Dėl švenčių dienų koregavimo

0 PARAŠAI

Kategorija:

Didžiai gerbiamam
Lietuvos Respublikos Seimui

Esame labai sužavėti rugsėjo pirmosios šventės nesusipratimais (dėl laisvo pasirinkimo), todėl siūlome pertvarkyti ir kitas valstybines, religines ir pasaulines šventes, pavyzdžiui:
* visų pirma šv. Kalėdų atostogos: Kūčios visada švenčiamos trečiadienį, Kalėdų pirmoji ir antroji dienos - ketvirtadienį ir penktadienį. Naujieji metai visuomet švenčiami penktadieniais.
* šv. Velykų pirmoji ir antroji dienos švenčiamos ketvirtadienį ir penktadienį (arba pirmadienį ir antradienį). Jei šitaip neišeina - prijungti prie Kalėdų.
* Joninės visuomet švenčiamos penktadienį.
(jeigu šventės kalendorinė data nesutampa su norima savaitės diena, pakoreguoti kalendorių)
Pagal šį pavyzdį vėliau galima inicijuoti ir kitų švenčių datas.

Susirūpinę piliečiai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!