Neleiskime "Tauros loftui" žlugti!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji alaus klubo “Tauros loftas” gerbėjai, esame susirūpinę dėl tolimesnio šio klubo likimo. "Internete sužinojome, kad Panevėžio miesto taryba artimiausiu metu planuoja smarkiai (iki 22 val.) sutrumpinti “Tauros lofto” prekybos alkoholiu laiką. Šiam klubui, kuris tik prieš gerą pusmetį pradėjo savo kultūrinę - pramoginę veiklą, tai žiaurus kirtis reiškiantis tik vieną - užsidarymą.
Nors “Tauros loftas” dar neatšventė net 1 metų gimtadienio ir dirba tik penktadieniais bei šeštadieniais, bet jau spėjo į mūsų visų gyvenimą įnešti naujų gaivių vėjų. Klubas pamažu tampa tikrai išskirtine erdve, kurioje smagu gerai leisti laiką. Tai ne tik penktadieniai, skirti ramiam pasižmonėjimui, bei šeštadieniniai dainuojamosios poezijos, džiazo bei gyvos muzikos vakarai, bet ir dokumentinių filmų premjeros, bei pirmą sykį mūsų miesto istorijoje surengtas atviras Panevėžio miesto stalo futbolo turnyras.
Taigi, mes tiesiog negalime neišsakyti savo nusivylimo bei pasipiktinimo, kad taip nepagrįstai žlugdoma viena iš mūsų mėgstamiausių Panevėžio pramoginio - kultūrinio gyvenimo vietų.
Todėl prašome tiek gyventojų, tiek miesto Tarybos narių atsižvelgti į klubo „Tauros loftas” pastangas mažinant triukšmą(atliekamas garsą izoliuosiantis pastato remontas):

- neriboti alkoholio prekybos bei darbo laiko;

- neatimti darbo vietų ir neskatinti emigruoti iš Lietuvos aktyvių, energingų ir darbščių klubo darbuotojų;

- neatimti iš mūsų valstybės taip reikalingų biudžeto įplaukų iš alaus klubas „Tauros loftas” pajamų mokesčio;

- neatimti galimybės iš mūsų susirinkti alaus klube „Tauros loftas” ir mėgautis gera muzika, koncertais, filmais, diskusijomis, stalo futbolo žaidimu.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 G. K... jaunimui visai nebus kur eit. tik buitinis ir masinu stovejimo aiksteliu pijokavimas
2 Gaivenienė Ž... Teko lankytis, puikiai praleidome laiką.Vienintelis tokio tipo klubas Panevėžyje!
3 Ignė G... geriau tegul larioką uždaro, kur tose patalpose yra... tai bus naudos miestui, kai visus bomžus išvaikys
4 K. A... nereikia is panevezio daryti pensininku ir pakampiais geriancio jaunimo krasto. Klubas puikus
5 R. K... ir taip nėra Panevėžio jaunimui kur linksmintis..
6 Mindaugas V... butu teisinga, jei miesto taryba, draudimais panaikina darbo vietas, jas turi sukurti kitur, o tai bus tikri revoliucionieriai - "lauzyti, tai ne statyti, sielos neskauda" (versta is rusu kalbos)
7 L. K... Manau, jeigu čia yra kavinė-baras tai ir alų noriu gerti visą parą ;p
8 Ivas L... Tegu taryba, prieš uždarant šitą vietą, po to iš karto sugalvoja alternatyvą. Nes tie, kurie nesėdi namie šendien tai nesedės, ar tai išeitis?
9 Juozas A... cia viena is geriausiu vietu linksmai ir kulturingai praleisti savaitgalio vakarus.
10 Monika T... už kultūrą kovosim visi, kam svarbu intelektualesnė visuomenė!!!
11 Juozas R... Nezlugdom smulkaus verslo bei pramogu infrastrukturos panevezyje
12 T.Staniūnas ... Panevėžys ir taip merdi, jauniems žmonėms nėra ką veikti, numarinkim jį dar labiau. Turbūt kažkam pinigų nepamokėjo lofto savininkai.
13 Mark H... Duokime jaunoliem daugiau priezasciu pasilikti lietuvoj ir dalyvauti kuribinguose renginuose.
14 Nesvarbu k... Kam sutrumpinti laika? Tam kad jis uzsidarytu, paprasciausiai negali uzdaryti sio klubo, bet padarys taip kad jis bankrotuotu. Jus gal musmyriu uzvalge?
15 Šarūnas G... nors viena vieta padori atsidare panevezyje, kur susirenka normalus jaunimas atsipalaiduot, ir tai sugalvojo uzdaryt.... ziauru...
16 Linas J... Jei bus sumažintas darbo laikas automatiškai nukentės klientūra ir pajamos. Nesuprantu kam to reikia.
17 Remigijus B... alus iki 22 val????? Nesamone!!! Kas eis i bara, kuriame alus iki 22 val.?
18 Lukas K... nėra kitos tokios vietos Panevėžyje, kur vyktų tokio žanro renginiai kaip čia.
19 Titas ... Jei uzdarysit ,,Tauros Loftas'',tai tada mes protestuosim.
20 Gabrielė ... Tai vienintele gera vieta Panevezyje,kur dar galima su draugais smagiai praleisti laika.
21 Gediminas K... oh c'mon, cut the shit, juk ir taip mažai Panevėžyje tokių vietų
22 Inga B... tvarkingu, padoriu zmoniu (ir suaugusiu, ir jaunimo), kurie moka linksmintis neperlenkdami lazdos, vieta. Kokie koncertai...
23 Vidmantas L... Nors pats is Vilniaus, bet sitas loftas matyt vienintele padori vieta pailse bunant Panevezyje...
24 Dovaras N... Tai būtų tikrai didelė netektis Panevėžiui, kur ir taip viskas užsidarinėja.

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu