Griežtesnė bausmė tragedijos Vilniuje (S. Neries g.) kaltininkui

0 PARAŠAI

Kategorija:

Gegužės 22 d. įvykusi tragedija Vilniuje, S. Neries gatvėje parodė, kad karas keliuose tebevyksta ir nuo to niekas nėra apsaugotas. Tragedijos kaltininkas, nepaisant jo automobilyje rastų narkotikų, teleskopinės lazdos, liudininkų pasakojimų apie lenktynes ir 2 pasiglemžtų gyvybių, daugų daugiausiai bus nubaustas tik iki 7 metų laisvės atėmimo bausmes, kas reiškia, kad už gerą elgesį jis bus paleistas po 2-3 metų.
Tai reiškia, kad tų žmonių gyvybė buvo visiškai nieko neverta.

Mano nuomone už šį nusikaltimą reiktų bausti daug griežčiau - 15 m. ar daugiau metų laisvės atėmimu be išankstinio paleidimo galimybės.
Nes man nevisvien ar mano vaikai ir mylimi žmonės galės drąsiai ir saugiai vaikščioti šaligatviais ar nuolat žvalgysis ar neatlekia koks maniakas, vairuojantis automobilį.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Donatas Ski... Šiandien televizijos pranešė, jog tas išsigimėlis tikrai buvo apsvaigęs nuo narkotikų. Visiškai pritariu šiai peticijai.
2 Inga Tum... visus greistai bausti ir tegul paslaugo po avarijos likusius neigalius zmones.
3 Julija Slo... tikrai kokiu 20 metu turetu gaut, tada kiti gal pagalvotu, pries spausdami akseleratoriu!
4 A.Vaitkus ... uz tokius dalykus isvis iki gyvos galvos uz grotu uzdaryt reiketu
5 D.Grudzinskas ... 15m.kalejimo,ir vairuotojo pazymejimo atemimas visam laikui,su dviraciu vazineja tegul jai nemoka tavrkingai vazineti su automobiliu
6 ruta ... kas is tos peticijos? NIEKO nebus...gaus septynis metus ir iseis i laisve!