MERGAITĖS GRĄŽINIMUI STANKŪNAITAI NE

0 PARAŠAI

  • D.R
  • nuo 2012-03-23
  • iki 2012-12-31
Kategorija:

PETICIJA skirta atkreipti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės dėmesį į įvykius kurie vyksta Kedžių šeimoje, bei šiandien buvo viešai paplatinta video medžiaga kurioje matyt kaip mergaitė rėkia ,, ŠLYKŠTYNĖ'' tikrai ne ant močiutės ar kito Kedžių šeimos nario , Mes Lietuvos piliečiai Jūsų prašome inicijiuoti tyrima atnaujinimą dėl mergaitės perdavimo atgal motinai L.Stankūnaitei , prašome ,kad butų išklausytas vaikas , o ne savanaudžiai suaugusieji , kurie stengesi nuslepti kuo daugiau faktų šioje byloje, prašome atmerkti akis ir pasižiūrėti i viska ne iš teisininkų varpinės o iš žmogiškosios pusės. LEISKITE MERGAITEI VIEŠAI PASAKYTI KO JI NORI IR VYKDYTI JOS NORĄ IR VALIĄ O NE SAVANAUDĖS VELTĖDĖS NORUS

Visų kurie sutinka su akščiau pateikta informacija prašau palaikyti šia peticiją

# Vardas Komentaras
1 LINA
AS TIK UZ TAI,KAD DEIMANTE KEDYTE LIKYU GYVENTI SU NERINGA VENCKIENE
2 R.
Mergaite aiskiai isreiske savo norus. Taip ir turi buti.
3 SALVA
Pats svarbiausias arGUMENTAS-MERGAITĖS PASIRINKIMAS.jĄ BŪTINA IŠKLAUSYTI.
4 Daiva
negali but net kalbos, srebkit patys savo kose kria prisiviret ten auksciau sedintys! baiges laikai kai kontrabandinis litas viska gali (emigrantai uzdirba irgi). Ne visi turim kaina.
5 Vanda
leisti mergaitei pasakyti, kad ji nenori pas Stankunaite
6 Alma
Mergaitė pati sprendžia su kuo jai geriau gyventi
7 Agne
is tolo matosi,kad Stankunaite yra nenuosirdi, kazka slepianti ir dirbtina moteris. Mergaitei reikalinga globejos seima!
8 mano
tie zodziai buvo skirti nukarsiusiems seniams,kurie ja laiko prievarta namu areste,zaloja psihika versdami nekalta mergaite dalyvuti,paciu sukurtu pedofilijos byloje su praradusia pasitikejima teiseja
9 J.Mikėnienė
baigti valstybinį terorą prieš mergaitę ir jos globėjus
10 Irena
vaikas turi gyventi su mama, o ne su susiteresuotais asmenimis, laikina globėja
11 G.Počiuipienė
turi būti išklausyta mergaitė, ir augti su teta.
12 Dovile
Isklausykit ko nori vaikas o ne ko nori motina kad butu viskas nuslepta ir uzglaistyta.Jei motina myletu vaika tikrai taip jo nedraskytu kur ziuriu vaiko teises?kada baigsis
13
Argi mylinti mama plėštu vaiką, su bejausme veido išraiška,netarusi nei vieno švelnaus žodžio mylimos dukrelės atžvilgiu. Jeigu ji norėtų būti su mama jos niekas nesulaikytu.
14 Rima
ne baudziavos ir vergystes laikais begyvenam,kad butume verciami daryt ko nenorim.apsurdas
15 Asta
UŽ VIEŠĄ IR TEISINGĄ SKUBŲ PEDOFILIJOS BYLOS TYRIMĄ! UŽ NERINGĄ!
16 Daiva
neatiduoti mergaites mamai...labai jusu prasau...as uz tai kad mergaite reke ,,nenoriu" as jos balsa uzgirdau...isgirskyte ir jus
17 Daiva
Zmogus nuo gyvulio skiriasi, nes turi jausmus ir sazine. Nebukime gyvuliais !!! :)
18 A.Zablackas
tokiom uzdraust gimdyti daugiau,o ne vaika grazinti
19 Jonas
tik neatiduokit mergaites!! Prasom visa sirdimi!!
20 Gražina
Tau ne vaikas nereikalingas, o Neringos pinigai. Kur buvo kad neaugino, kai buvo D. Kedys gyvas. Pati sėdi be darbo, iš mokėtojų pinigų saugoma. Veltėde.
21 Stanislovas
As tik uz kad mergaite lyktu pas jos dabartinius globejus , o del tyrimo , tai ji reikia atnaujinti ir istyrti normaliai , kas labai yra abejotina , "ar tai yra ymanoma LIETUVOJE "
22 Asta
negrąžinti Deimantės Kedytės Stankunaitei, kuri yra itariama pardavinėjusi savo dukra
23 I.Cemnolonskyte
leisti mergaitei paciai pasirinkti su kuo nori gyventi
24 Dalia
Ne Ne Ne/Kur ji des mergaite? Juk neturi net palepes?
25 Jovita
kokių dar komentarų reikia, jei vaikas motina pasišlykštėjęs
26 Jovita
Kol nebus istirta iki galo pedofilijos byla manau mergyte turetu buti su globejais
27 Rasma
mergaite palikti pas senelius ir globeja, jie tikrai apgins ja.
28 Jurate
Motinai, jei taip ja galima vadinti, mergaite yra kaip tikslas,kuriuo ji nori irodyti, kad ji nieko deta su pedofilija. Mergaite turetu augti pas tuos zmones kuriuos ji pati pasirenka.
29 Arvydas
As nepritariu mergaites grazinimui jos motinai Laimutei Stankunaitei, tai butu absurdas!
30 Vilija
Palikti mergaite pas globeja,kol nebus baigta pedofilijos byla.

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21689)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų.