Neleiskime "Tauros loftui" žlugti!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji alaus klubo “Tauros loftas” gerbėjai, esame susirūpinę dėl tolimesnio šio klubo likimo. "Internete sužinojome, kad Panevėžio miesto taryba artimiausiu metu planuoja smarkiai (iki 22 val.) sutrumpinti “Tauros lofto” prekybos alkoholiu laiką. Šiam klubui, kuris tik prieš gerą pusmetį pradėjo savo kultūrinę - pramoginę veiklą, tai žiaurus kirtis reiškiantis tik vieną - užsidarymą.
Nors “Tauros loftas” dar neatšventė net 1 metų gimtadienio ir dirba tik penktadieniais bei šeštadieniais, bet jau spėjo į mūsų visų gyvenimą įnešti naujų gaivių vėjų. Klubas pamažu tampa tikrai išskirtine erdve, kurioje smagu gerai leisti laiką. Tai ne tik penktadieniai, skirti ramiam pasižmonėjimui, bei šeštadieniniai dainuojamosios poezijos, džiazo bei gyvos muzikos vakarai, bet ir dokumentinių filmų premjeros, bei pirmą sykį mūsų miesto istorijoje surengtas atviras Panevėžio miesto stalo futbolo turnyras.
Taigi, mes tiesiog negalime neišsakyti savo nusivylimo bei pasipiktinimo, kad taip nepagrįstai žlugdoma viena iš mūsų mėgstamiausių Panevėžio pramoginio - kultūrinio gyvenimo vietų.
Todėl prašome tiek gyventojų, tiek miesto Tarybos narių atsižvelgti į klubo „Tauros loftas” pastangas mažinant triukšmą(atliekamas garsą izoliuosiantis pastato remontas):

- neriboti alkoholio prekybos bei darbo laiko;

- neatimti darbo vietų ir neskatinti emigruoti iš Lietuvos aktyvių, energingų ir darbščių klubo darbuotojų;

- neatimti iš mūsų valstybės taip reikalingų biudžeto įplaukų iš alaus klubas „Tauros loftas” pajamų mokesčio;

- neatimti galimybės iš mūsų susirinkti alaus klube „Tauros loftas” ir mėgautis gera muzika, koncertais, filmais, diskusijomis, stalo futbolo žaidimu.

# Vardas Komentaras
1 G.
jaunimui visai nebus kur eit. tik buitinis ir masinu stovejimo aiksteliu pijokavimas
2 Gaivenienė
Teko lankytis, puikiai praleidome laiką.Vienintelis tokio tipo klubas Panevėžyje!
3 Ignė
geriau tegul larioką uždaro, kur tose patalpose yra... tai bus naudos miestui, kai visus bomžus išvaikys
4 K.
nereikia is panevezio daryti pensininku ir pakampiais geriancio jaunimo krasto. Klubas puikus
5 R.
ir taip nėra Panevėžio jaunimui kur linksmintis..
6 Mindaugas
butu teisinga, jei miesto taryba, draudimais panaikina darbo vietas, jas turi sukurti kitur, o tai bus tikri revoliucionieriai - "lauzyti, tai ne statyti, sielos neskauda" (versta is rusu kalbos)
7 L.
Manau, jeigu čia yra kavinė-baras tai ir alų noriu gerti visą parą ;p
8 Ivas
Tegu taryba, prieš uždarant šitą vietą, po to iš karto sugalvoja alternatyvą. Nes tie, kurie nesėdi namie šendien tai nesedės, ar tai išeitis?
9 Juozas
cia viena is geriausiu vietu linksmai ir kulturingai praleisti savaitgalio vakarus.
10 Monika
už kultūrą kovosim visi, kam svarbu intelektualesnė visuomenė!!!
11 Juozas
Nezlugdom smulkaus verslo bei pramogu infrastrukturos panevezyje
12 T.Staniūnas
Panevėžys ir taip merdi, jauniems žmonėms nėra ką veikti, numarinkim jį dar labiau. Turbūt kažkam pinigų nepamokėjo lofto savininkai.
13 Mark
Duokime jaunoliem daugiau priezasciu pasilikti lietuvoj ir dalyvauti kuribinguose renginuose.
14 Nesvarbu
Kam sutrumpinti laika? Tam kad jis uzsidarytu, paprasciausiai negali uzdaryti sio klubo, bet padarys taip kad jis bankrotuotu. Jus gal musmyriu uzvalge?
15 Šarūnas
nors viena vieta padori atsidare panevezyje, kur susirenka normalus jaunimas atsipalaiduot, ir tai sugalvojo uzdaryt.... ziauru...
16 Linas
Jei bus sumažintas darbo laikas automatiškai nukentės klientūra ir pajamos. Nesuprantu kam to reikia.
17 Remigijus
alus iki 22 val????? Nesamone!!! Kas eis i bara, kuriame alus iki 22 val.?
18 Lukas
nėra kitos tokios vietos Panevėžyje, kur vyktų tokio žanro renginiai kaip čia.
19 Titas
Jei uzdarysit ,,Tauros Loftas'',tai tada mes protestuosim.
20 Gabrielė
Tai vienintele gera vieta Panevezyje,kur dar galima su draugais smagiai praleisti laika.
21 Gediminas
oh c'mon, cut the shit, juk ir taip mažai Panevėžyje tokių vietų
22 Inga
tvarkingu, padoriu zmoniu (ir suaugusiu, ir jaunimo), kurie moka linksmintis neperlenkdami lazdos, vieta. Kokie koncertai...
23 Vidmantas
Nors pats is Vilniaus, bet sitas loftas matyt vienintele padori vieta pailse bunant Panevezyje...
24 Dovaras
Tai būtų tikrai didelė netektis Panevėžiui, kur ir taip viskas užsidarinėja.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (132)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.