Kauno muzikos mokyklų uždarymui - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Reikalaujame iš naujo svarstyti visų Kauno muzikos mokyklų finansavimą ir nedelsiant patvirtinti jų veiklos tęstinumą 2012-2013 mokslo metams! Negalime nutraukti ilgamečių tradicijų ir atleisti savo darbui atsidavusių kultūros specialistų. Privalome užtikrinti muzikinio išsilavinimo tęstinumą.

# Vardas Komentaras
1 A.Grabliauskaitė
Leiskite jauniems žmonėms mokytis muzikos pažinimo!
2 L.Kerpauskaite
tylomis nori nusiaubti Muzikos mokyklas, griauna tai, ką daugelis statė ilgus metus..
3 Vaidilutė
Sunaikinti kultūros židinį, kuris - įsikūręs miesto centre niežti visiems, nes juos domina pastatai ir žemė, o ne kultūra, vaikai ir pedagogai...
4 Konstantinas
Kuo mažiau liks mokyklų, tuo daugiau reikės kalėjimų.
5 Mindaugas
Atėmę iš mūsų kultūrą, atimsite svarbiausią dalyką - mūsų ateitį
6 Andrius
Kauno muzikos mokyklos nuo seno yra pačios stipriausios ir išugdo daugumą iškiliausių Lietuvos menininkų. Neleiskite žlugti šioms tradicijoms ir nesumenkinkite Kauno svarbos Lirtuvos muzikos pasauly
7 Rokas
muzikos mokyklos labai reikalinga, tai aukleja ir ugdo nuo mazens vaikus ir moko juos tobuleti
8 Raimundas
Valstybė žlugs, jei nebus kultūros. Negi sunku tai suprasti?
9 Rasa,Sirijotaviciene
leisti vaikams mokytis muzikos !muzikinis issilavinimas kaune turi buti prieinamas visiems !!!
10 A.Kozlovskis
Gal geriau butu sumazinti bukagalvius Kauno valdininkus kurie sprendzia visiskai ju menkom smegenelem neikandamus klausimus..
11 Saulius
(~1977 m. baigiau Kauno I-ąją vaikų muzikos mokyklą; esu nuoširdžiai dėkingas savo Mokytojoms)
12 Darius
Viršūnė! :) ..................... Eina na............. ;)
13 Justas
Kai šiaip valdžiai reikia, kad pagrotų muzikantai per kokius renginius, o va tai tau.. :)
14 INGA
u-darykim muzikos mokyklas - statykim kalėjimus...
15 Vejune
Siais sunkiais laikais bent vaikai turetu tureti kazkoki laimes ir atsiskleidimo saltini.
16 Kristina
muzikos mokyklu skaicius turetu augti, o ne mazeti. vaikai yra visos tautos ateitis.
17 Miglė
neformalusis svietimas yra butinas tinkamam vaiko augimui
18 M.
Neuždarykit muzikos mokyklų, jos svarbios mūsų visuomenės švietimui! Ugdo vaikus.

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5815)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Prieš kaukių dėvėjimą pradinukams pamokų metu (2705)

Gediminas. Adresuota: LR Vyriausybė

Prašau atšaukti nurodymą pradinukams dėvėti kaukes pamokų metu. Užtenka to, kad jie ir taip dėvi kaukes eidami į mokyklą, pertraukų metu. Juk valgydami mokykloje jas nusiima, bendrauja, žaidžia... Jie juk vaikai. Klasėje tikrai nėra būtina daryti tokių cirkų !!! Pabandykite patys užsidėti kaukę ir prabūti su ja nenusiimant pusę dienos, užteks kankinti mūsų vaikus! PRAŠAU NEVERSTI PAMOKŲ METU 1-4 KLASIŲ MOKINIŲ DĖVĖTI KAUKES !!!

Atšaukti 2021 VBE (439)

Greta. Adresuota: Lietuvos švietimo ministerija

Prasidėjus antrąjam karantinui, puikiai žinome, kad mokymosi kokybė vėl kris. Kaip jau dauguma pastebėjo - nuotolinis mokymasis yra pamokų imitacija. Tik savarankiškas namų darbų darymas negali būti prilyginamas įprastiniam ugdymo procesui. Didžioji dalis dabartinių dvyliktokų vis dar mokosi 11klasės kursą, kadangi nuotolinio mokymosi tempas kur kas lėtesnis. Jau dabar matome, kad nespėsime išmokti visko, o tuo labiau pasikartoti prieš egzaminus. Egzaminai neparodytų mūsų tikrųjų gebėjimų, o tik išryškins tai ko nespėjome ar tai ką pamiršome. Be to daugelyje švietime priaujančių valstybių (Norvegija, Belgija, Didžioji Britanija) egzaminų praktika nėra taikoma. Galbūt šis sunkus laikotarpis, kaip sako VU rektorius, yra puiki galimybė pakeisti sistemą ir išbandyti naujus vertinimo būdus, kurie galbūt pasiteisintų ir būtų juos galima atitinkamai pritaikyti ateityje.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (94)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.