Už mūsų vaikų saugumą darželiuose!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Tėveliai, mūsų vaikai lanko darželius ir mes nežinom kaip su jais yra elgiamasi. Iš auklėtojos pasakojimų nelabai galima suprasti iš kur pas vaiką atsirado mėlynė arba kodėl parėjęs iš darželio vaikas būna labai piktas. Išspręsti šią problemą gali stebėjimo kameros darželiuose. Tėvai galėtų ateiti ir pažiūrėti kaip yra elgiamasi su jų atžala. Daug kur yra kameros (pvz. gatvėje, prekybos centruose ir t.t.), o ką vaikų saugumas darželiuose niekam nerupi?

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 J.Baturiene ... Na dar gerai butu, kad ir mokyklose butu stebejimo kameros. Nes ir ten nezinia kas vyksta...
2 AŠ P... Aš priš. Kam to reikia? Tegul geriau moterų pliaže įrengia - nauda bus šimteriopai didesnė? O vaikeliai, kurie kitus skriaudžia, turėtų būti išbraukiami iš sarašų. Tad tokiems išaiškinti gal ir reikia

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!