Valentino diena-komercinė šventė

47 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvė
Kategorija:

Tikriausiai visi pastebėjo jog valentino diena tapo parduotuviu švente kitaip tarent komercinė.Vos baigesi kaledos ir parduotuves jau prigrustos valentino dienos atvirutėmis,širdutėmis ir pan.Ši peticia sukurta tam kad atkreipti prekybos centru ir smulkesniu parduotuviu demesi i toki pasityčiojima is MEILĖS šventės.Siūlau visiems pasirašiusiems padaryti savotiška protesta nepirkti jokių komercinių valentino dienos niekucių ir neleisti veltui pinigu(tai nebūtina bet jei pritariate šiai nuomonei vis pasirašykite)geriau pagaminkite savo mylymajam kanors pats.

Prieš sukomercinta Šv.Valentino dieną!!!!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Monika
visiškas absurdas. perka visi tas širdutes, klijuojasi... Kam visa tai?...
2 Pranciškus
Temos autorei: Kalėdos ir daugelis kitų švenčių yra komercinės. Juk prekybininkai naudojasi palankia situacija ir "kala" pinigą. Šiais laikais tai visiškai normalu.
3 J.Lenktaitytė
Šv. Valentinas buvo žiauriai nukankintas vienuolis.Ar patys žinot, ką švenčiat?
4 D.
juk dovanoti reikia tai kas susije su meile..tai ka padaraj pats o ne paprasciausiai nueini i parduotuve ir nuperki..juk reikia dovanoti originalias dovanas!!
5 Agnė
šaunu matyti, kas galų gale žmonės susiprotėjo, kad valentinas - nieko daugiau, tik dar viena komercinė šventė
6 bzzzz
cbb tu nx uzpisa tokios nesamones krw myliu merginas ir ce dar prigalwoja tokiu nesamoniu as pries!!!
7 paulius
na joa komercija visur visur! tiesog jai niekas nepirktu jos nebutu! bet pokolkas popsas valdo pop visuomeneje! :D

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (554)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (206)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.