šeima tik susituokus - ne!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Šeima tik susituokus - ne! Šeima sudaro darni žmonių bendruomenė - tėvas, motina, vaikai. Jei nėra sąvokų žmona ir vyras, juk nereiškia, kad jie ne šeimoje užaugins vaikučius nedarniai, amoraliai ir panašiai. Natimkit iš žmonių rinktis savo apsisprendimu kaip jiems elgtis norisi. Neskatinkit jaunimo bėgti iš Lietuvos del dar vieno asmeninio pasirinkimo suvaržymo, nes kitur jis galės gyvent taip kaip jis nori. Puikiai šeima vadinasi ir nesusituokia ir labai šauniai užaugina dorus ir išauklėtus vaikus, ir toks įstatymas nepakeis auklėjimo, ir požiūrio į gyvenimą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 nesusituokusi ... ka gali pakeist santuka.Zmogus turi but zmogum o ne bezdzione kuri laksto nuo vieno pas kita.Ziedas to nepakeis.
2 rita d... žmona - naujadaras iš slaviško žodžio "жена",naudokime sutuoktinė.Nes po santuokos moteris netanka motes statuso, kaip vyras ir lieka vyru,tumet vyras tampa mužas nuo slaviško žodžio"мужщйна".
3 Ingrida ... Apie kokąi demokratiją ir laisvę gali būti kalba Lietuvoje, jei tokie absurdiški įstatymai bus priimami....

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!