mokėti VISIEMS VAIKAMS socialinę mėnesinę išmoką, lygią 130 Lt

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos Respublika žengia nebe pirmus nepriklausomybės metus ir jau laikas įsisąmoninti, kad vaikai- mūsų ateitis. Išgyvenę krizę pirmiausia turime investuoti į mūsų viltį, o ne gigantiškoms, amžinoms statyboms.
Čia pasirašydama,-as aš pasisakau, kad laikas baigti lietuvių genocidą ir ir primygtinai reikalauju keisti valdžios požiūrį į socialinę šeimos padėtį ir pradėti naują paramos šeimai politiką.
Šiuo reikalauju pakeisti Lietuvos Respublikos Išmokų Vaikams Įstatymo 6 straipsnio pirmą punktą sekančiai: "Šeimoje, auginančioje vieną ar daugiau vaikų, kiekvienam vaikui skiriama 1 bazinės socialinės išmokos dydžio išmoka per mėnesį nuo vaiko gimimo dienos, iki sukaks 18 metų."
Nėra raudonų, juodų, neturtingų ar turtingų šeimų vaikų. Yra VAIKAS. O ką jis nuveiks Lietuvos labui, priklauso nuo mūsų dabartinio požiūrio į vaiką. Jei mes jį remiame - remiame ateitį.
Žinutė socialinės teisės ekspertams - jums reikės perrašyti vadovėlius, nes nuo šiol visiems Lietuvos Respublikos tėvams bus besąlygiškai mokama kasmėnesinė vaiko socialinė išmoka.
Žinutė ekonomistams - visos subrendusios valstybės supranta, kad investicijos į vaikus yra ilgalaikės ir pilnai atsiperkančios. Ta menka kasmėnesinė 130 Lt išmoka liks Lietuvoje ir tik pakels šalies perkamąją galią ir įtakos BVP padidėjimą.
Ir pagaliau žinutė visiems pasirašantiems - vieniems 130 Lt daug, kitiems - mažai. Tačiau akcentuokime ne piniginę išmoką, o valdžios požiūrį į šeimą, -ar jai svarbu šeima ir vaikai. Čia pasirašydami priminkime valdžiai, kad mūsų taip mąstančių daug, bei kad vaikai ir mūsų ateitis mums rūpi.

# Vardas Komentaras
1 Lijana
Norėtųsi tikėtis, kad valdžia pagalvos apie vaikus, kol jų LIETUVOJE dar yra, kai visi išvažiuos galvoti bus jau per vėlu :(
2 A.Zadranaviciene
lesos skiriamos VAIKUI,turi buti vienodo dydzio-NEPRIKLAUSOMAI NUO TO KAS JI AUGINA.
3 Egidijus
reikia stabdyti tarsi savaimini genocida vykdoma planingai
4 V.Obukeviciute
nepritariu. Yra turtingu seimu, o isskaiciuos uz musu mokescius tuos pinigelius visiem. Taigi nelogiska.
5 Dovilė
tikrai, gal tegul atiduoda vaikams tas kas jiems priklauso
6 Martynas
o 1000 Lt nuo kiekvieno seimūno algos, atimti reprezentacai skiriamas lėšas ir viską vaikams atiduoti. Mes dirbdami negauname nei prabangaus automobilio, nei kuro.
7 Sandra
Vaikas nebus sotus vien artimųjų meile. Jei valstybė tikisi didesnio gimstamumo, tegul padeda tėvams turėti tam palankias galimybes, o ne atima iš jų paskutinę viltį susilaukti vaikelio.
8 S.Žičkus
130 Lt gali nuvertėti, todėl siūlau nurodyti išmoką, lygią 1 BSI (MGL)
9 J.Baturiene
Esu dvieju mazameciu vaiku mama. Mane paliko vyras, o as plakuosi kaip paukstis lakstydama po visokias valdzios institucijas, kad gauciau vaikams nors menkiausia parama.
10 A.Kozlova
reikia,mes auginame 3vaikucius ir pinigeliai tikrai reikalingi
11 lina
auginu trys vaikus ir nieko negaunu uz vaikus KODEL
12 MARYTE
SIULAU 1300LT.O SEIMUNAMS TIEK SUMAZINTI ATLYGINIMUS!
13 TATJANA
Dėl vaikų socialinespinigines išmokos 130 lt per mėn
14 Vilma
seniai laikas ,nes visoje europoje tie pinigai mokami,o pas mus atemė tuos litukus ir pamiršo...
15 Z.Krutulienė
būtent, VISIEMS VAIKAMS, nediskriminuojant ir neišskiriant nė vieno!
16 mama
su tokia socialine ismoka neimanoma pragyventi,o jei seimos pajamos tik socialine ismoka vaikams?vien sauskelnes menesiui beveik 100lt kainuoja,o ka jau kalbet apie mamytes kurios negali maitinti pac
17 deimante
butina vaikam moketi menesine ismoka kaip visosia normaliose europos salyse
18 Aušra
mokėti VISIEMS VAIKAMS socialinę mėnesinę išmoką, lygią 130 Lt
19 Lina
visos valstybes tai turi ,kodel lietuvis neturiu nuo gimimo musu valdzia tik moka imti ,o ne duoti
20 Mindaugas
Super! Ta prasme, nezinau del sumos, bet traktuot vaika, kaip zmogu, kuris sau neuzsidirba yra butina. O toliau jau pagal valstybes bioudzeto galimybes