Chemtrails nuodijama mūsų tauta!! Sustabdykime chemikalų purškimą virš mūsų Lietuvos padangės!!

0 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublika
Kategorija:

Chemtrails nuodijama mūsų tauta !! Sustabdykime chemikalų purškimą virš mūsų Lietuvos padangės!!

Ar Jūs pastebėjote, kaip Lietuvoje išpurškiamas specialus skystis iš lėktuvų virš Jūsų ir Jūsų vaikų?
Jie purškia bario miltelius, kurie dėka saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių atlieka foto-jonizaciją. Tuomet, „sutrenkdami“ metalų katijonus, kurie yra purškale, sugeneruoja aliuminio-plazmos darinį su elektromagnetikais iš HAARP, žeminės(žemės) girotrono sistemos [GWEN], arba kosmoso lazeriais. Baris padidina aliuminio-plazmos junginio dalelių tankumą. Tai reiškia, kad jie gali sukurti didesnio tankio plazmą, negu jonizuodami atmosferą ar orą.
Jei ši sistema nebus sustabdyta, pasekmės didžiulės – milijonai žmonių mirs dėl apsinuodijimo aliuminiu ir bariu. Milijonai mirs dėl prastų derlių ir pasaulinio bado. Padaugės širdies priepuolių, insultų ir sergamumai vėžiu. Tai sukels negyvų naujagimių, nevaisingumo padidėjimus, persileidimus. Chemtrail dažnai turi grybelį, bakterijų, virusų, sudžiuvusių raudonųjų kūnelių, kristalinių medžiagų, anglies, metalų katijonų, ličio, kitų cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų ir kas žino, gal dar kokių protingųjų dulkių ar nano technologijos šlamšto. Metai biologinių bandymų su Amerikos piliečiais jau nėra didelė paslaptis. Danguje purškiami mikrobai, kurie ultravioletinių spindulių dėka mutuoja – tai puikus planas! Ar mes esame priimtini nuostoliai ar taip yra suplanuota?
Bet kurios šalies tautai įstojus į NATO bus taikoma proto kontrolė ir jos piliečių sveikata pablogės dėl intensyvių, svyruojančių elektromagnetinių laukų ir nuodingų chemtrails. Mūsų DNR iširs. Besiterliojant su šia kariuomenės technologija ir elektromagnetiniais laukais, rizikuojama išderinti žemės režimą. Galbūt, jis jau ir yra išderintas.

# Vardas Komentaras
1 D.SKVERNIENE
Sustabdykime chemikalų purškimą virš mūsų Lietuvos padangės!!
2 Laima,
Tegu vyriausybe grieztai pasako NATO nebarstyti jokiu chemikalu ir tegu paduoda juos i teisma del zalos atlyginimo!!! Tegu atveria akis visai Europai ir Amerikai, ju zmonems!!!
3 Rita
Chemtrailams NE. Turi būti sustabdytas šis mūsų ir mūsų vaikų vaikų nuodijimas. Mes turime teisę gyventi švarioje, saugioje aplinkoje.
4 Justinas
gaila kad dauguma yra akli bet tiesa issaiskes jau greitai...
5 A.Butkevičiūtė
Aš-už švarų dangų ir sveiką natūralią aplinką!
6 Paulius
Netylėkit žmonės, atsimerkit, turim būti aktyvūs ir savo politikus priversti tarnauti mums, o ne pasauliniam globalistų ir lobistų tinklui!!!
7 Mindaugas
Noriu kad Lietuvoje ir visame likusiame pasaulyje pasibaigtu tokios nesąmonės. Visi žmonės turi teisę žinoti ką daro valdžia ir visi turi teisę į sveiką gyvenimą.
8 Regina
Nusikalstama valdžios pozicija, jei neištiria ir informuoja žmonių
9 KĘSTUTIS
ka bepukštų virš mūsų galvų be mūsų sutikimo yra nusikaltimas, kuris turi būti sustabdytas
10 Edvardas
vis tik tai yra 99% žmonių prieš 1% turtingiausiųjų žmonių, tik tas 1% yra psichopatai, laikantys save dievais. Jų galia buvusi masinėje hipnozėje. Dabar informacinio amžiaus era, žmonės tampa laisvi.
11 V.Barauskienė
verta pažiūrėti: http://atsibudimas.ucoz.com/news/chemtrails_nuodijama_musu_tauta/2011-05-12-130 ir http://www.logoslovo.ru/forum/all_1/section_22_1/topic_156/
12 Irena
reikia daugiau sneketi su zmonemis. daug kas to dar nezino..
13 Eglė
Tuoj pat sustabdote tą purškimą. Kas jie tokie, kad mus nuodytų??
14 Airina
reikia apie tai kalbėti, viešinti, ne tik internetu
15 D.Baublys
Miskus saugome nuo zmogaus o chemija purskiama tiesiog ant musu ir niekam nerupi
16 Justinas
Tikiuosi kas nors imsis realių veiksmų sustabdyti tai.
17 s.šarunas
nepritariu tokiam taikių zmoniu nuodijimui,lietuvos žemej.
18 N.
Reikalauju sustabdyti chemikalų purškimą virš mūsų Lietuvos
19 Adomas
Iškur tokia informacija? Čia yra nelogiškumų tikrai, bet iš esmės aš sutinku, kad reikia bent bandyti stabdyti mūsų nuodijimą; be to, esu prieš NWO (kas nežino - pasidomėkite)...
20 danute
Sustabdykime chemikalu purskima virs musu Lietuvos padanges,jei galima ir virs viso pasaulio padanges
21 danute
Sustabdyti chemikalu purskima virs Lietuvos ir pasaulio
22 jONAS
MITINGAS ,STREIKAS ,VIS7 PABALTIJOS ŽMONIŲ MASINIS STREIKAS BŪTINIS.SU GINKLAIS IR VISAIS ĮMANOMAIS IRANKAIS.
23 Tomas
tikrai kuo greičiau uždsrauskime šitą kažką, gali būti pavojinga!
24 R.
Reikalaukime, kad kuo greičiau uždraustų visą šį siaubą!
25 Marija
mus isnaikins ,kaip musytes,baisu...zmones...susimastykite...
26 Mažeikis
Apie chemijos purškimus virš Vilniaus daugiau informacijos galite surasti Skywatch Vilnius bloge - adresu: http://skywatchvilnius.wordpress.com/
27 Pranciška
Kokių tikžiaurybių neprigalvoja Žemės gyventojų skaičiaus mažintojai!
28 A.Pekarskis
yra nemazai dokumentikos apie tai. Tai ziauru. Tik Galim uztai padekoti NATO
29 Mindaugas
Zmones net neisivaizduoja kokia galia slypi uz viso sito.Reikia kuo greiciau viska sustabdyti.Visu valstybiu vadovai zino kas darosi. Bet jie BIJO.......
30 A.
Informacijos nulis, o per TV tik sokiai, zvaigzdes ir sportas :)

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (132)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.