Prašome leisti Google Maps Street View fotografuoti Lietuvos gatves

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos valstybinė duomenų apsaugos inspekcija neseniai uždraudė Google Maps Street View fotografuoti Lietuvos miestų ir miestelių gatves.

Daugybė pasaulio šalių miestų ir miestelių jau nufotografuoti, daug žmonių naudojasi šia funkcija, nes ji labai naudinga, norint žinoti tikslų maršrutą reikiame mieste (iš palydovinių nuotraukų jo taip nesimato), susirasti reikiamą pastatą ar automobilio parkavimo vietą.

Argumentas, dėl ko Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija uždraudė fotografuoti gatves, buvo privatumo pažeidimas. Tačiau prieš nuotraukas patalpinant internete, visi nufotografuotų žmonių veidai ir automobilių yra programiškai suliejami, kad jų nebūtų galima identifikuoti. Be to, šiais laikais gyventojai yra nuolat stebimi prekybos centruose, stebimi gatvėse esančiomis kameromis, nuolat papuola į televizijos reportažus kaip praeiviai. Čia veidai yra aiškiai matomi, juk tai irgi būtų privatumo pažeidimas.

Dėl aukščiau išvardintų priežasčių prašome leisti Google Maps Street View fotografuoti Lietuvos miestų ir miestelių gatves.

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!