ALKOHOLIO REKLAMOS DRAUDIMAS

0 PARAŠAI

Kategorija:

2011 05 10 Seimo duomenų bazėje buvo užregistruota nauja Alkoholio kontrolės įstatymo pataisa (XIP-3188), kuriai įsigaliojus bus panaikintas alkoholio reklamos draudimas. Ar mes pritariame šiam sprendimui, kuris padarys negrįžtamą žalą Lietuvos gyventojams, o ypač vaikams ir jaunimui? Nejaugi mūsų interesų gynėjams ( politikams) neberūpi valstybės ateitis ir sąmoningos visuomenės ugdymas? Lietuvos jaunimas palaiko iniciatyvą visiškai uždrausti alkoholio reklamą ir ragina pasirašyti šią peticiją visus kurie yra suinteresuoti į aktyvios pilietinės visuomenės kūrimą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Krizis R... Uzteka plauti prota jauniems zmonems, tik labai gaila kad nmusu isrinki seimunai to nesupranta, tai tokiu blogu daugiau nerinksim, tegu jie seima mato taip, kaip savo ausis.
2 Vytis ... Eilinis atvejis Lietuvos politikoje, kai priėmus įstatymą ir susikirtus visuomenės ir didelių įmonių interesams bandoma grąžinti senąją tvarką. Tikiuosi bus atsižvelgta į šią peticiją.
3 Deimantė V... Būkim sąmoningi, blaiviu pavyzdžiu auginkim laimingus vaikus.
4 Vytautas R... Tik moraliniai degradai gali leisti alkoholio reklamą,kai reklamos dėka mes tapome alkoholikų vaiukų tauta.Anūkai prakeiks reklamos rėmėjus.
5 D. Z... Anksčiau kaltinome Tarybų valdžią, kad nugirdė Lietuvą, o ką kaltinsime dabar?
6 Gediminas S... kai kurie politikai dėl trupinio aukso parduoda savo sielą ir Lietuvą
7 J. P... apsaugokime savo vaikus nuo pasamone veikiancios alkoholizmo reklamos!!!!
8 Alvydas A... buvau užkibęs ant alaus reklamos ,,alus utenos po darbo dienos...]Tapau priklausomu nuo alaus,nors jo prigėrus,užpuldavo mintys apie savižudybę.Tik Veikkliūjų žmonių bendrijos vyrų maldos išgelbėjo
9 Adomas Š... neblaivus gyvenimas - tikro gyvenimo surogatas ir didžiulė kančia tiek alkoholio vartotojui tiek jo gamintojui.
10 nijolė j... Jau sitiek gerem -tai gal atsigerem ir pradėkim gyventi be to brudo...
11 Sondrita M... as ne apstinente, bet manau kad reklama alkoholiui tikrai reikia uzdrausti, alui ir visokiems kitokiems svaigalams taip pat!
12 Žilvinas U... Visa alkoholi uzdraust pardavinet maisto prekiu parduotuvese, kuro degalinese, jis turi buti izoliuotas atskiruose rezervatuose uz miestu ir iki 21 metu nepasiekiamas
13 I.Matulevičiūtė ... alkoholio reklamos draudimo panaikinimas naudingas bus tik alkoholio gamintojams...
14 Ona R... Aš už visišką alkoholio reklamos uždraudimą, susiranda jaunimėlis ir pats...
15 Ingrida J... panasu, kad simunu teisingumas ne tik aklas, bet ir nepagristas mokslu
16 Simonas A... daugiau idėjų galima patalpinti, su galimybe jas įgyvendinti portale www.lietuva2.net. Laukiame jūsų aktyvaus dalyvavimo.
17 Vanda D... Jokių reklamų alkocholio tema-aš už blaivią tautą
18 Indra K... butu geriau jei alkoholis nesimaisytu niekeno kelyje, ne tik vaiku!
19 Sigita J... Mūsų šeimoje auga trys vaikai. Alkoholio reklama pirmiausia veikia vaikus, ir įvirtina požiūrį, kad alkoholis - tai būtinas suaugusių pasaulio atributas.
20 Kšištof Z... Geriau, kad alkoholio reklamos visai nebūtų niekur ir niekada.
21 Vladas B... nei blaivininkams ne igirtuokliams reklama įtakos nedaro, kas gėrė tas gers ir be reklamos
22 Nedas D... Kur musu sazine zinant ka daro alkkoholis musu visuomeneje, kaip jis letai zudo zmoniu santykius, tikrasias vertybes sveikata musu paciu artimiausiu zmoniu, musu vaiku, tevu, seneliu, tetu, dedziu...
23 Andrius J... Visi geria, tai kam dar reklamuoti. Nebent darzelinukams ir pradinukams.vaik
24 L .... 2003m. statistikos duomenimis,kas 10-tas vyras Lietuvoje alkoholikas,kas 10-ta seima gyvena be tevo,be vyro.Ar siekiate,kad tokiu seimu butu dar daugiau?Reklama-tai alkoholiku ugdymas nuo paauglystes
25 K. K... Per daug vaikams ir jaunimui prieinamas alkoholis ir reklama (tiesioginė ir netiesioginė) skatina jo vartojimą
26 R.Karkauskas ... alkoholis-nuodai. Stabdykime tą tautos nuodijimą!
27 Audrius P... alkoholi turetu pardavinet tik tam skirtose parduouvese ir tik darbo metu
28 Jurgis K... Tikrai gerai, kad ši peticija yra pasirašinėjama. :)
29 V.Ulinskas ... Jos be saiko per daug, kartais žmonės net už reklamą moka
30 Jonas P... Reklamos draudimas/ apribojimas tikrai sumažins alkoholio vartojimą

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!