MERGAITĖS GRĄŽINIMUI STANKŪNAITAI NE

0 PARAŠAI

  • D.R
  • nuo 2012-03-23
  • iki 2012-12-31
Kategorija:

PETICIJA skirta atkreipti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės dėmesį į įvykius kurie vyksta Kedžių šeimoje, bei šiandien buvo viešai paplatinta video medžiaga kurioje matyt kaip mergaitė rėkia ,, ŠLYKŠTYNĖ'' tikrai ne ant močiutės ar kito Kedžių šeimos nario , Mes Lietuvos piliečiai Jūsų prašome inicijiuoti tyrima atnaujinimą dėl mergaitės perdavimo atgal motinai L.Stankūnaitei , prašome ,kad butų išklausytas vaikas , o ne savanaudžiai suaugusieji , kurie stengesi nuslepti kuo daugiau faktų šioje byloje, prašome atmerkti akis ir pasižiūrėti i viska ne iš teisininkų varpinės o iš žmogiškosios pusės. LEISKITE MERGAITEI VIEŠAI PASAKYTI KO JI NORI IR VYKDYTI JOS NORĄ IR VALIĄ O NE SAVANAUDĖS VELTĖDĖS NORUS

Visų kurie sutinka su akščiau pateikta informacija prašau palaikyti šia peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 LINA J... AS TIK UZ TAI,KAD DEIMANTE KEDYTE LIKYU GYVENTI SU NERINGA VENCKIENE
2 R. M... Mergaite aiskiai isreiske savo norus. Taip ir turi buti.
3 SALVA ... Pats svarbiausias arGUMENTAS-MERGAITĖS PASIRINKIMAS.jĄ BŪTINA IŠKLAUSYTI.
4 Daiva A... negali but net kalbos, srebkit patys savo kose kria prisiviret ten auksciau sedintys! baiges laikai kai kontrabandinis litas viska gali (emigrantai uzdirba irgi). Ne visi turim kaina.
5 Vanda J... leisti mergaitei pasakyti, kad ji nenori pas Stankunaite
6 Alma Z... Mergaitė pati sprendžia su kuo jai geriau gyventi
7 Agne S... is tolo matosi,kad Stankunaite yra nenuosirdi, kazka slepianti ir dirbtina moteris. Mergaitei reikalinga globejos seima!
8 mano s... tie zodziai buvo skirti nukarsiusiems seniams,kurie ja laiko prievarta namu areste,zaloja psihika versdami nekalta mergaite dalyvuti,paciu sukurtu pedofilijos byloje su praradusia pasitikejima teiseja
9 J.Mikėnienė ... baigti valstybinį terorą prieš mergaitę ir jos globėjus
10 Irena U... vaikas turi gyventi su mama, o ne su susiteresuotais asmenimis, laikina globėja
11 G.Počiuipienė ... turi būti išklausyta mergaitė, ir augti su teta.
12 Dovile V... Isklausykit ko nori vaikas o ne ko nori motina kad butu viskas nuslepta ir uzglaistyta.Jei motina myletu vaika tikrai taip jo nedraskytu kur ziuriu vaiko teises?kada baigsis
13 R... Argi mylinti mama plėštu vaiką, su bejausme veido išraiška,netarusi nei vieno švelnaus žodžio mylimos dukrelės atžvilgiu. Jeigu ji norėtų būti su mama jos niekas nesulaikytu.
14 Rima B... ne baudziavos ir vergystes laikais begyvenam,kad butume verciami daryt ko nenorim.apsurdas
15 Asta S... UŽ VIEŠĄ IR TEISINGĄ SKUBŲ PEDOFILIJOS BYLOS TYRIMĄ! UŽ NERINGĄ!
16 Daiva D... neatiduoti mergaites mamai...labai jusu prasau...as uz tai kad mergaite reke ,,nenoriu" as jos balsa uzgirdau...isgirskyte ir jus
17 Daiva N... Zmogus nuo gyvulio skiriasi, nes turi jausmus ir sazine. Nebukime gyvuliais !!! :)
18 A.Zablackas ... tokiom uzdraust gimdyti daugiau,o ne vaika grazinti
19 Jonas ... tik neatiduokit mergaites!! Prasom visa sirdimi!!
20 Gražina S... Tau ne vaikas nereikalingas, o Neringos pinigai. Kur buvo kad neaugino, kai buvo D. Kedys gyvas. Pati sėdi be darbo, iš mokėtojų pinigų saugoma. Veltėde.
21 Stanislovas D... As tik uz kad mergaite lyktu pas jos dabartinius globejus , o del tyrimo , tai ji reikia atnaujinti ir istyrti normaliai , kas labai yra abejotina , "ar tai yra ymanoma LIETUVOJE "
22 Asta V... negrąžinti Deimantės Kedytės Stankunaitei, kuri yra itariama pardavinėjusi savo dukra
23 I.Cemnolonskyte ... leisti mergaitei paciai pasirinkti su kuo nori gyventi
24 Dalia V... Ne Ne Ne/Kur ji des mergaite? Juk neturi net palepes?
25 Jovita L... kokių dar komentarų reikia, jei vaikas motina pasišlykštėjęs
26 Jovita M... Kol nebus istirta iki galo pedofilijos byla manau mergyte turetu buti su globejais
27 Rasma R... mergaite palikti pas senelius ir globeja, jie tikrai apgins ja.
28 Jurate M... Motinai, jei taip ja galima vadinti, mergaite yra kaip tikslas,kuriuo ji nori irodyti, kad ji nieko deta su pedofilija. Mergaite turetu augti pas tuos zmones kuriuos ji pati pasirenka.
29 Arvydas Z... As nepritariu mergaites grazinimui jos motinai Laimutei Stankunaitei, tai butu absurdas!
30 Vilija T... Palikti mergaite pas globeja,kol nebus baigta pedofilijos byla.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!