Už kelio Vilnius- Nemenčinė platinima

0 PARAŠAI

Kategorija:

Prašome kuo skubiau pradėti kelio ruožo Vilnius-Nemenčinė tvarkymo- platinimo darbus.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Juliana B... Prašome kuo skubiau pradėti kelio ruožo Vilnius-Nemenčinė tvarkymo- platinimo darbus
2 Vitalij S... piko metu labai daug mašinų važiuoja į arba iš Vilniaus. Ypač daug sekmadienio vakare, kai dauguma grįžta į miestą
3 Rimvydas R... Siaubingai apkrautas ir dėl to labai avaringas ruožas
4 T. J... Pilnai palaikau 1 avarija ir kelias nepravaziuojamas
5 Edvard V... Gerb. Seimo nariai, kasmet kelio Vln.-Nemen. ruože žūsta daug žmonių. Šią atkarpą būtina tiesinti, keisti dangą ir platinti bent iki 3 juostų, paliekant 1 juostą lenkimui (LV ar F reg. kelių modelis)
6 M. K... Labai jau apgailėtinos būklės kelias iki Antavilių, o ir eismo intensyvumas neatitinka kelio iki Nemenčinės
7 Lina P... Čia kasdien įvykta nelaimės dėl šio kelio nesaugumo ir būklės. Būtina kuo skubiau sutvarkyti tam, kad išgelbėtume gyvybes.
8 Ieva S... Labai jau ten siaura, nesistebėkit avaringumu poto..
9 J.Aliukas ... dar priedo dviraciu takas visiskai nepravaziuojamas
10 Adomas S... Butina sutvarkyti atkarpa i nemencines puse nuo turniskiu stoteles iki verzuvos, ir kita atkarpa i vilniaus puse nuo verzuvos stoteles iki svajoniu stoteles.
11 V. L... jau kiek metu lopina lopa ant lopo, neimanoma persirikiuoti per juostas, db dar parduotuve atidare, srautas didelis tragiskos avarijos nemazeja
12 Aleksandras A... Senai laikas platinti plentą į Nemenčinę ir sutvarkyti kelio dangą kur plentas jau yra 2-jų krypčių
13 Giedrius D... automobiliu srautas yra padidejes kelis kartus, nes vis daugiau gyvenamuju namu statoma buvusiuose sodu bendrijose, daznai susidaro kamsciai ties 13 - 10 kilometru, kur yra tik 2 juostos.
14 Sarunas K... Kelio dangos bukle tiesiog apgailetina, ypac atkarpoje tarp Turniskiu ir Verzuvos stoteliu. Taip pat jauciamas kelio juostu nepakankamumas vietose, kur vienai eismo krypciai skiriama tik viena juosta
15 Tomas J... Tuo turėtų būti suinteresuotas ne tik rajonas, bet ir miestas. Būtina gerinti eismo kokybę, o svarbiausia saugumą. Jei būtų buvęs platesnis kelias ir kelio atitvaras ties 20 km tys žmonės nebūtų žuvę
16 Jaroslav V... Kelyje Vilnius-Nemenčinė įvyksta labai daug avarijų dėl blogo ir siauro kelio.
17 A. Š... metas tai padaryti kiek jau alima zmoniu auku? pries 4 metus kai laukiausi musu su vyru vos neprazude briedis. uz tad zeklas likes ant masinios vis primana si ivyki
18 Darius M... Kam tas kelias i ta kaima reikalingas???? geriau kelia vilniuje darytumet o ne i ta kaima,kur beveik neks nevaziuoja
19 Artur S... Kiek dar reikia auku,kad pradetumete kažka veikti?!
20 R. J... Jau seniai reikia tvarkyt kelia, per pastaruosius 3 metus, daug zmoniu zuvo!
21 Vladimiras P... Prašome kuo skubiau pradėti kelio ruožo Vilnius-Nemenčinė tvarkymo- platinimo darbus.
22 Erik I... Vien tik duobes o ne kelias , ir uzlopytas kreivai.
23 nerijus l... seniai reikėjo sutvarkyti kelio atkarpą nhemenčinė-antakalnis, nes transporto srautui išaugus, kelio nei plotis, neri danga neatitinka šių dienų reikalavimų.
24 Tomas G... Prašome kuo skubiau pradėti kelio ruožo Vilnius-Nemenčinė tvarkymo- platinimo darbus.
25 Algis ... Kur tik avarijos, ten Nemenčinė paminama :D Manau reikėtų kažką daryti
26 Ingrida K... gana jau tų aukų, branginkime žmonių gyvybes :)
27 M. B... kelio bukle atsizvelgiant i tai koks jame yra didelis eismas yra tikrai katastrofiska, kekviena diena vazinejant i vilniu pvz i darba, per metus susikaupia nemaza suma automobilio vaziuokles remontui
28 Arnas,Murauskas ... Prašome kuo skubiau pradėti kelio ruožo Vilnius-Nemenčinė tvarkymo- platinimo darbus.
29 M.Kairavicius ... per daug zmoniu suzeistu ir zuvusiu, kiek dar reikia auku ?
30 Mindaugas R... atsipodo grįžtant namo skaičiuoti degančias žvakutes pakelėse.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!