Valentino diena-komercinė šventė

47 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvė
Kategorija:

Tikriausiai visi pastebėjo jog valentino diena tapo parduotuviu švente kitaip tarent komercinė.Vos baigesi kaledos ir parduotuves jau prigrustos valentino dienos atvirutėmis,širdutėmis ir pan.Ši peticia sukurta tam kad atkreipti prekybos centru ir smulkesniu parduotuviu demesi i toki pasityčiojima is MEILĖS šventės.Siūlau visiems pasirašiusiems padaryti savotiška protesta nepirkti jokių komercinių valentino dienos niekucių ir neleisti veltui pinigu(tai nebūtina bet jei pritariate šiai nuomonei vis pasirašykite)geriau pagaminkite savo mylymajam kanors pats.

Prieš sukomercinta Šv.Valentino dieną!!!!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Monika
visiškas absurdas. perka visi tas širdutes, klijuojasi... Kam visa tai?...
2 Pranciškus
Temos autorei: Kalėdos ir daugelis kitų švenčių yra komercinės. Juk prekybininkai naudojasi palankia situacija ir "kala" pinigą. Šiais laikais tai visiškai normalu.
3 J.Lenktaitytė
Šv. Valentinas buvo žiauriai nukankintas vienuolis.Ar patys žinot, ką švenčiat?
4 D.
juk dovanoti reikia tai kas susije su meile..tai ka padaraj pats o ne paprasciausiai nueini i parduotuve ir nuperki..juk reikia dovanoti originalias dovanas!!
5 Agnė
šaunu matyti, kas galų gale žmonės susiprotėjo, kad valentinas - nieko daugiau, tik dar viena komercinė šventė
6 bzzzz
cbb tu nx uzpisa tokios nesamones krw myliu merginas ir ce dar prigalwoja tokiu nesamoniu as pries!!!
7 paulius
na joa komercija visur visur! tiesog jai niekas nepirktu jos nebutu! bet pokolkas popsas valdo pop visuomeneje! :D

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.