuobaudų, tai kam perlaikinėti!?
21 Artur
Sutinku su Ingrida. Sąžiningai be nusižengimų vairuojantys piliečiai neturėtu perlaikyti, nes tai tik dar viena galimybė pasipelnyti iš mūsu kišenių.
22 A.
perlaikyti reikėtų nebent ne viena sykį prasižengusiems
23 Skaistė
Galutinai priverte apsisprest isvykt is lietuvos,velniop ja.tikiuos istiks toks likimas,kaip cernobylio
24 Karolis
nesiruosiu moketi uz teises 2 karta , nesiskundziu ir nuobaudu neturiu metus su puse .
25 Ričardas
Visiška nesąmonė. Suprantu, jog tie, kurie per dvejus metus padarė nusižengimų, jie turi perlaikyti egzaminus. Bet kalbant apie tuos, kurie tvarkingai vairavo visus tuos metus - tai pinigų išleidimas.
26 E
Menesis liko pasikeisti teises, puikiai vairuoju, ir vel turesiu moketi litus, kad parodyciau kad geria vairuoju? idiotai, davai sugalvokit koki kita tresimo litus.. ;/
27 Erikas
visiska nesamone, kam perlaikyt jei moki vairuot ir nepadarai nusizengumu. Apgailetinas sprendimas pinigu plovimui.
28 Julius
didesnes nesamones negali buti. gal jau butu metas keisti seima ..
29 Gintarė
Aš manau, kad tai tikrai nėra problemos sprendimas, tai tik dar vienas būdas pasipelnyti.
30 Kęstutis
Pinigai pinigiukai, oi kaip musu valstybe juos megsta is zmoniu vogt :D

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (849)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.