Pries nauja Vilniaus miesto vienkartiniu transporto bilietu ivedima

0 PARAŠAI

Kategorija:

Prieš naują Vilniaus vienkartinių bilietų įvedimą.

# Vardas Komentaras
1 Ž.
Labai nepatogi sistema, pravaziavimas visais atvejais man pabrango, grazinkite sena tvarka!!!!
2 Helena
kur aiskumas, cia makalyne, nes vel bilietukus parduoda, bet ne visur.
3 Marija
Kodel negalima buvo palikti kartu ir popieriniu biletu?
4 Aidas
Pirma padarykit iki galo sistemą,tada jau ja išleiskit,o ne kvailinkit žmones kaip dabar.
5 Gediminas
Prieš naują Vilniaus vienkartinių bilietų įvedimą.
6 albina
Gana tyciotis is zmoniu su savo nauja sistema,kuri neveikia!
7 Eirimas
Būtina stabdyti šią sukčių aferą, sukčius bausti, o žmonėms atlyginti nuostolius.
8 Kazys
Esu prieš naująją sistemą, nors iš tikrųjų jos nėra, nes iš manęs pavogė e. biliete turėtus kartinius e. bilietus - neva nėra galimybės jų perkelti į Vilniečio kortelę.
9 A.
Naujos technologijos reikalauja naujų investicijų bei didesnio patogumo ir aiškumo. Šiuo metu mūsų valstybė skundžiasi pinigų trūkumu, naujos technologijos neaiškios ir neefektyvios.
10 Elena
Labai bloga sistema. Akivaizdus bilietų pabrangimas. Viskas blogai organizuota.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.