PALEISTI E.KUSIATĘ IŠ KALĖJIMO IR UŽTIKRINTI VIEŠĄ IR TEISINGĄ TEISMĄ

0 PARAŠAI

Adresuota: LR PREZIDENTĖ IR SEIMAS
Kategorija:

Gerbiamieji yra gerai pasakyta -Svetimo skausmo nebūna .Visuomenei seniai darosi aišku ,kad Eglės Kusaitės byla sukurpta pagal Rusijos FST nurodymus ir antikonstituciškus veiksmus ją tiriant. Siekdami tai nuslėpti nuo visuomenės VSD pareigūnai ,talkinant prokurorams įtakodami amoralius teisėjus viską bando daryti slapta :vedami uždari teismo posėdžiai ,už mažiausią kritiką keliamos bylos o baisiausia kas galėjo nutikti iš niekur nieko vėl E.Kusaitę nusiuntė į kalėjimą.
Jau anksčiau jai kalint, kaip ji yra sakiusi jai buvo leidžiami kažkokie valią slopinantys preparatai . Nėra garantijų ,kad tai nepasikartos . Yra ir reali grėsmė jos gyvybei ,kas tai gali garantuoti ?Kas užtikrina nepriklausomą įkalinimo vietų priežiūrą? O gi tie patys prokurorai.Ji ir vėl pilnoje jų kontrolėje.
Tautos ateities forumas (žr.www.taf.lt) organizuoja jau baalndžio 26d.12v. prie Prezidentūros piketą ir kviečia žmones nebūti abejingais kai mūsų akivaizdoje vyksta tokia žiauri neteisybė .Nes nebuvo jokio poreikio ją vėl įkišti į kalėjimą ,nieko ji nedarė tik sakė tiesą ,kad su ja dirbo VSD agentai. Už tai kad ji prabilo ją vėl pasodino, to negalima toleruoti .
Žmones pasirašykite šią peticiją LR Prezidentei kad ji apgintų E.Kusaitę nuo įsisiautėjusių veikėjų savivalės ir kartu su piliečiais pasiektų atviro ,nešališko teismo šioje byloje ir kad tie kas neteisėtai talkino Rusijos FST būtų nubausti.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama Eglės Kusaitės "byla", tai ne mūsų lietuvaitės Eglės byla, tai Lietuvos valstybės pasmerkimo ir pažeminimo byla, kurioje jau priimtas aukščiausias, galtinis ir neskundžiamas sprendimas. Nedraugiškų ša
2 Neskelbiama Lietuvos valstybė tapo banditų valdoma organizacija
3 Neskelbiama Kur gyve Kur gyvename?
4 Neskelbiama Nebūkime abejingi ir nelaukime, kaip avinai, savo eilės!
5 Neskelbiama vargsai mes, vargsai... pasodine i valdzia korumpuotus Rusijos pakalikus... ir kaninam save ir kitus.. atsibusime, gal? ar toliau drebesime?
6 Neskelbiama Mūsų "teisininkai" šoka rusijos KGB posiutpolkę. Ar neaišku kas yra kas?
7 Neskelbiama paleiskit vargse mergaite, is veido matosi kad ji tampoma del savo patiklumo ir naivumo
8 Neskelbiama verbuoti, vaikus i agentus ir daryti is ju gyvas bombas, yra nusikaltimas. Eglei buvo 15m kai ja uzverbavo vsd.
9 Neskelbiama Kodėl bijoma viešumo jeigu nėra ką slėpt.Mūsų respublikos teisėsauga negina nekaltų o ieško jų kaltės įrodymų.
10 Neskelbiama nepasitikiu saugumo tyrimu ir visa byla. atrodo, kad labai viskas nešvaru
11 Neskelbiama Eglė nepavojinga žmonėms tiek kiek pavojingi korumpuoti politikai.
12 Neskelbiama VSD naudojasi vaikais , tokiais kaip E. Kusaitė , kad itikti rusų FSB .
13 Neskelbiama Teisesaugos izulumui nebeliko jokiu ribu.gelbedami Kusaite,yra tikimybe,kad korumpuotiems ir "priklausomiems" pareigunams teks skristi is savo aukstu kedziu.
14 Neskelbiama Aš esu pasibaisėjas mūsų Lietuvos Saugumo tarnybimis ir visa teisėsaugos ir teisėtvarkos sistema
15 Neskelbiama Nustokite krėsti cirkus. Rado mat labai pavojingą "teroristę"!

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...