Peticija už mūsų energetinę nepriklausomybę

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes nesutinkame už gamtines dujas mokėti didžiausią kainą pasaulyje. Dėl tokios padėties nemažai žmonių vos išgali susimokėti už šildymą. [b]Kaip gyventi valstybėje, kur gaudami 800 litų minimalų darbo užmokestį, žmonės 400 litų turi išleisti šildymui?[/b]

Lietuva moka už dujas didžiausią kainą pasaulyje todėl, kad dujas gauna tik iš vienintelio tiekėjo „Gazprom“, kuris diktuoja kainas. [b]Taip bus tol, kol Lietuva neturės alternatyvų. [/b]

Per 6 metus dujos pabrangos 5 kartus. [b]Ar galime toliau taip gyventi? NE [/b]

Pasisakyk už energetiškai nepriklausomą Lietuvą, kad galėtume patys pasirinkti, kokios kainos mums priimtinos!

Reikalaujame LR Seimo:

1. [b]Atverti kelius rinktis iš kelių dujų tiekėjų, kad niekas mums nenurodinėtų už kiek Lietuva privalo pirkti dujas. [/b] Valstybė turi valdyti magistralinius dujotiekius, kad būtų galima prijungti tarpusavyje konkuruojančius dujų tiekėjus. Tik taip galima sumažinti dujų kainą.

2. [b]Visais įmanomais būdais paremti Suskystintų gamtinių dujų terminalo statybą, nes tai jau 2014 m. garantuotų alternatyvų dujų tiekimą: [/b]pigesnes dujas galėtume laivais įsivežti iš tokių šalių kaip JAV, Kataras ar Omanas. Įrengus gamtinių dujų saugyklą bei pastačius Lietuvos–Lenkijos dujų jungtį, įgytume dar daugiau nepriklausomybės.

3. [b]Atsakingo požiūrio į būtinybę įgyvendinti visą Nacionalinę energetinės nepriklausomybės strategiją, [/b] ypatingą dėmesį skiriant atominės energetikos ir atsinaujinančių energijos išteklių vystymui.

# Vardas Komentaras
1 Birutė
Dėti visas pastangas renovuojant namus, atsinaujinancius energetikos šaltinių gamybą, ir labai gerai galvoti ar reikia atominės.
2 T.
Už atsinaujinančių energijos išteklių vystymą!
3 A.
sutinku, uztenka rusijai matinti musu valdzia uz ,,gerus'' sprendimus
4 J.
Žiemą už 2k butą tenka mokėti 600lt už šildymą, o namie vis tiek šalta. Išeitis atsijungti nuo centrinio šildymo, bet mieste tai per daug sudėtinga gyvenant kad ir 5 aukštų daugiabutyje...
5 Michailas
uz energetine nepriklausomibe ir duju terminalo statyba
6 A.Jerdiakovas
Kas pasakė kad šildomes dujomis, degina hebryte mazūtą, o mokam už dujas.
7 A.
Kokia prasmė bus už 6 metų mokėti už dujas 5 kart daugiau, kai pagal užsienios analitikų paskaičiavimus po 5 metų Lietuva taps visiškai nemoki valstybė... Juokinga peticija :)
8 Rolandas
pradekime kurti savoje zemeje o neimt kas nemusu lietuviu sukurta kuo prastesni esame uzkitus.
9 A.Rosov
"Lietuva moka už dujas didžiausią kainą pasaulyje" - nemeluokit, Lietuvai dujos kainuoja net dvigibai pigiau, nei Švedijai. Šaltinis: energy.eu
10 Vygantas
nemanau kad si peticija kanors pakeis, nes visvien kubilius yra dejas and visos lietuvos.
11 Egidijus
Pritariu šiam siūlymui,juk ne bananų šalyje gyvenam.
12 Justinas
speju kad sekanciais metais bus 600lt uz sildyma jei taip ir toliau
13 Rimantas
Yra alternatyviu energijos budu-tik reikia leisti juos vystyti!
14 T.
Na, jei yra galimybė patiems turėti elektrine, kodėl jos nepasistačius, kitaip reikės keliais šliaužti pas kažką, kad energijos duotų.
15 Raimonda
o gal sukurkim strategija be atomines,ar kas megino?
16 Justinas
Esu Lietuvos patriotas, tačiau jei stuacija vis blogės, busiu priverstas išvykti iš Lietuvos. Gyvenimas mūsų mylimoj šalį tampa nemalonomu o tikra vergove.
17 Leonardas
Nepamirškime, kad energetinės nepriklausomybės stoka kelia grėsmę ir politinei nepriklausomybei!
18 j
dar geriau būtų tik atsinaujinantys energijos šaltiniai
19 Simona
užteks turtus krauti kitiems, reikia pagaliau patiems imti mąstyti savo galva ir ieškoti alternatyvių energetinių išteklių.
20 Mindaugas
PAgaliau kažko imtasi kad turėtumėm energetinę nepriklausomybę
21 Andrius
Būkime katalizatoriais, paspartinančiais ėjimą energetinės nepriklausomybės link!
22 Aš.Lietuvis
Prieš energetinę nepriklausomybę, Už lujalumą galima gauti geriausias pigiausias kainas, o ne Kaip debilam nepriklausomi moka 2x brangiau CHA CHA
23 K.Aluzas
Dėl dujų brangimo, tai čia tiesa... Ar kas nors galvoja kokios pasėkmės bus? Jau dabar lietuviai "bėga", o kas po to bus..? tai išvis patyliu. Juk reikia kurti gerą gyveninmą, kad ir sunku tai...
24 Vytenis
Lietuva moka už dujas didžiausią kainą pasaulyje
25 M.Kaštalianovas
Būtina energetinė nepriklausomybė, būtinos atsinaujinančių energetinių išteklių vystymas. Ir tik už nepriklausomą LIETUVĄ!!!!!
26 Jaroslav
Su musu korumpuota chebrokratija sansu mazai, bet stengtis reikia!
27 Nesutinkantis
Atominę energetiką vystyt norit?! Tai arba AE, arba energetinė nepriklausomybė, apsispreskit vieną kartą. Urano ištekliai po 20 metų baigsis, ką darysit su savo AE monstru? Kas dar 100000 metų saugos?
28 A.Nesakysiu
gerai butu kad kas yra waldzioja reiktu isgywent jiems uz 800lt o dar gauna dahuja ir nosy krapsto waldzioja
29 V.
Būtina valstybės parama ir saulės, vėjo bei atsinaujinančių energijos šaltinių vystymo srityje
30 ALBINAS
Tarpukario Lietuva buvo pilna vėjo malūnų, o dabar trukdymai statyti vėjo elektrines ko gero organizuojami iš rytų kaimynių.