Pries nauja Vilniaus miesto vienkartiniu transporto bilietu ivedima

0 PARAŠAI

Kategorija:

Prieš naują Vilniaus vienkartinių bilietų įvedimą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ž. S... Labai nepatogi sistema, pravaziavimas visais atvejais man pabrango, grazinkite sena tvarka!!!!
2 Helena ... kur aiskumas, cia makalyne, nes vel bilietukus parduoda, bet ne visur.
3 Marija ... Kodel negalima buvo palikti kartu ir popieriniu biletu?
4 Aidas B... Pirma padarykit iki galo sistemą,tada jau ja išleiskit,o ne kvailinkit žmones kaip dabar.
5 Gediminas Č... Prieš naują Vilniaus vienkartinių bilietų įvedimą.
6 albina m... Gana tyciotis is zmoniu su savo nauja sistema,kuri neveikia!
7 Eirimas V... Būtina stabdyti šią sukčių aferą, sukčius bausti, o žmonėms atlyginti nuostolius.
8 Kazys L... Esu prieš naująją sistemą, nors iš tikrųjų jos nėra, nes iš manęs pavogė e. biliete turėtus kartinius e. bilietus - neva nėra galimybės jų perkelti į Vilniečio kortelę.
9 A. M... Naujos technologijos reikalauja naujų investicijų bei didesnio patogumo ir aiškumo. Šiuo metu mūsų valstybė skundžiasi pinigų trūkumu, naujos technologijos neaiškios ir neefektyvios.
10 Elena J... Labai bloga sistema. Akivaizdus bilietų pabrangimas. Viskas blogai organizuota.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!