Už VUAL ligoninės išsaugojimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus Universitetinė Antakalnio ligoninė svarbi ne tik vilniečiams. Čia reguliariai atvyksta sveikatos patikrai, konsultacijos ir gydymui ligoniai iš įvairių miestų ir miestelių.
Mums rūpi VUAL(Vilniaus universitetinė Antakalnio ligoninė) likimas. Mes už ligoninės išsaugojimą ! Prieš privatizavimą, profilio keitimą!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 ONA M... LABAI PRASOM PALIKTI IR NEKEISTI LIGONINES PROFILIO
2 Jurgis V... Sveikatos sistema yra visuomenės turtas ir sudėtinė dalis. Privatizacijos iškreipia sveikatos apsaugą ir sukuria "privilegijuotuosius" (tuos kurie turi pinigų) ir "nereikalinguosius". NEPRITRARIU
3 Arunas S... Neleiskime Zuokui ardyti gerai veikiancios ligonines !
4 Gytis K... As už ligoninės išsaugojimą ! Prieš privatizavimą, profilio keitimą!
5 Rūta Ž... šios ligoninės specialistai dirba pagal Hipokrtą. Nedrįskite to panaikinti. Nes Lietuvą nuskurdinsite galutinai!
6 VIDA B... Už ligoninės ir poliklinikos išsaugojimą. Nesutinku su privatizavimu.
7 Zita ... Daud zmoniu neteks darbo , op beto ir ligoniai praras gydymo istaiga
8 Audronė S... Tikrinausi sveikatą.Mano pagarba ten dirbantiems gydytojams!
9 Daiva A... Mes dirbame ir gydomės VUAL, norėtume ir toliau, kad ši ligoninė išliktu neprivatizuotz. Privatizavus visos med. paslaugos būtu mokomos.
10 Oležko N... kada jau prisilobs tas abonentas! kad jis sprogtu,vis jam mažai. Ir kas už ji tik balsavo?
11 Eleonora K... Pati esu sios poliklinikos ir ligonines paciente - geresnes vietos kol kas neradau per paskutinius 10 metu!!! Personalui reikia PAMINKLA statyti uz pagarba pacientams!
12 Auksė O... Kad dializės, peritoninės dializes ir nefrologinis skyrius ir konsultacinė poliklinika liktų VUAL sudėtyje