Peticija už mūsų energetinę nepriklausomybę

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes nesutinkame už gamtines dujas mokėti didžiausią kainą pasaulyje. Dėl tokios padėties nemažai žmonių vos išgali susimokėti už šildymą. [b]Kaip gyventi valstybėje, kur gaudami 800 litų minimalų darbo užmokestį, žmonės 400 litų turi išleisti šildymui?[/b]

Lietuva moka už dujas didžiausią kainą pasaulyje todėl, kad dujas gauna tik iš vienintelio tiekėjo „Gazprom“, kuris diktuoja kainas. [b]Taip bus tol, kol Lietuva neturės alternatyvų. [/b]

Per 6 metus dujos pabrangos 5 kartus. [b]Ar galime toliau taip gyventi? NE [/b]

Pasisakyk už energetiškai nepriklausomą Lietuvą, kad galėtume patys pasirinkti, kokios kainos mums priimtinos!

Reikalaujame LR Seimo:

1. [b]Atverti kelius rinktis iš kelių dujų tiekėjų, kad niekas mums nenurodinėtų už kiek Lietuva privalo pirkti dujas. [/b] Valstybė turi valdyti magistralinius dujotiekius, kad būtų galima prijungti tarpusavyje konkuruojančius dujų tiekėjus. Tik taip galima sumažinti dujų kainą.

2. [b]Visais įmanomais būdais paremti Suskystintų gamtinių dujų terminalo statybą, nes tai jau 2014 m. garantuotų alternatyvų dujų tiekimą: [/b]pigesnes dujas galėtume laivais įsivežti iš tokių šalių kaip JAV, Kataras ar Omanas. Įrengus gamtinių dujų saugyklą bei pastačius Lietuvos–Lenkijos dujų jungtį, įgytume dar daugiau nepriklausomybės.

3. [b]Atsakingo požiūrio į būtinybę įgyvendinti visą Nacionalinę energetinės nepriklausomybės strategiją, [/b] ypatingą dėmesį skiriant atominės energetikos ir atsinaujinančių energijos išteklių vystymui.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Birutė B... Dėti visas pastangas renovuojant namus, atsinaujinancius energetikos šaltinių gamybą, ir labai gerai galvoti ar reikia atominės.
2 T. R... Už atsinaujinančių energijos išteklių vystymą!
3 A. M... sutinku, uztenka rusijai matinti musu valdzia uz ,,gerus'' sprendimus
4 J. V... Žiemą už 2k butą tenka mokėti 600lt už šildymą, o namie vis tiek šalta. Išeitis atsijungti nuo centrinio šildymo, bet mieste tai per daug sudėtinga gyvenant kad ir 5 aukštų daugiabutyje...
5 Michailas P... uz energetine nepriklausomibe ir duju terminalo statyba
6 A.Jerdiakovas ... Kas pasakė kad šildomes dujomis, degina hebryte mazūtą, o mokam už dujas.
7 A. K... Kokia prasmė bus už 6 metų mokėti už dujas 5 kart daugiau, kai pagal užsienios analitikų paskaičiavimus po 5 metų Lietuva taps visiškai nemoki valstybė... Juokinga peticija :)
8 Rolandas B... pradekime kurti savoje zemeje o neimt kas nemusu lietuviu sukurta kuo prastesni esame uzkitus.
9 A.Rosov ... "Lietuva moka už dujas didžiausią kainą pasaulyje" - nemeluokit, Lietuvai dujos kainuoja net dvigibai pigiau, nei Švedijai. Šaltinis: energy.eu
10 Vygantas B... nemanau kad si peticija kanors pakeis, nes visvien kubilius yra dejas and visos lietuvos.
11 Egidijus B... Pritariu šiam siūlymui,juk ne bananų šalyje gyvenam.
12 Justinas S... speju kad sekanciais metais bus 600lt uz sildyma jei taip ir toliau
13 Rimantas O... Yra alternatyviu energijos budu-tik reikia leisti juos vystyti!
14 T. V... Na, jei yra galimybė patiems turėti elektrine, kodėl jos nepasistačius, kitaip reikės keliais šliaužti pas kažką, kad energijos duotų.
15 Raimonda K... o gal sukurkim strategija be atomines,ar kas megino?
16 Justinas P... Esu Lietuvos patriotas, tačiau jei stuacija vis blogės, busiu priverstas išvykti iš Lietuvos. Gyvenimas mūsų mylimoj šalį tampa nemalonomu o tikra vergove.
17 Leonardas V... Nepamirškime, kad energetinės nepriklausomybės stoka kelia grėsmę ir politinei nepriklausomybei!
18 j n... dar geriau būtų tik atsinaujinantys energijos šaltiniai
19 Simona O... užteks turtus krauti kitiems, reikia pagaliau patiems imti mąstyti savo galva ir ieškoti alternatyvių energetinių išteklių.
20 Mindaugas K... PAgaliau kažko imtasi kad turėtumėm energetinę nepriklausomybę
21 Andrius R... Būkime katalizatoriais, paspartinančiais ėjimą energetinės nepriklausomybės link!
22 Aš.Lietuvis ... Prieš energetinę nepriklausomybę, Už lujalumą galima gauti geriausias pigiausias kainas, o ne Kaip debilam nepriklausomi moka 2x brangiau CHA CHA
23 K.Aluzas ... Dėl dujų brangimo, tai čia tiesa... Ar kas nors galvoja kokios pasėkmės bus? Jau dabar lietuviai "bėga", o kas po to bus..? tai išvis patyliu. Juk reikia kurti gerą gyveninmą, kad ir sunku tai...
24 Vytenis B... Lietuva moka už dujas didžiausią kainą pasaulyje
25 M.Kaštalianovas ... Būtina energetinė nepriklausomybė, būtinos atsinaujinančių energetinių išteklių vystymas. Ir tik už nepriklausomą LIETUVĄ!!!!!
26 Jaroslav B... Su musu korumpuota chebrokratija sansu mazai, bet stengtis reikia!
27 Nesutinkantis ... Atominę energetiką vystyt norit?! Tai arba AE, arba energetinė nepriklausomybė, apsispreskit vieną kartą. Urano ištekliai po 20 metų baigsis, ką darysit su savo AE monstru? Kas dar 100000 metų saugos?
28 A.Nesakysiu ... gerai butu kad kas yra waldzioja reiktu isgywent jiems uz 800lt o dar gauna dahuja ir nosy krapsto waldzioja
29 V. K... Būtina valstybės parama ir saulės, vėjo bei atsinaujinančių energijos šaltinių vystymo srityje
30 ALBINAS V... Tarpukario Lietuva buvo pilna vėjo malūnų, o dabar trukdymai statyti vėjo elektrines ko gero organizuojami iš rytų kaimynių.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!