Prieš 3 metrų aukščio tvorą aplink Jono Jablonskio gimnazija

117 PARAŠAI

Kategorija:

Šita peticija prieš 3 metrų aukščio tvoros statymą aplink Kauno Jono Jablonskio gimnazija. Jei pastatys šia tvorą pirmuose aukštuose beveik nebebus saulės šviesos negalės normaliai augti gėlės ir valyti orą! Be to mokiniai jaustųsi kaip nepilnamečių izoliuotoje, atskirtoje nuo pasaulio, kolonijoje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 matas p... jau yra tvoro po metu bus visa tada ir uzrakins visus valkatas rukancius, o kaimynai dekos dievui
2 Matas M... Kas bus su rukancias pamastykit!!! Net parukyti per pertrauka negalesim!
3 jadze ... aptverkjm ,aptverkim aptvrkim visus ,aptverkim zemaicius aptverkim aukstaicius aptverkim visus
4 kertauskas ... as uz ,lenda net prie baznycios rukyt,aptverti ir uzrakinti nuo ū 8 iki 14 kad ne vieno parazito gatveje nebutu
5 kaimynas ... reikia pamoku ir pertrauku metu kad vaikai butu mokyklu kieme ,o nemusu ,as uz.
6 alge ... ir gerai kad aptvers,nes siukslina nuorukom ir dar keikiasiant mano mamos
7 agne ... as uz tvora ir mano senele uz,nes ja vaikai nervuoja,kai per pertraukas lenda rukyti i laiptine
8 laura ... ismok lietuviu kalba,nes neskiri visi nuo keletos prietranku, kurie ruko apie mokykla,as uz tvora
9 Ruta Z... As pati mokaus jablonski ir man ta tvora atrodo isvis juokingas reikalas.Nors kita vertus,ka su mumis daryt..Visi geria,ruko per pertraukas.Taciau manau,galima rasti ir kitu budu vaikams sudrausminti.
10 kisielius ... reikia visoje lietuvoje padaryti tvarka, kad vaikai nerukytu apie mokyklas
11 jurgisburgis ... valio,as uz tvora,nes pro finikule praeit neimanoma ir ta bangele senai uzdaryt reikia.laksto per gatve ,kaip savo kieme.
12 lapienis ... as uz tvora,reikia apsaugot gyventojus nuo izuliu vaiku
13 mikasridikas ... reikia ir aptvert ir vartus uzrakint,nes ruko kai bomzai aplink namu laiptines,ir tai vadina vaiku laisve
14 simmtasimta ... galima vietoj tvoros elektrini piemeni svarbu ,kad i mano laiptine nemystu
15 mano ... mes issiaiskinom tvoros aukstis 140 cm ,o ne 3 m bet ne tvoroj esme, o vaiku saugume pamoku ir pertrauku metu
16 zinovas ... kiek dar lengvatikiu svaiks del tvoros ,tvora bus ,nezs ir dabar yra ,o aukstis iki bambos ,vaikas auksciau bambos neissoks.
17 Dovydas ... Tvora?3metru?Kur jau girdeta?Idomu kas per zmogus turejo ati sugalvot,noreciau su juo asmeniskai per el.pasta pabendraut ir suzinot ko jis siekia ir ka jis mano...
18 buves ... ar tik ne narkotiku prekeivei sugalvojo sia peticija ,be tvoru lengviau kisti kvaisalus kvailiem vaikam,as uz tvora.
19 mama ... reikia tvoros ir saugumo, nes mes isleidziam vaikus ir manom kad jie mokykloje, mieste nera ko lakstyti
20 tevas ... pritariu aptverimui ,nes vieno vos nesuvazinejau kai bego i tasusikta bangele
21 morta k... baikit uzsiiminet nesamonem tvoros bus apie visas mokyklas,vaikai turi buti saugus ir nelakstyti po visa miesta aisku.
22 mpetraitis ... ar mokiniai turi mokytis ar vaiksciot per pamokas kur sumasto
23 P.Narbutas ... pritariu nx kai jaile (kalejime) et debilai nx sugalwoja ce... tai tworas nx iswiso i kosmosa gal keliajam nx mokytis bl primasta wisko ! ajkit ce ! http://www.peticija.lt/visos/454
24 tvarkabus ... 900 normaliu netiki ka raso 80 prietranku apie mistine tvora pirmiau nugriaukit tvoras savo samonese
25 N.Pacevič ... uz 5 metru aukscio twora aplink poutinu widurine :D uzsibarikaduosim :D kaip zonoj :D
26 normalus ... protingi uz tvora, debilai mazuma pries ,ner ne mokslas rupi
27 b ... as pries.visose normaliai issivysciusiose salyse nepamatysimokyklu, todel kad jos uz tvoru.jos apsaugo vaikus nuo pasaliniu akiu ir nereikia skiest, kad neaugs geles.
28 Donata ... as ne is jusu mokyklos bet pasirasau kad surinktumet daugiau balsu:)
29 M.Morkevicius ... Cia mano mokykla be to jei ja pastatys "bangelei" bankrotas is karto
30 sniege ... pinigu nera kur det jums??? geriau uz tuos pinigus nusipirkit prota!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!