Valentino diena-komercinė šventė

47 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvė
Kategorija:

Tikriausiai visi pastebėjo jog valentino diena tapo parduotuviu švente kitaip tarent komercinė.Vos baigesi kaledos ir parduotuves jau prigrustos valentino dienos atvirutėmis,širdutėmis ir pan.Ši peticia sukurta tam kad atkreipti prekybos centru ir smulkesniu parduotuviu demesi i toki pasityčiojima is MEILĖS šventės.Siūlau visiems pasirašiusiems padaryti savotiška protesta nepirkti jokių komercinių valentino dienos niekucių ir neleisti veltui pinigu(tai nebūtina bet jei pritariate šiai nuomonei vis pasirašykite)geriau pagaminkite savo mylymajam kanors pats.

Prieš sukomercinta Šv.Valentino dieną!!!!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Monika S... visiškas absurdas. perka visi tas širdutes, klijuojasi... Kam visa tai?...
2 Pranciškus P... Temos autorei: Kalėdos ir daugelis kitų švenčių yra komercinės. Juk prekybininkai naudojasi palankia situacija ir "kala" pinigą. Šiais laikais tai visiškai normalu.
3 J.Lenktaitytė ... Šv. Valentinas buvo žiauriai nukankintas vienuolis.Ar patys žinot, ką švenčiat?
4 D. J... juk dovanoti reikia tai kas susije su meile..tai ka padaraj pats o ne paprasciausiai nueini i parduotuve ir nuperki..juk reikia dovanoti originalias dovanas!!
5 Agnė R... šaunu matyti, kas galų gale žmonės susiprotėjo, kad valentinas - nieko daugiau, tik dar viena komercinė šventė
6 bzzzz ... cbb tu nx uzpisa tokios nesamones krw myliu merginas ir ce dar prigalwoja tokiu nesamoniu as pries!!!
7 paulius I... na joa komercija visur visur! tiesog jai niekas nepirktu jos nebutu! bet pokolkas popsas valdo pop visuomeneje! :D