ALKOHOLIO REKLAMOS DRAUDIMAS

0 PARAŠAI

Kategorija:

2011 05 10 Seimo duomenų bazėje buvo užregistruota nauja Alkoholio kontrolės įstatymo pataisa (XIP-3188), kuriai įsigaliojus bus panaikintas alkoholio reklamos draudimas. Ar mes pritariame šiam sprendimui, kuris padarys negrįžtamą žalą Lietuvos gyventojams, o ypač vaikams ir jaunimui? Nejaugi mūsų interesų gynėjams ( politikams) neberūpi valstybės ateitis ir sąmoningos visuomenės ugdymas? Lietuvos jaunimas palaiko iniciatyvą visiškai uždrausti alkoholio reklamą ir ragina pasirašyti šią peticiją visus kurie yra suinteresuoti į aktyvios pilietinės visuomenės kūrimą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Krizis Ran... Uzteka plauti prota jauniems zmonems, tik labai gaila kad nmusu isrinki seimunai to nesupranta, tai tokiu blogu daugiau nerinksim, tegu jie seima mato taip, kaip savo ausis.
2 Vytis ... Eilinis atvejis Lietuvos politikoje, kai priėmus įstatymą ir susikirtus visuomenės ir didelių įmonių interesams bandoma grąžinti senąją tvarką. Tikiuosi bus atsižvelgta į šią peticiją.
3 Deimantė Vai... Būkim sąmoningi, blaiviu pavyzdžiu auginkim laimingus vaikus.
4 Vytautas Rez... Tik moraliniai degradai gali leisti alkoholio reklamą,kai reklamos dėka mes tapome alkoholikų vaiukų tauta.Anūkai prakeiks reklamos rėmėjus.
5 D. Zau... Anksčiau kaltinome Tarybų valdžią, kad nugirdė Lietuvą, o ką kaltinsime dabar?
6 Gediminas Sta... kai kurie politikai dėl trupinio aukso parduoda savo sielą ir Lietuvą
7 J. Pra... apsaugokime savo vaikus nuo pasamone veikiancios alkoholizmo reklamos!!!!
8 Alvydas Ant... buvau užkibęs ant alaus reklamos ,,alus utenos po darbo dienos...]Tapau priklausomu nuo alaus,nors jo prigėrus,užpuldavo mintys apie savižudybę.Tik Veikkliūjų žmonių bendrijos vyrų maldos išgelbėjo
9 Adomas Šim... neblaivus gyvenimas - tikro gyvenimo surogatas ir didžiulė kančia tiek alkoholio vartotojui tiek jo gamintojui.
10 nijolė juo... Jau sitiek gerem -tai gal atsigerem ir pradėkim gyventi be to brudo...