NE dviejų metų vairavimo stažo neturinčių vairuotojų papildomiems kursams

0 PARAŠAI

  • Ingrida
  • nuo 2012-03-21
  • iki 2012-04-01
Kategorija:

Seime vilkinant naujos redakcijos Saugaus eismo įstatymo priėmimą, nuo balandžio dvejų metų stažą turintys vairuotojai negalės iš karto pasikeisti vairuotojo pažymėjimų. Teisę vairuoti jie atgaus tik po papildomų mokymų. Tačiau ar teisinga, kad nė karto neprasižengę vairuotojai irgi turės lankyti šiuos kursus bei mokėti pinigus? Šis įstatymas atrodo visiškai nelogiškas. Kodėl tuomet didesnį vairavimo stažą turintys, bet avarijų padarę vairuotojai neturi lankyti tokių kursų, o saugiai vairuojantys dvejų metų stažą turintys vairuotojai turi lankyti? Visa tai, beveik niekam nekyla abejonių, tėra pasipinigavimo akcija. Jei žmogus išsilaikė teises, vadinasi, jis yra vertas vairuoti. Jei norima padidinti saugumą keliuose, reikia griežtinti vairavimo teisių išdavimo taisykles.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laura Sal... tikriausiai jau nebesugalvojat kaip "sutriau" pinigus atimt..
2 saulius ... bet jei reikia mum kuie dvie metu neturi stazo tegu ir patys simunai perlaiko teises nes jei daznai daro avaryjas .
3 gintaras Rag... savaime aisku kad pritariu kad neteisinga zmogui susimokejusiam po dvieju metu vel reiketu moketi uz kursus ir laikima
4 Arvydas Kal... Cia dar vienas Lietuvos teisingumas.Reikia pilietinio karo.
5 Dale Vil... tai tik pasipinigavimas, ar pabaigsit skurdinti zmones?
6 Ramunė Sai... Nesutinku, kodėl aš turiu mokėt papildomai, kai važiuoju be pražengimų? Ir taip ne pigų buvo gauti teisės.
7 Saulius Jan... ne vairavimo staže esmė o vairavimo kokybėje ir nusižengimuose kuriuos per tuos metus daro vairuojantys
8 E. Raz... Bausti reikia tuos, kurie nusižengė, o ne tuos, kurie važynėjo pavyzdingai :)
9 Jūratė Pag... Visu pirma patys seimunai neisdarinekit tokiu nesamoniu su vairavimu, pastoviai isgere, koki sviesofora numuse ir pan.. negalvokit kad ir paprasti vairuotuojai leidzia sau tokius bajerius isdarineti.
10 Siga ... nesamone, kodel mes turim perlaikyti?vien del to kad papuolam butent nuo 2010 metu laikiusiuju sarasa??? tegul perlaiko tie kurie prie 40 metu laikesi teises ar kurie prasizengia vairuodami!!!!!