MŪSŲ „SOUL BOX“ DAR NE LAIKAS Į AMŽINATILSĮ!

0 PARAŠAI

Kategorija:

2012 metų gegužės 2 dieną Vilniaus savivaldybės Tarybos nariai neleido kavinei „Soul Box” atgauti leidimo prekiauti alkoholiais gėrimais po 24 val.

„Soul Box” tai reiškia vieną – PRAŽŪTĮ.

Mums visiems žinoma, kad atsakydamas į aplinkinių gyventojų nusiskundimus dėl triukšmo, „Soul Box” kolektyvas įgyvendino ne vieną triukšmo prevencijos priemonę - šokių salėje instaliavo akustinius skydus ir izoliavo ją akustine užuolaida, muzikinius pasirodymus perkėlė iš stiklinės salės į šokių salę, neturinčią langų ir tiesioginio išėjimo iš kavinės, sugriežtino lauko durų kontrolę, papildomai pasamdė dar 2 darbuotojus, stiklinėje salėje ant langų įrengė porolono izoliaciją. Tačiau nepaisant visų „Soul Box” pastangų, miesto Tarybos nariai vienašališkai įsiklausę tik į vieną šio konflikto pusę (gyventojus), negrąžino kavinei licenzijos prekybai alkoholiniais gėrimais po 24 val.

Negalime neišreikšti savo pasipiktinimo, kai taip nepagrįstai žlugdoma viena iš mūsų mėgstamiausių Vilniaus vietų.

Todėl prašome tiek gyventojų, tiek miesto Tarybos narių atsižvelgti į kavinės „Soul Box” pastangas ir remiantis faktiniais įrodymais, kad „Soul Box” veikla nesukelia daugiau triukšmo nei numatyta visuomenės sveikatos normose:

- grąžinti „Soul Box” licenziją prekiauti alkoholiniais gėrimais po 24 val;

- neatimti darbo vietų ir neskatinti emigruoti iš Lietuvos 35 aktyvių, motyvuotų ir darbščių „Soul Box” darbuotojų;

- neatimti iš mūsų valstybės taip reikalingų biudžeto įplaukų iš „Soul Box” pajamų mokesčio;

- neatimti galimybės iš mūsų susirinkti kavinėje „Soul Box” ir mėgautis muzika, koncertais, performansais, filmais, diskusijomis!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Apolinaras B... bet as vistiek gersiu alu vokieciu gatvej. tik sikart is bambalio rysium su tuo kad taip pigiau ir daugiau jegos aluje katras i bambali ivaryta drutu aludariu buna. taigi vaigi.
2 justinas k... Zuokai palik Ramybėje Soul box nusibodai su savo Aferom
3 Simona N... cia zmones nepatenkinti, ar konkurentai nebesurenka zmoniu ir taip nori uzdaryti kluba?
4 Inga L... Viena geriausių vietų centre turi atgauti pradinę būseną.
5 I.Malakauskaite ... kaip matau remianciu soulbox yra daugiau nei juo nepatenkintu... uz pasirinkimo laisve demokratiskoje tautoje!
6 Dovilė C... neatimti darbo vietų ir neskatinti emigruoti iš Lietuvos 35 aktyvių, motyvuotų ir darbščių „Soul Box” darbuotojų;
7 N. S... "Soulbox" apribojimai turi buti panaikinti, nes tai viena geriausiu vietu Vilniaus mieste.
8 Domas D... Viena is tokio pobudzio vietu, kur galima praleisti laika su bendraminciais ir pasiklausyti muzikos jaukioje vietoje, besimegaujant gardziu maistu. Aciu
9 Gintarė Č... Nežlugdykite vienos iš geriausių Vilniaus vietų, kuria dar galime didžiuotis!
10 Lukas S... Lukas uz tai, kad butu ivertintos visos igyvendintos Soul-Box prevencine priemones ir priimtas adekvatus sprendimas!
11 Rima J... Senamiestis ir centras ne miegamieji rajonai. Norintieji ramiai ir tyliai gyventi paprastai nesirenka sostinės centro ar senamiesčio. O barai ir naktiniai klubai nesisteigia priemiesčio pušyne.
12 Aleksandras R... Negalima leisti valdziai zudyti lietuvos pramogu versla
13 Ana U... "Soul box" viena šauniausių kavinių Vilniuje! Negalima jos žlugdyti šiuo kvailu apribojimu.
14 M. B... triukšmo kėlimas - akivaizdžiai nepagrįstas kaltinimas
15 Jovita P... jei triukšmas ir sklinda tai tikrai ne iš soul boxo.
16 Lija K... :))) uz tai, kas nesa dziaugsma, reikia kovototi :)
17 Viktorija Č... Manau, kad SOUL BOX tikrai nekelia triukšmo, kadangi visus metus dirbu adresu Palangos 4, III aukšte (tiesiai virš SOULBOX ir dirbam ilgai, būna ir iki 22 val. tačiau jokio triukšmo BŪDAMI TAME PAČIAM
18 K.Virbickaitė ... Soul Box tikrai nesukelia gyventojams daugiau nepatogumų nei šalia esantis Disco Budha!
19 Donata J... Dingus "Woo" mieste pasidarė nyku visiems jam sessionų mėgėjams bei džiazo muzikantams. Atsiradus Soul Box'ui miestas vėl prisipildė įvairios muzikos spalvų.Soul Box nenusipelnė baudų
20 Šarūnas U... MŪSŲ „SOUL BOX“ DAR NE LAIKAS Į AMŽINATILSĮ!
21 emilija ... Pati geriausia Vilniuje vieta, neleiskit ir jai isnykti!
22 Alisa P... leiskite "soul box" barui prekiauti alkoholiniais gerimais po 24h
23 Vytautas B... argumentai kuriais remiantis atimta licenzija yra teisiskai neadekvatys
24 Jūratė S... Už kokteilį, kuris skanesnis tik po 24h. Už relaxuojantį ir gyvą miestą!
25 Karolis K... MŪSŲ „SOUL BOX“ DAR NE LAIKAS Į AMŽINATILSĮ!
26 Kotryna M... nes tai viena is geriausiu vietu vilniuje ne tik skleidzianti gera muzika , bet ir lavinanti jaunimo supratima ir isprusima snekant apie tokia muzika kaip jazz'as , kurio vilniuj labai truksta
27 K.Zaboras ... vienas geriausiu klubu Vilniuje, daznai cia lankausi ir tikrai butu apmaudu, jei jis uzsidarytu...
28 Raminta S... viena is geriausiu vietu Vilniuje, noreciau ir toliau cia lankytis.
29 Matas P... Tikrai soulboxe yra labai kultūringa, šiuolaikiška atmosfera
30 Vilius G... Geriau butu renkama Disco 311 uzdarymo peticija, ten surmulio daug daugiau ir liaudis agresyvesne.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!