Prašome leisti Google Maps Street View fotografuoti Lietuvos gatves

0 PARAŠAI

Adresuota: Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
Kategorija:

Lietuvos valstybinė duomenų apsaugos inspekcija neseniai uždraudė Google Maps Street View fotografuoti Lietuvos miestų ir miestelių gatves.

Daugybė pasaulio šalių miestų ir miestelių jau nufotografuoti, daug žmonių naudojasi šia funkcija, nes ji labai naudinga, norint žinoti tikslų maršrutą reikiame mieste (iš palydovinių nuotraukų jo taip nesimato), susirasti reikiamą pastatą ar automobilio parkavimo vietą.

Argumentas, dėl ko Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija uždraudė fotografuoti gatves, buvo privatumo pažeidimas. Tačiau prieš nuotraukas patalpinant internete, visi nufotografuotų žmonių veidai ir automobilių yra programiškai suliejami, kad jų nebūtų galima identifikuoti. Be to, šiais laikais gyventojai yra nuolat stebimi prekybos centruose, stebimi gatvėse esančiomis kameromis, nuolat papuola į televizijos reportažus kaip praeiviai. Čia veidai yra aiškiai matomi, juk tai irgi būtų privatumo pažeidimas.

Dėl aukščiau išvardintų priežasčių prašome leisti Google Maps Street View fotografuoti Lietuvos miestų ir miestelių gatves.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...