Lietuvos Respublikos visuomenes supriesinimui - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos visuomenės kreipimasis į Lietuvos Respublikos Prezidentę

Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Jus, gerbiama Prezidente, prašydami Jūsų dėmesio visuomenėje susidariusiai situacijai.
Jau kuris laikas vykstant taip vadinamai “Garliavos istorijai” visuomenės ineteresai yra sąmoningai skaldomi ir intesyviai skatinamas žmonių susipriešinimas. Šios istorijos herojai, leidžiantys griauti valtsybės teisinius pamatus, žeminti tiek valstybės tarnautojus, tiek ir kitaip manančius žmones, peržengė bet kokias ribas, kuriose dar buvo galima procesą vertinti blaiviai.
Mes, pasirašiusieji šį kreipimąsi, esame giliai įsitikinę, kad didele dalimi nerami situacija visuomenėje yra susiklosčiusi dėl tiesioginių ir netiesioginių teisėjos N.Venckienės veiksmų. Gindama savo asmeninius interesus, ji sąmoningai skatina įtampą bei susipriešinimą tarp žmonių bei bando įtakoti tesimų bei kitų teisėsaugos institucijų darbą. Mes nepasisakome kaip turėtų būti išspręsta ši istorija – tai valstybinių institucijų reikalas, bet mes pasisakome už įtampos mažinimą visuomenėje ir už pasitikėjimo valstybe atgavimą. Mūsų požiūriu, toks N.Venckienės elgesys taip pat žlugdo pasitikėjimą ir teismų sistema. Daugelis mūsų užduodame klausimą sau ir kitiems – ar gali vykdyti teisingumą asmuo, pats pažeidinėjantis įstatymus ir skatinantis klausytis minios, bet ne įstatymų?

Prašome Jūsų apginti visuomenės interesą, žmonių emocinę ramybę ir įžiebti naują pasitikėjimo viltį mūsų Tėvyne Lietuva. Raginame Jus kuo skubiau atleisti iš darbo teisėją N.Venckienę, kaip didelio visuomenės susipriešinimo skatintoją bei kreiptis į savo tautos žmonės - pakviesti juos susitelkimui, ramybei ir bendram darbui.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Irute S... Atleisti N.Venciene is teisejos pareigu,vaika grazinti mamai!
2 lt.p ... vieckiene negali dirbti teiseja,ji turi buti patraukta baudziamojn atsakomyben
3 PEDOFILU K... Pedofilu rasliava! Cha! Tai gal surenkit sutenerei stankei palaikymo koncerta prie jos slapto viesnamio ! 6 kauketi ir stanke vienam bute... Jau turejo prisikaupt nemazai medziagos porno filmukui...
4 emigrantas ... Vienckiene-yra pagrindine itariamoji,nekaltu zmoniu byloje,taip pat ji turi buti patraukta B.A.uz smeizta,raginima daryti tvarka patiems.Jin yra iki galo susikompromitavus zudiniu rezisiere
5 litas ... Venckiene teisti,uz raginimus visuotiniam nepaklusnumui,smeztus,teismo sprendimu nevykdima
6 Uz V... Tik ji parode, kokia supuvus valstybe, tik jos deka zmones suprato kokio masto korupcija ir pedofilijos dangstymas teisesaugos ir valdzios
7 Lt p... Vienckiene-yra pagrindine itariamoji Kauno zudinese,ji yra zudiko sesuo,ir,kad issukti savo uodega,tempia laika,nesutikdama su teismo sprendimais,kai jinai atstovauja tom paciom institucijom,
8 Henrika A... Venskiene būtina patraukti baudžiamon atskomyben.
9 Lina D... Pritariu,kad teismu sprendimai turi buti vykdomi net ir paciu teiseju...
10 mano s... jos rankos suteptos krauju,jinai turi buti ne tik pasalinta is teiseju,bet irpatraukta baudziamojon atsakomyben,o siuo metu jinai turetu buti suspenduota,kol viksta teismai,kuruose jinai yra suinteres
11 SAULIUS S... Gerai pasirašo,LR piliečiai.......eikit dirbt ir nereikės susipriešinimu,rašot nesąmones matyt turit daug laisvo laiko,kiekvienas turi savo nomuonę apie ją.
12 nesd ... seniai reikejo,tokios peticijos,paaskinkyte,kaip zudiko seimos nariai,gali atstovauti teisiniai sistemai,jie turi buti atleisti,kaip prarade pasitikejima+patraukti baudziamojon atsakomyben ...
13 Danutė D... Ar daugkartinė įstatymų ir žmogaus teisių pažeidinėtoja N. Venckienė gali dirbti teisėja ir priiminėti teismo sprendimus valstybės vardu?
14 Gerda T... jeigu vis dar pritruktu motyvu atleisti N. Venckiene is uzimamu pareigu, patikrinti teisejos psichine bukle.
15 TR ... Gerb Grybauskaite, reikalauju kad jūs atleistumėt iš pareigų Venskienę. Žinoma, jei tai jūsų galioj. Mano nuomone, tai galėtų būti Seimo teisė. Gaila, kad jam ji nesuteikta.
16 Andrius K... Nepritariu tokiam visuomenes tyciniam priesinimui, per saliskas televizijos laidas ar spaudos priemones.
17 N. K... Jau iki gyvo kaulo atsibodo gulbės užsitęsusi paskutinė giesmė, kiek dar giedorka tęs teisinį kalapsą?
18 I. S... Skubiai NUIMTI teisejos mantija! Venckiene jos neverta!
19 Irena K... Geda, kad Lietuvoje gali teisejauti teiseja, pati nevykdanti teismo nutarciu ir raginanti zmones savo teisma daryt, t.y. neitikusius linciuot, o ne laikytis istatymu!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!