Naujai mokslo reformai - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Dabartiniams vienuoliktokams stojant į aukštąją mokyklą stojamasis balas bus skaičiuojamas jau kitaip. Daugelis vienuoliktokų nėra patenkinti nauja reforma, tuo labiau, kad apie tai moksleiviai nebuvo informuoti pavasarį, kada rinkosi visą pamokų profiliavimą. Praktiškai, norint įstoti į universitetą, reikia laikyti penkis egzaminus, o tai yra labai didelis krūvis. Todėl visus Lietuvos gyventojus skatinu pasirašyti šią peticiją, negalima žaisti jaunų žmonių likimais.

# Vardas Komentaras
1 Ieva
Galėtumėt, atsižvelgti į mūsų (mokinių) norus, o ne galvoti savaip. Kai patys esate baigę mokyklą "senaisiais laikais"
2 Vladžius
Ne egzaminų skaičių reikia didinti, nuo to patikėkite nebus geriau. Na tai kas jei bus skaičiuojams prie tiksliųjų mokslų ir istorijos egzaminas,jei vaikas nemokės chemijos,tai jam nebus ką ten veikti
3 Valentin
Mano manymu cia yra nesamone nes galejo anksciau pasakyt kad reikes 5 egzaminus laikyt taigi butu labai gerai jeugu dabartinems vienuoliktomas atsauktu sia reforma.
4 Aurelija
Sėdėdami prie kavos puodelio,pilna burna griaunate kitų gyvenimus,patys nesuvokdami,kaip turime aukotis,vardan Jūsų įdėjų
5 Karolina
Ši reforma - bus didžiausias emigrantų antplūdis iš Lietuvos..
6 Guoda
Negalima taip elgtis, juolabiau kad dalykus mes rinkomes pagal senuosius reikalavimus.
7 Dovydas
Susimastykit mieli politikai ar neturite savo giminiu tarpe jaunų žmonių kuriems pakišite koją ?
8 Aušra
Jeigu norite, kad Lietuvoje nebeliktų jaunų žmonių, tuomet prašom, vykdykit tas savo reformas. :)
9 Evelina
tai jei jau taip tai darytu nuo dabartiniu desimtoku, kad jie galetu pasirinkti dalikus ISPLESTINIU KURSU
10 Agnė
Aš nesutinku, kodel privalome mes, kai jau viska rinkomes pagal senasia tvarka!
11 Akvilė
Pati reformą gera, bet ji neturėtų būti taikoma dabartiniams vienuoliktokams.
12 Vaiva
Šis, naujai priimtas įstatymas, yra absurdas. Pasisakau prieš.
13 Greta
nedarykit ,kad lietuvoj neliktų nei vieno studento.
14 Renaldas
Šita reformą yra perdėą, ir klausimas ar kuris nors iš seimo narių šiuo metu sugebėtų išlaikyti 5 egzaminus ir laisvai įstoti į universitetą.
15 Miglė
Tikrai neapgalvotas sprendimas,mokiniu pazeminimas.. Ir taip sunku toje Lietuvoje mokytis,tai dar ir 5 egzaminai! NESAMONE!
16 Laurynas
man tai yra perdidelis kruvis, nespeju nieko, nervuojuos, tai yra visiska nesamone, o mokausi tikrai geriau nei vidutiniskai, bentjau tai kas man patinka.
17 NerijusK
Jaunimas visas išvažiuos į užsieni, čia neliks secialistų, mokyniai apkraunami, o įstot į universitetą daroma viskas, kad būtu kuo mažesnės galimybės.
18 Danguolė
Jaunimas visas išvažiuos į užsieni, čia neliks secialistų, mokyniai apkraunami, o įstot į universitetą daroma viskas, kad būtu kuo mažesnėa galimybės.
19 R.Domantas
Aš galiu pasakyti tik tiek, kad Lietuvoi gali tokius įstatymus priimti rudeni nors dalyku pasirinkimas pasavari.
20 Lilija
Visiskai nesutinku. Per daug apraunami mokiniai bus
21 Ernesta
Negalima sugalvoti reformą ir ją vykdyti net nepranešus tiems, kam reformos nulemia ateitį.
22 Liveta
Nes nebebus įmanoma nemokamai istoti į universitetą.
23 I.
Prieš imdamiesi veiksmų pagalvokite, kokie bus padariniai. Šis sprendimas buvo priimtas pernelyg skubotai. Negalima taip žaisti su jaunų žmonių likimais.
24 Inga
Manau šis įstatymas buvo paskelbtas ne laiku ir vienuoliktokams tai buvo didžiulis smūgis, mes tikrai nesame pasiruošę taip staiga keisti viską ką planavome daugiau nei metus.
25 Andrius
Graudu žiūrėt, kaip žlugdomi jauni žmonės su tokiais kvailais įstatymais ir reformomis
26 Jonas
negalima tokių pataisų imtis, kai jau mokomieji dalykai yra pasirinkti!
27 Guoda
Reikėjo informuoti pavasarį, o ne dabar, kai visi jau pasirinke savo ateitį.
28 Donatas
aš to išvengsiu, bet atsižvelgiant į jaunesnius, tai nesamonė.
29 E.
ji nieko nekeis tik oaliks daugiau mokiniu be profesiju
30 Simona
Pries priimdami tokius dalykus bent įspėtumėte. Šita šalis visiškai neatsižvelgia į mokinius.. Poto neverkit dėl per didelio emigrantų skaičiaus, protingi važiuoja lauk iš čia

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.