Mes prieš referendumą dėl VAE statybų

0 PARAŠAI

Kategorija:

JOKIO REFERENDUMO - NAUJA ATOMINĖ ELEKTRINĖ VISAGINE TURI BŪTI PASTATYTA IR GAMINTI ELEKTROS ENERGIJĄ. TAI AKSIOMA. TAI JAU NUSPRĘSTA IR REIKIA VYKDYTI UŽSIBRĖŽTUS DARBUS. NĖRA KO MULKINTI ŽMONIŲ REFERENDUMU - TAI SUINTERESUOTŲ GRUPUOČIŲ BANDYMAS PALIKTI LIETUVĄ VISIŠKOJE PRIKLAUSOMYBĖJE NUO RYTŲ KAIMYNĖS NAFTOS IR DUJŲ.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Angelina B... Мы против реферундума!И за строительство Атомной Станции!
2 R. T... UŽ modernią Visagino AE. Ateityje elektors poreikiai gerokai išaugs, todėl apie tai galvoti reikia jau dabar.
3 L.Kysla ... NAUJA ATOMINĖ ELEKTRINĖ VISAGINE TURI BŪTI PASTATYTA IR GAMINTI ELEKTROS ENERGIJĄ.
4 Valentina V... JOKIO REFERENDUMO - NAUJA ATOMINĖ ELEKTRINĖ VISAGINE TURI BŪTI PASTATYTA
5 Marat M... Нельзя спрашивать мнение бабушки о проекте глобального масштаба :-)
6 Игорь Х... запустить бы 2й блок и с его помощью строить новый
7 J.Glovinski j... Jus ka, is Estonijos? Juk cia parasyka, kad BALSAVIMAS PRIES REFERENDUMA! Nu cia tik Lietuvis gali rasyti ten kur PRIES, Rasyti UZ!
8 J.Glovinski ... Taip! naujai AE! Energetine nepriklausomybe Lietuvai butina!
9 Sergey G... Kodėl reikia referendumo, jei sutartis buvo pasirašytas. Aš prieš referendumą.
10 Liudmila M... Lietuva jau turi Branduolinės energijos įstatymą
11 V. Š... as pries referenduma,elektrine turi buti pastatyta,tai sustiprins musu nepriklausomybe
12 Eglė U... Lietuva jau ir taip per daug priklausoma nuo kaimyninių šalių, todėl, manau, bent jau elektros energiją turėtų pati sau pasigaminti. Manau, referendumo šiuo klausimu tikrai nereikia.
13 Oksana S... Referendum nam ne nuzen, nam nuzna stancija. Liudi ne molchite, viskazite svoe mnenie, ne ostavajtees v etom voprose v storone.
14 Nerijus V... AŠ PRIEŠ REFERENDUMA VAE TURI BŪTI PASTATYTA VISAGINE

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!