Chemtrails nuodijama mūsų tauta!! Sustabdykime chemikalų purškimą virš mūsų Lietuvos padangės!!

0 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublika
Kategorija:

Chemtrails nuodijama mūsų tauta !! Sustabdykime chemikalų purškimą virš mūsų Lietuvos padangės!!

Ar Jūs pastebėjote, kaip Lietuvoje išpurškiamas specialus skystis iš lėktuvų virš Jūsų ir Jūsų vaikų?
Jie purškia bario miltelius, kurie dėka saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių atlieka foto-jonizaciją. Tuomet, „sutrenkdami“ metalų katijonus, kurie yra purškale, sugeneruoja aliuminio-plazmos darinį su elektromagnetikais iš HAARP, žeminės(žemės) girotrono sistemos [GWEN], arba kosmoso lazeriais. Baris padidina aliuminio-plazmos junginio dalelių tankumą. Tai reiškia, kad jie gali sukurti didesnio tankio plazmą, negu jonizuodami atmosferą ar orą.
Jei ši sistema nebus sustabdyta, pasekmės didžiulės – milijonai žmonių mirs dėl apsinuodijimo aliuminiu ir bariu. Milijonai mirs dėl prastų derlių ir pasaulinio bado. Padaugės širdies priepuolių, insultų ir sergamumai vėžiu. Tai sukels negyvų naujagimių, nevaisingumo padidėjimus, persileidimus. Chemtrail dažnai turi grybelį, bakterijų, virusų, sudžiuvusių raudonųjų kūnelių, kristalinių medžiagų, anglies, metalų katijonų, ličio, kitų cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų ir kas žino, gal dar kokių protingųjų dulkių ar nano technologijos šlamšto. Metai biologinių bandymų su Amerikos piliečiais jau nėra didelė paslaptis. Danguje purškiami mikrobai, kurie ultravioletinių spindulių dėka mutuoja – tai puikus planas! Ar mes esame priimtini nuostoliai ar taip yra suplanuota?
Bet kurios šalies tautai įstojus į NATO bus taikoma proto kontrolė ir jos piliečių sveikata pablogės dėl intensyvių, svyruojančių elektromagnetinių laukų ir nuodingų chemtrails. Mūsų DNR iširs. Besiterliojant su šia kariuomenės technologija ir elektromagnetiniais laukais, rizikuojama išderinti žemės režimą. Galbūt, jis jau ir yra išderintas.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 D.SKVERNIENE ... Sustabdykime chemikalų purškimą virš mūsų Lietuvos padangės!!
2 Laima, Ž... Tegu vyriausybe grieztai pasako NATO nebarstyti jokiu chemikalu ir tegu paduoda juos i teisma del zalos atlyginimo!!! Tegu atveria akis visai Europai ir Amerikai, ju zmonems!!!
3 Rita F... Chemtrailams NE. Turi būti sustabdytas šis mūsų ir mūsų vaikų vaikų nuodijimas. Mes turime teisę gyventi švarioje, saugioje aplinkoje.
4 Justinas M... gaila kad dauguma yra akli bet tiesa issaiskes jau greitai...
5 A.Butkevičiūtė ... Aš-už švarų dangų ir sveiką natūralią aplinką!
6 Paulius R... Netylėkit žmonės, atsimerkit, turim būti aktyvūs ir savo politikus priversti tarnauti mums, o ne pasauliniam globalistų ir lobistų tinklui!!!
7 Mindaugas S... Noriu kad Lietuvoje ir visame likusiame pasaulyje pasibaigtu tokios nesąmonės. Visi žmonės turi teisę žinoti ką daro valdžia ir visi turi teisę į sveiką gyvenimą.
8 Regina ... Nusikalstama valdžios pozicija, jei neištiria ir informuoja žmonių
9 KĘSTUTIS A... ka bepukštų virš mūsų galvų be mūsų sutikimo yra nusikaltimas, kuris turi būti sustabdytas
10 Edvardas K... vis tik tai yra 99% žmonių prieš 1% turtingiausiųjų žmonių, tik tas 1% yra psichopatai, laikantys save dievais. Jų galia buvusi masinėje hipnozėje. Dabar informacinio amžiaus era, žmonės tampa laisvi.
11 V.Barauskienė ... verta pažiūrėti: http://atsibudimas.ucoz.com/news/chemtrails_nuodijama_musu_tauta/2011-05-12-130 ir http://www.logoslovo.ru/forum/all_1/section_22_1/topic_156/
12 Irena S... reikia daugiau sneketi su zmonemis. daug kas to dar nezino..
13 Eglė V... Tuoj pat sustabdote tą purškimą. Kas jie tokie, kad mus nuodytų??
14 Airina P... reikia apie tai kalbėti, viešinti, ne tik internetu
15 D.Baublys ... Miskus saugome nuo zmogaus o chemija purskiama tiesiog ant musu ir niekam nerupi
16 Justinas Ž... Tikiuosi kas nors imsis realių veiksmų sustabdyti tai.
17 s.šarunas ... nepritariu tokiam taikių zmoniu nuodijimui,lietuvos žemej.
18 N. T... Reikalauju sustabdyti chemikalų purškimą virš mūsų Lietuvos
19 Adomas R... Iškur tokia informacija? Čia yra nelogiškumų tikrai, bet iš esmės aš sutinku, kad reikia bent bandyti stabdyti mūsų nuodijimą; be to, esu prieš NWO (kas nežino - pasidomėkite)...
20 danute v... Sustabdykime chemikalu purskima virs musu Lietuvos padanges,jei galima ir virs viso pasaulio padanges
21 danute v... Sustabdyti chemikalu purskima virs Lietuvos ir pasaulio
22 jONAS č... MITINGAS ,STREIKAS ,VIS7 PABALTIJOS ŽMONIŲ MASINIS STREIKAS BŪTINIS.SU GINKLAIS IR VISAIS ĮMANOMAIS IRANKAIS.
23 Tomas T... tikrai kuo greičiau uždsrauskime šitą kažką, gali būti pavojinga!
24 R. Ž... Reikalaukime, kad kuo greičiau uždraustų visą šį siaubą!
25 Marija G... mus isnaikins ,kaip musytes,baisu...zmones...susimastykite...
26 Mažeikis P... Apie chemijos purškimus virš Vilniaus daugiau informacijos galite surasti Skywatch Vilnius bloge - adresu: http://skywatchvilnius.wordpress.com/
27 Pranciška R... Kokių tikžiaurybių neprigalvoja Žemės gyventojų skaičiaus mažintojai!
28 A.Pekarskis ... yra nemazai dokumentikos apie tai. Tai ziauru. Tik Galim uztai padekoti NATO
29 Mindaugas ... Zmones net neisivaizduoja kokia galia slypi uz viso sito.Reikia kuo greiciau viska sustabdyti.Visu valstybiu vadovai zino kas darosi. Bet jie BIJO.......
30 A. A... Informacijos nulis, o per TV tik sokiai, zvaigzdes ir sportas :)

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!