S.O.S - Kika!!!

325 PARAŠAI

Kategorija:

Kika- populiariausias naminių gyvūnėlių, reikmenų tinklas. Nieko prieš neturiu, ir nesvarbu kaip jie kosmisškai kainas užkėlę, tačiau kliūna vienas labai svarbus dalykas. Parduodami gyvūnai, yra neprižiūrimi, neretai sergantys.
Graužikus laiko vienam garde, tos pačios lyties, tai neretai bepirkdamas patelę (jai dar pardavėja, duoda būtent patelę, l. dažnai neskyria lyčių) parsineši jau nėščią patelę, o poto palikuonių nėr kur dėt. Nesu susidūrus su šia problema, bet teko girdėti ne sykį.
Gyvūnėliai neturi ką ėst, gert, žuvelės žiaupčioja taip, kaip neturėtų.Papūgų snapai, kojos aptraiškanojusios, plunksnų būklė taipogi nepergeriausia. Vietos klausimas- šuniukai laikomi akvariumuose, katės irgi. Graužikai tokiuose plotuose, kuriam vienas tik galėtų gyvent, bet ne, prigrūsta taip, kad kaži ar turi jie ten kuo kvėpuot. Kraikas išsipūtęs nuo "sysiukų", ir jau sutrupėjąs, taip kad nėr kam keist.
Pardavėjų žinių lygis žemiau nulio, o ir bendravimas...
Beje, valdžia į tai žiūri pro pirštus.
Žemiau pasirašyti gali tie žmonės, kurie PRIEŠ gyvūnėlių pardavinėjimą Kikoje.
[img=]http://www.ipix.lt/out.php/i345847_70pav12135959.JPG][/img]

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=44]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Klaudija F... visapusiskai pritariu, net baisu ziureti.. kur ritasi visi..
2 Aistė S... Esu mačiusi vienoje kikoje buvo šunys pardavinėjami, tai "gardai" buvo tikrai nevalyti o patys gyvūnai nusilpę atrodė..
3 Paulina Š... Vakar mačiau negyvų žuvų ir už stiklo vakšelius augintinius :((
4 Jurate Z... aš ne tiek prieš pardavimą, kiek prieš tokį pardavimą..
5 Jurgita M... vat pasimokem su triusiuku kuris po 4 paru nugaiso, net veterinaras nebepadejo :(
6 L.Kavaliauskaitė ... Ne kartą mačiau jau mirusius gražikus tuose ankštuose narveliuose, kur net nėra, kaip apsisukt, o triušiukai jau būna sergantys. Kur visavertis ir kokybiškas gyvenimas?
7 V.Pavardenis ... Istikruju taip yra ir man tu gyvunu labai gaila. Retas pardavejas priziuri gyvunelius...
8 Eglė G... Manau, kad kiekviena parduotuvė atskirai ir *kiekvienas* pardavėjas turi išlaikyti egzaminą,įrodantį, kad pardavėjas išmano apie pardavinėjamų gyvūnų auginimą, o parduotuvė yra tinkama laikyti gyvūnus
9 J.Liutikaitė ... Aš prieš gyvūnų paradvinėjimą kikoje,gyvūnelių kankinimas besaligiškas
10 Maria. ... Tai yra tikrai labai žiauru ir kai prieš porą savaičių pamačiau Džiungariuką, nukasytu veideliu ir dar besikąsantį, nusprendžiau nebepirkti Kikoje gyvūnų. Negana to, nėra bendravimo su žvėriais.
11 Odeta N... gaila man tu triusiuku, nes ne viena karta maciau, k ad jie net neturi ka gerti
12 Monika P... K***je tikrai ZIARIOS[ne tas zodis] salygos ne tik grauzikams ,bet ir kitiems gyvunelims. Gyvunu inspekcijai tikrai reiktu uzdaryt tokias parduotuves kuriose gyvunai apeje parazitais,sasais ir t.t...
13 Natalija P... Pro Kikos skyrius stengiuos prabėgti kuo greičiau, kad tik žvilgsnis neužkliūtų už vargšelių gyvūnėlių ir ausys neiųgirstų šuniukų cypimo.Ašaros kaupiasi akyse. Ne vieta gyvūnams tokiose parduotuvėse
14 T.Vilkauskaite ... Kikoje gyvunam sudarytos salygos ypac prastos, daznas atvejis kai nuejus nepamatysi ipilto vandens, ka jau kalbeti apie maista Gyvunai laikomo ankstuose ir nevedinamuose narveliuose.
15 Gintautė V... tikra teisybė: vakar kikoje maciau tris negyvas žuvis, kurios ten guli jau ne pirmą dieną, o pardavėjai tvirtina, jog jos miega
16 Ausra ... Patariu ne uzdrausti, bet gyvunams suteikti geresnes salygas
17 Egle m... man vien aptarnavimas ir pardaveju ziniu apie gyvunus lygis yra siaubingas...
18 Austėja M... Na, taip man teko su tuom susidurti, nes Gražikams nėra vietos ir šeip Dažnas turi parazitų nes nėra visiškai prižiūrimi.
19 Diana G... gavau dovanų gimtadienio proga nėščią žiukėnę iš kikos
20 Aušra S... Kikoje isigijau serganti triusiuka, kuris nugaiso.
21 tinta b... svaigalai jus, akd tik kietiems blogai butu, jei jums blogai kiiems dar labiau turi buti blogai, kvaileliu armija
22 L.D. ... Visiskai sutinku!!!teko kikoje pirkti kelis triuselius, pirmasis numire gal po savaites, is nuoskaudos nusipirkau kita, o jis isvis numire po keliu dienu!Sia problema reikia spresti ir kuo greiciau!
23 sdg ... ''... kurie PRIEŠ gyvūnėlių pardavinėjimą Kikoje.'' nu tai pakeis pavadinimą ir viskas;D tagul elgiasi nrml
24 sos ... as tikrai pries tai! daug teko girdeti , kad kikoje pirkti gyvunai mirsta. pvz triusiai,dauguma ju ten mirsta,nes ju nieks nepriziuro arba atveza jau sergancius.
25 samanta k... visiskai sutinku. nekankinkit gyvuneliu. verkti noris
26 Marina I... ypac suniuku gaila narvuose sedi visa diena,ir matosi kad jais niekas nesirupina-vanduo ispiltas,kakuciai gulia salia....
27 Sigita B... Esu nukentejus nuo ro, kad Kika pardave serganti triuseli, maciau ir Kikoje mierstanti triuseli ir visa laika matau kokiomis jie salygomis gyvena
28 Adele R... man yra ziauru kai sitaip daro su gyvunais,..... ;[[
29 kristina g... gyvūnai ne daiktai, jiems reikalinga meilė, rūpestis, o ne lempos trukdančios miegoti. Sutrikdančios visas organizmo funkcijas. Triušiukams daugiau meilės
30 Eglė B... Pilnai pritariu issakytai problemai. Ji yra ir ja reikia isspresti.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!