Naujai mokslo reformai - NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Dabartiniams vienuoliktokams stojant į aukštąją mokyklą stojamasis balas bus skaičiuojamas jau kitaip. Daugelis vienuoliktokų nėra patenkinti nauja reforma, tuo labiau, kad apie tai moksleiviai nebuvo informuoti pavasarį, kada rinkosi visą pamokų profiliavimą. Praktiškai, norint įstoti į universitetą, reikia laikyti penkis egzaminus, o tai yra labai didelis krūvis. Todėl visus Lietuvos gyventojus skatinu pasirašyti šią peticiją, negalima žaisti jaunų žmonių likimais.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ieva A... Galėtumėt, atsižvelgti į mūsų (mokinių) norus, o ne galvoti savaip. Kai patys esate baigę mokyklą "senaisiais laikais"
2 Vladžius ... Ne egzaminų skaičių reikia didinti, nuo to patikėkite nebus geriau. Na tai kas jei bus skaičiuojams prie tiksliųjų mokslų ir istorijos egzaminas,jei vaikas nemokės chemijos,tai jam nebus ką ten veikti
3 Valentin K... Mano manymu cia yra nesamone nes galejo anksciau pasakyt kad reikes 5 egzaminus laikyt taigi butu labai gerai jeugu dabartinems vienuoliktomas atsauktu sia reforma.
4 Aurelija V... Sėdėdami prie kavos puodelio,pilna burna griaunate kitų gyvenimus,patys nesuvokdami,kaip turime aukotis,vardan Jūsų įdėjų
5 Karolina Š... Ši reforma - bus didžiausias emigrantų antplūdis iš Lietuvos..
6 Guoda R... Negalima taip elgtis, juolabiau kad dalykus mes rinkomes pagal senuosius reikalavimus.
7 Dovydas ... Susimastykit mieli politikai ar neturite savo giminiu tarpe jaunų žmonių kuriems pakišite koją ?
8 Aušra J... Jeigu norite, kad Lietuvoje nebeliktų jaunų žmonių, tuomet prašom, vykdykit tas savo reformas. :)
9 Evelina M... tai jei jau taip tai darytu nuo dabartiniu desimtoku, kad jie galetu pasirinkti dalikus ISPLESTINIU KURSU
10 Agnė L... Aš nesutinku, kodel privalome mes, kai jau viska rinkomes pagal senasia tvarka!
11 Akvilė B... Pati reformą gera, bet ji neturėtų būti taikoma dabartiniams vienuoliktokams.
12 Vaiva Č... Šis, naujai priimtas įstatymas, yra absurdas. Pasisakau prieš.
13 Greta Š... nedarykit ,kad lietuvoj neliktų nei vieno studento.
14 Renaldas B... Šita reformą yra perdėą, ir klausimas ar kuris nors iš seimo narių šiuo metu sugebėtų išlaikyti 5 egzaminus ir laisvai įstoti į universitetą.
15 Miglė P... Tikrai neapgalvotas sprendimas,mokiniu pazeminimas.. Ir taip sunku toje Lietuvoje mokytis,tai dar ir 5 egzaminai! NESAMONE!
16 Laurynas K... man tai yra perdidelis kruvis, nespeju nieko, nervuojuos, tai yra visiska nesamone, o mokausi tikrai geriau nei vidutiniskai, bentjau tai kas man patinka.
17 NerijusK ... Jaunimas visas išvažiuos į užsieni, čia neliks secialistų, mokyniai apkraunami, o įstot į universitetą daroma viskas, kad būtu kuo mažesnės galimybės.
18 Danguolė Š... Jaunimas visas išvažiuos į užsieni, čia neliks secialistų, mokyniai apkraunami, o įstot į universitetą daroma viskas, kad būtu kuo mažesnėa galimybės.
19 R.Domantas ... Aš galiu pasakyti tik tiek, kad Lietuvoi gali tokius įstatymus priimti rudeni nors dalyku pasirinkimas pasavari.
20 Lilija V... Visiskai nesutinku. Per daug apraunami mokiniai bus
21 Ernesta I... Negalima sugalvoti reformą ir ją vykdyti net nepranešus tiems, kam reformos nulemia ateitį.
22 Liveta ... Nes nebebus įmanoma nemokamai istoti į universitetą.
23 I. T... Prieš imdamiesi veiksmų pagalvokite, kokie bus padariniai. Šis sprendimas buvo priimtas pernelyg skubotai. Negalima taip žaisti su jaunų žmonių likimais.
24 Inga Š... Manau šis įstatymas buvo paskelbtas ne laiku ir vienuoliktokams tai buvo didžiulis smūgis, mes tikrai nesame pasiruošę taip staiga keisti viską ką planavome daugiau nei metus.
25 Andrius J... Graudu žiūrėt, kaip žlugdomi jauni žmonės su tokiais kvailais įstatymais ir reformomis
26 Jonas S... negalima tokių pataisų imtis, kai jau mokomieji dalykai yra pasirinkti!
27 Guoda J... Reikėjo informuoti pavasarį, o ne dabar, kai visi jau pasirinke savo ateitį.
28 Donatas M... aš to išvengsiu, bet atsižvelgiant į jaunesnius, tai nesamonė.
29 E. M... ji nieko nekeis tik oaliks daugiau mokiniu be profesiju
30 Simona ... Pries priimdami tokius dalykus bent įspėtumėte. Šita šalis visiškai neatsižvelgia į mokinius.. Poto neverkit dėl per didelio emigrantų skaičiaus, protingi važiuoja lauk iš čia