Kelių ereliams ne!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Reikalaujame, kad būtų itin griežtinamos baudos transporto priemonių vairuotojams, kurie būdami neblaivūs, apsvaigę nuo narkotikų ar kitų medikamentų, viršijo leistiną greitį ir sukėlė autoįvykį, kurio metu žuvo žmonės.

Prašome, kad neblaivaus, apsvaigusio nuo narkotikų ar kitų medikamentų, viršijusio leistiną greitį transporto vairuotojo sukeltas autoįvykis būtų traktuojamas ne tiesiog kaip paprastas autoįvykis, kurio metu žuvo žmonės, o kaip žmogžudystė – transporto priemonės vairuotojas žmogžudys, žuvusieji – žmogžudystės aukos, transporto priemonė – žmogžudystės įrankis.
[b]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Lina B... kai zusta kelyje nekalti zmones del niu neblaiviu antzmogiu kaltes ir kaltasis lieka nenubaustas.... Taip negalima. Ilgainiui zmones savo teisma ivedineti prades tokiose situacijose.
2 Birutė ... Peticijos autorei- bent prezidentės pavardę be klaidų parašytumėt....
3 Marius Š... Baudos yra akivaizdžiai neadekvačios padarytiems (daromiems) nusikaltimams
4 R. N... Reikėtų neleisti vairuoti išgėrusiems alkoholio net iki 0,4 promilių, tik visiškai blaiviems galima sėsti už vairo
5 K. A... Būtina dieną išjungti šviesas. Jos ne tik padidina degalų sąnaudas, aplinkos taršą, bet ir didina avringumą. Tai - moksliškai patvirtinti faktai!
6 Andrius Z... Praitos savaites ivykiai parode, kad reikia grieztinti baudas neblaiviems ir apsvaigusiems vairuotojams. Pilieciai turi teise jaustis saugiai.
7 LINAS K... būtinos pataisos jog jei avarija sukėlė girtas ar lėkė viršydamas greiti daugiau negu 20km/h ir žuvo žmonės turėtu traktuoti kaip tyčine žmogžudyste ir lengvinančiū aplinkybių būt negali bausmė nuo15
8 G. L... bausti kuo griežciau, neduoti galingu masinu isigyti 5m stazo neturintiems
9 V. R... Žinoma to reikia! Kiek dar tiek kelių ereliai lakstys po gatves, o jų niekas netramdys? Negi nematote, kad piniginė bausmė ar kelių metelių pasėdėjimas belangėje jiems yra niekas? Griežčiausia bauusmė