NE dviejų metų vairavimo stažo neturinčių vairuotojų papildomiems kursams

0 PARAŠAI

  • Ingrida
  • nuo 2012-03-21
  • iki 2012-04-01
Kategorija:

Seime vilkinant naujos redakcijos Saugaus eismo įstatymo priėmimą, nuo balandžio dvejų metų stažą turintys vairuotojai negalės iš karto pasikeisti vairuotojo pažymėjimų. Teisę vairuoti jie atgaus tik po papildomų mokymų. Tačiau ar teisinga, kad nė karto neprasižengę vairuotojai irgi turės lankyti šiuos kursus bei mokėti pinigus? Šis įstatymas atrodo visiškai nelogiškas. Kodėl tuomet didesnį vairavimo stažą turintys, bet avarijų padarę vairuotojai neturi lankyti tokių kursų, o saugiai vairuojantys dvejų metų stažą turintys vairuotojai turi lankyti? Visa tai, beveik niekam nekyla abejonių, tėra pasipinigavimo akcija. Jei žmogus išsilaikė teises, vadinasi, jis yra vertas vairuoti. Jei norima padidinti saugumą keliuose, reikia griežtinti vairavimo teisių išdavimo taisykles.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laura S... tikriausiai jau nebesugalvojat kaip "sutriau" pinigus atimt..
2 saulius ... bet jei reikia mum kuie dvie metu neturi stazo tegu ir patys simunai perlaiko teises nes jei daznai daro avaryjas .
3 gintaras R... savaime aisku kad pritariu kad neteisinga zmogui susimokejusiam po dvieju metu vel reiketu moketi uz kursus ir laikima
4 Arvydas K... Cia dar vienas Lietuvos teisingumas.Reikia pilietinio karo.
5 Dale V... tai tik pasipinigavimas, ar pabaigsit skurdinti zmones?
6 Ramunė S... Nesutinku, kodėl aš turiu mokėt papildomai, kai važiuoju be pražengimų? Ir taip ne pigų buvo gauti teisės.
7 Saulius J... ne vairavimo staže esmė o vairavimo kokybėje ir nusižengimuose kuriuos per tuos metus daro vairuojantys
8 E. R... Bausti reikia tuos, kurie nusižengė, o ne tuos, kurie važynėjo pavyzdingai :)
9 Jūratė P... Visu pirma patys seimunai neisdarinekit tokiu nesamoniu su vairavimu, pastoviai isgere, koki sviesofora numuse ir pan.. negalvokit kad ir paprasti vairuotuojai leidzia sau tokius bajerius isdarineti.
10 Siga ... nesamone, kodel mes turim perlaikyti?vien del to kad papuolam butent nuo 2010 metu laikiusiuju sarasa??? tegul perlaiko tie kurie prie 40 metu laikesi teises ar kurie prasizengia vairuodami!!!!!
11 Judita U... mano nuomone turi lankyti kursus tie, kurie prasizenge.
12 Rūta B... Visiškai sutinku, o tie kurie teisias išsilaikė ir stalčiui laikė tuos dvejus metus yra nesamoningi i, sau ir kitiems keliantys pavojų neišmanėliai.
13 J. B... Idijotai ir tiek, "geriau sumastytų kad kas mėnesį teises perlaikynėt reikėtų"
14 I. J... Jau tie besmegeniai seime greit paskutines nervų ląsteles baigs išnaikint.
15 Agne M... jokiu papildomu kursu!!!!! yra zmoniu, kuriems brangus ir laikas ir pinigai, kodel mes turetume buti bandomaisiais valstybes pasipinigavimo triusiais?????beje, ar aukles naujagimiams valstybe samdys?
16 D.Petrošiūtė ... manau, kad tiems vairuotojams, kurie nera nė karto prasižengę turętų būti atleidžiami nuo papildomų vairavimo kursų, o šis įstatymas turėtų būti taikomas tik tiems, kurie buvo gavę nuobaudų.
17 Tomas P... Cia yra visiskas asurdas ir as nepritariu tokiems nutarimams. Tikrai jei neturi nei 1 pazeidimo turetu isduoti teises be jokiu papildomu laikymu, nors tiems, kurie issilaike teises jau senokai..
18 Ugnė R... Jei išlaikėmė tai reiškia išlaikėmė, kam dar kažkokių kursų
19 A. Š... Tie kursai grynas pinigų plovimas.Sieka dar labiau nuskurdint LT pliečius
20 Aurelija P... studijuoju universitete. jokiu būdu neberasčiau laiko tokioms nesamonėms. Juolab, neturiu jokių nuobaudų, tai kam perlaikinėti!?
21 Artur K... Sutinku su Ingrida. Sąžiningai be nusižengimų vairuojantys piliečiai neturėtu perlaikyti, nes tai tik dar viena galimybė pasipelnyti iš mūsu kišenių.
22 A. J... perlaikyti reikėtų nebent ne viena sykį prasižengusiems
23 Skaistė R... Galutinai priverte apsisprest isvykt is lietuvos,velniop ja.tikiuos istiks toks likimas,kaip cernobylio
24 Karolis B... nesiruosiu moketi uz teises 2 karta , nesiskundziu ir nuobaudu neturiu metus su puse .
25 Ričardas B... Visiška nesąmonė. Suprantu, jog tie, kurie per dvejus metus padarė nusižengimų, jie turi perlaikyti egzaminus. Bet kalbant apie tuos, kurie tvarkingai vairavo visus tuos metus - tai pinigų išleidimas.
26 E s... Menesis liko pasikeisti teises, puikiai vairuoju, ir vel turesiu moketi litus, kad parodyciau kad geria vairuoju? idiotai, davai sugalvokit koki kita tresimo litus.. ;/
27 Erikas B... visiska nesamone, kam perlaikyt jei moki vairuot ir nepadarai nusizengumu. Apgailetinas sprendimas pinigu plovimui.
28 Julius K... didesnes nesamones negali buti. gal jau butu metas keisti seima ..
29 Gintarė P... Aš manau, kad tai tikrai nėra problemos sprendimas, tai tik dar vienas būdas pasipelnyti.
30 Kęstutis R... Pinigai pinigiukai, oi kaip musu valstybe juos megsta is zmoniu vogt :D

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!