Neleiskime "Tauros loftui" žlugti!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji alaus klubo “Tauros loftas” gerbėjai, esame susirūpinę dėl tolimesnio šio klubo likimo. "Internete sužinojome, kad Panevėžio miesto taryba artimiausiu metu planuoja smarkiai (iki 22 val.) sutrumpinti “Tauros lofto” prekybos alkoholiu laiką. Šiam klubui, kuris tik prieš gerą pusmetį pradėjo savo kultūrinę - pramoginę veiklą, tai žiaurus kirtis reiškiantis tik vieną - užsidarymą.
Nors “Tauros loftas” dar neatšventė net 1 metų gimtadienio ir dirba tik penktadieniais bei šeštadieniais, bet jau spėjo į mūsų visų gyvenimą įnešti naujų gaivių vėjų. Klubas pamažu tampa tikrai išskirtine erdve, kurioje smagu gerai leisti laiką. Tai ne tik penktadieniai, skirti ramiam pasižmonėjimui, bei šeštadieniniai dainuojamosios poezijos, džiazo bei gyvos muzikos vakarai, bet ir dokumentinių filmų premjeros, bei pirmą sykį mūsų miesto istorijoje surengtas atviras Panevėžio miesto stalo futbolo turnyras.
Taigi, mes tiesiog negalime neišsakyti savo nusivylimo bei pasipiktinimo, kad taip nepagrįstai žlugdoma viena iš mūsų mėgstamiausių Panevėžio pramoginio - kultūrinio gyvenimo vietų.
Todėl prašome tiek gyventojų, tiek miesto Tarybos narių atsižvelgti į klubo „Tauros loftas” pastangas mažinant triukšmą(atliekamas garsą izoliuosiantis pastato remontas):

- neriboti alkoholio prekybos bei darbo laiko;

- neatimti darbo vietų ir neskatinti emigruoti iš Lietuvos aktyvių, energingų ir darbščių klubo darbuotojų;

- neatimti iš mūsų valstybės taip reikalingų biudžeto įplaukų iš alaus klubas „Tauros loftas” pajamų mokesčio;

- neatimti galimybės iš mūsų susirinkti alaus klube „Tauros loftas” ir mėgautis gera muzika, koncertais, filmais, diskusijomis, stalo futbolo žaidimu.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 G. K... jaunimui visai nebus kur eit. tik buitinis ir masinu stovejimo aiksteliu pijokavimas
2 Gaivenienė Ž... Teko lankytis, puikiai praleidome laiką.Vienintelis tokio tipo klubas Panevėžyje!
3 Ignė G... geriau tegul larioką uždaro, kur tose patalpose yra... tai bus naudos miestui, kai visus bomžus išvaikys
4 K. A... nereikia is panevezio daryti pensininku ir pakampiais geriancio jaunimo krasto. Klubas puikus
5 R. K... ir taip nėra Panevėžio jaunimui kur linksmintis..
6 Mindaugas V... butu teisinga, jei miesto taryba, draudimais panaikina darbo vietas, jas turi sukurti kitur, o tai bus tikri revoliucionieriai - "lauzyti, tai ne statyti, sielos neskauda" (versta is rusu kalbos)
7 L. K... Manau, jeigu čia yra kavinė-baras tai ir alų noriu gerti visą parą ;p
8 Ivas L... Tegu taryba, prieš uždarant šitą vietą, po to iš karto sugalvoja alternatyvą. Nes tie, kurie nesėdi namie šendien tai nesedės, ar tai išeitis?
9 Juozas A... cia viena is geriausiu vietu linksmai ir kulturingai praleisti savaitgalio vakarus.
10 Monika T... už kultūrą kovosim visi, kam svarbu intelektualesnė visuomenė!!!
11 Juozas R... Nezlugdom smulkaus verslo bei pramogu infrastrukturos panevezyje
12 T.Staniūnas ... Panevėžys ir taip merdi, jauniems žmonėms nėra ką veikti, numarinkim jį dar labiau. Turbūt kažkam pinigų nepamokėjo lofto savininkai.
13 Mark H... Duokime jaunoliem daugiau priezasciu pasilikti lietuvoj ir dalyvauti kuribinguose renginuose.
14 Nesvarbu k... Kam sutrumpinti laika? Tam kad jis uzsidarytu, paprasciausiai negali uzdaryti sio klubo, bet padarys taip kad jis bankrotuotu. Jus gal musmyriu uzvalge?
15 Šarūnas G... nors viena vieta padori atsidare panevezyje, kur susirenka normalus jaunimas atsipalaiduot, ir tai sugalvojo uzdaryt.... ziauru...
16 Linas J... Jei bus sumažintas darbo laikas automatiškai nukentės klientūra ir pajamos. Nesuprantu kam to reikia.
17 Remigijus B... alus iki 22 val????? Nesamone!!! Kas eis i bara, kuriame alus iki 22 val.?
18 Lukas K... nėra kitos tokios vietos Panevėžyje, kur vyktų tokio žanro renginiai kaip čia.
19 Titas ... Jei uzdarysit ,,Tauros Loftas'',tai tada mes protestuosim.
20 Gabrielė ... Tai vienintele gera vieta Panevezyje,kur dar galima su draugais smagiai praleisti laika.
21 Gediminas K... oh c'mon, cut the shit, juk ir taip mažai Panevėžyje tokių vietų
22 Inga B... tvarkingu, padoriu zmoniu (ir suaugusiu, ir jaunimo), kurie moka linksmintis neperlenkdami lazdos, vieta. Kokie koncertai...
23 Vidmantas L... Nors pats is Vilniaus, bet sitas loftas matyt vienintele padori vieta pailse bunant Panevezyje...
24 Dovaras N... Tai būtų tikrai didelė netektis Panevėžiui, kur ir taip viskas užsidarinėja.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!