Už VUAL ligoninės išsaugojimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus Universitetinė Antakalnio ligoninė svarbi ne tik vilniečiams. Čia reguliariai atvyksta sveikatos patikrai, konsultacijos ir gydymui ligoniai iš įvairių miestų ir miestelių.
Mums rūpi VUAL(Vilniaus universitetinė Antakalnio ligoninė) likimas. Mes už ligoninės išsaugojimą ! Prieš privatizavimą, profilio keitimą!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 ONA MIL... LABAI PRASOM PALIKTI IR NEKEISTI LIGONINES PROFILIO
2 Jurgis Val... Sveikatos sistema yra visuomenės turtas ir sudėtinė dalis. Privatizacijos iškreipia sveikatos apsaugą ir sukuria "privilegijuotuosius" (tuos kurie turi pinigų) ir "nereikalinguosius". NEPRITRARIU
3 Arunas Sal... Neleiskime Zuokui ardyti gerai veikiancios ligonines !
4 Gytis Kre... As už ligoninės išsaugojimą ! Prieš privatizavimą, profilio keitimą!
5 Rūta Žem... šios ligoninės specialistai dirba pagal Hipokrtą. Nedrįskite to panaikinti. Nes Lietuvą nuskurdinsite galutinai!
6 VIDA BRA... Už ligoninės ir poliklinikos išsaugojimą. Nesutinku su privatizavimu.
7 Zita ... Daud zmoniu neteks darbo , op beto ir ligoniai praras gydymo istaiga
8 Audronė Sta... Tikrinausi sveikatą.Mano pagarba ten dirbantiems gydytojams!
9 Daiva Ali... Mes dirbame ir gydomės VUAL, norėtume ir toliau, kad ši ligoninė išliktu neprivatizuotz. Privatizavus visos med. paslaugos būtu mokomos.
10 Oležko Nik... kada jau prisilobs tas abonentas! kad jis sprogtu,vis jam mažai. Ir kas už ji tik balsavo?
11 Eleonora Kam... Pati esu sios poliklinikos ir ligonines paciente - geresnes vietos kol kas neradau per paskutinius 10 metu!!! Personalui reikia PAMINKLA statyti uz pagarba pacientams!
12 Auksė Onė... Kad dializės, peritoninės dializes ir nefrologinis skyrius ir konsultacinė poliklinika liktų VUAL sudėtyje