Kauno muzikos mokyklų uždarymui - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Reikalaujame iš naujo svarstyti visų Kauno muzikos mokyklų finansavimą ir nedelsiant patvirtinti jų veiklos tęstinumą 2012-2013 mokslo metams! Negalime nutraukti ilgamečių tradicijų ir atleisti savo darbui atsidavusių kultūros specialistų. Privalome užtikrinti muzikinio išsilavinimo tęstinumą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 A.Grabliauskaitė ... Leiskite jauniems žmonėms mokytis muzikos pažinimo!
2 L.Kerpauskaite ... tylomis nori nusiaubti Muzikos mokyklas, griauna tai, ką daugelis statė ilgus metus..
3 Vaidilutė K... Sunaikinti kultūros židinį, kuris - įsikūręs miesto centre niežti visiems, nes juos domina pastatai ir žemė, o ne kultūra, vaikai ir pedagogai...
4 Konstantinas O... Kuo mažiau liks mokyklų, tuo daugiau reikės kalėjimų.
5 Mindaugas R... Atėmę iš mūsų kultūrą, atimsite svarbiausią dalyką - mūsų ateitį
6 Andrius M... Kauno muzikos mokyklos nuo seno yra pačios stipriausios ir išugdo daugumą iškiliausių Lietuvos menininkų. Neleiskite žlugti šioms tradicijoms ir nesumenkinkite Kauno svarbos Lirtuvos muzikos pasauly
7 Rokas L... muzikos mokyklos labai reikalinga, tai aukleja ir ugdo nuo mazens vaikus ir moko juos tobuleti
8 Raimundas M... Valstybė žlugs, jei nebus kultūros. Negi sunku tai suprasti?
9 Rasa,Sirijotaviciene ... leisti vaikams mokytis muzikos !muzikinis issilavinimas kaune turi buti prieinamas visiems !!!
10 A.Kozlovskis ... Gal geriau butu sumazinti bukagalvius Kauno valdininkus kurie sprendzia visiskai ju menkom smegenelem neikandamus klausimus..
11 Saulius M... (~1977 m. baigiau Kauno I-ąją vaikų muzikos mokyklą; esu nuoširdžiai dėkingas savo Mokytojoms)
12 Darius A... Viršūnė! :) ..................... Eina na............. ;)
13 Justas Č... Kai šiaip valdžiai reikia, kad pagrotų muzikantai per kokius renginius, o va tai tau.. :)
14 INGA S... u-darykim muzikos mokyklas - statykim kalėjimus...
15 Vejune G... Siais sunkiais laikais bent vaikai turetu tureti kazkoki laimes ir atsiskleidimo saltini.
16 Kristina Š... muzikos mokyklu skaicius turetu augti, o ne mazeti. vaikai yra visos tautos ateitis.
17 Miglė L... neformalusis svietimas yra butinas tinkamam vaiko augimui
18 M. S... Neuždarykit muzikos mokyklų, jos svarbios mūsų visuomenės švietimui! Ugdo vaikus.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!